Junkosha توسعه را با کارخانه جدید تا سال 2025 تسریع می کند

تولیدکننده فلوروپلیمر ژاپنی، Junkosha، که بیشتر به خاطر لوله های جداشدنی FEP Heat Shrink و آسترهای PTFE شناخته می شود، در حال گسترش ظرفیت در سایت های تولید قطعات مداخله ای پزشکی خود است.

این شرکت ساخت یک مرکز جدید در کاساما، ژاپن را اعلام کرده است که برای سال 2025 برنامه ریزی شده است. هدف Junkosha این است که رشدی چهار برابری را در محصولات PTFE Liner و رشد سه برابری را در مجموعه لوله های جداشدنی FEP Heat Shrink خود اعمال کند. اعلامیه ای برای برآورده کردن نیازهای مشتری در سال گذشته منتشر شد و افزایش ظرفیت اکنون با ورود در فوریه در حال انجام است. عرضه تجهیزات جدید تا رسیدن به اهداف ظرفیت در 18 ماه آینده ادامه خواهد داشت.

به عنوان یک بخش، فناوری پزشکی اکنون بیش از هر زمان دیگری منبع اساسی نوآوری است که به طور مداوم درمان های مداخله ای جدید را هدایت می کند. دستگاه‌ها و اجزایی که درمان‌های جدید را امکان‌پذیر می‌کنند، بازاری حیاتی برای رفاه بیمار تشکیل می‌دهند. بنابراین بسیار مهم است که این بخش نه تنها به ایجاد یک زنجیره تامین انعطاف‌پذیر پاسخ دهد، بلکه همچنان اطمینان حاصل کند که محصولات پزشکی مداخله‌ای همیشه برای پاسخگویی به نیازهای مشتریان و بهبود درازمدت مراقبت از بیمار در دسترس هستند.

جو روآن، رئیس و مدیر عامل ایالات متحده و اروپا برای Junkosha، گفت: “در پاسخ به اختلالات مداوم بازار، Junkosha به سرمایه گذاری تهاجمی در ظرفیت های جدید ادامه می دهد و در مراحل نصب و اعتبارسنجی تجهیزات جدید به عنوان بخشی از طولانی مدت خود است. برنامه عرضه ترم طی دو سال آینده، Junkosha سرمایه گذاری قابل توجهی را در کارخانه های تولید قطعات پزشکی خود انجام خواهد داد، با هدف افزایش تولید تا چهار برابر. به طور کلی، تعهد ما به حمایت از تامین قطعات فلوروپلیمر در این بخش حیاتی مطلق است. ما بر این باوریم که ارائه شفافیت لازم به سازندگان دستگاه امکان می دهد تا تصمیمات آگاهانه ای در مورد مدیریت موجودی بگیرند.

در کنار فعالیت‌های توسعه بلندپروازانه‌اش، Junkosha همچنین به پایبندی به منشور مشتری خود که در سپتامبر 2022 راه‌اندازی کرد، ادامه می‌دهد.

روآن اضافه کرد: «منشور جونکوشا طرحی را برای مشتریان ما ارائه می دهد که می توانند از تیم های ما انتظار داشته باشند. همچنین چارچوبی را ترسیم می‌کند که تیم‌های ما می‌توانند در حین اعمال قضاوتی که با ارزش‌های برند ما سازگار است، سریع عمل کنند.»

امتیاز بدهید
اشتراک گذاری
سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور هستم کارشناس مهندسی کامپیوتر و مدیر وبسایت نود و هشت زوم. چندین سال است که در حوزه وب فعالیت می کنم و تخصص های اصلیم طراحی سایت و سئو است بعد از یادگیری علاقه زیادی به آموزش دادن دارم

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *