iOS 16.2 ویجت‌های Sleep و Medications را برای صفحه قفل شما به ارمغان می‌آورد


با به‌روزرسانی iOS 16.2، ویجت‌های Sleep و Medications را در چندین نوع برای صفحه قفل آیفون شما اضافه کرده است.

آیکون iOS 16 روی پس‌زمینه خاکستری روشن قرار گرفته است
  • چه اتفاقی می افتد؟ در iOS 16.2، دو ویجت صفحه قفل جدید آمار مفیدی را برای برنامه خواب و داروی شما نمایش می دهند.
  • چرا مراقبت؟ اگر خواب یا مصرف داروی خود را پیگیری کنید، اکنون می توانید زمان خواب و برنامه دارویی خود را بدون باز کردن برنامه Health مشاهده کنید.
  • چه باید کرد؟ برای دریافت ویجت های جدید، هنگام راه اندازی به iOS 16.2 به روز رسانی کنید.

iOS 16.2 ویجت خواب آیفون را به ارمغان می آورد

ویجت Sleep آخرین جلسه خواب شما را در صفحه قفل آیفون شما نمایش می دهد. این شامل مراحل خواب شما و نحوه خوابیدن شما می شود.

همچنین می توانید برنامه خواب خود را با این ویجت مرور کنید. سه نوع ویجت موجود است. نمونه کوچک یک کاشی را روی صفحه قفل می گیرد و زمان خواب شما را در ساعت و دقیقه نمایش می دهد. نسخه دو کاشی کیفیت خواب را نشان می دهد. یکی دیگر هم زمان چرت شما و هم یک نمودار دقیق را نشان می دهد.

در ، وقتی صفحه نمایش همیشه روشن کم نور می شود، ویجت از بین می رود.

معرفی ویجت داروها

ویجت داروها به افرادی که میزان مصرف داروی خود را در برنامه Health دنبال می‌کنند، اجازه می‌دهد یادآوری‌های مصرف قرص‌ها را مشاهده کنند و به سرعت به برنامه خود دسترسی داشته باشند.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  ویندوز 11 واقعاً از شما می خواهد که یک VPN دریافت کنید

نسخه کوچک یک کاشی را اشغال می کند و یک پیکتوگرام قرص را نمایش می دهد. نسخه بزرگتر به شما نشان می دهد که آیا قرار است امروز دارویی مصرف کنید یا خیر. این ویجت از نمایش سطوح موجودی یا یادآوری‌های پر کردن مجدد پشتیبانی نمی‌کند.

نه، اینها تعاملی نیستند

مانند تمام ویجت‌های صفحه قفل در iOS، لمس یک ویجت خواب یا دارو شما را به بخش مربوطه در برنامه Health می‌برد.

ویجت‌های iOS تعاملی نیستند، بنابراین فقط می‌توانند آن نقاط قلاب را در اختیار برنامه سازنده قرار دهند. این کار کاری را که می‌توانید با ویجت‌ها انجام دهید محدود می‌کند و دلیلی است که نمی‌توانید مثلاً ایمیل‌ها را حذف کنید یا پیامی را به‌عنوان خوانده‌شده از ویجت علامت‌گذاری کنید.

iOS 16 چه زمانی راه اندازی می شود؟

اپل در حال حاضر در حال آزمایش iOS 16.2 با توسعه دهندگان و آزمایش کنندگان بتا عمومی است. اگر در وب سایت برنامه نویس اپل به آدرس developer.apple.com حساب کاربری ندارید یا در برنامه Apple Beta Software در beta.apple.com ثبت نام نکرده اید، باید منتظر راه اندازی عمومی iOS باشید. 16 برای چرخش آن ویجت های جدید.

با چند نسخه بتا دیگر، انتظار می‌رود که این به‌روزرسانی در هفته‌های آینده کاهش یابد.

به گفته مارک گورمن از بلومبرگ، iOS 16.2 در اواسط دسامبر در دسترس خواهد بود. وقتی رسید، یک به‌روزرسانی از طریق هوا را روی iPhone یا خود دانلود و نصب خواهید کرد تنظیمات → عمومی → به روز رسانی نرم افزار.

امتیاز بدهید

لینک کوتاه مقاله : https://5ia.ir/bgg
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری
سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور هستم کارشناس مهندسی کامپیوتر و مدیر وبسایت نود و هشت زوم. چندین سال است که در حوزه وب فعالیت می کنم و تخصص های اصلیم طراحی سایت و سئو است بعد از یادگیری علاقه زیادی به آموزش دادن دارم

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *