Kineticos برای برجسته کردن فناوری برای کیفیت حرکت در MEDICA

کینتیکوس هلث مستقر در بریتانیا به این سازمان می‌پیوندد DIT Midlands (دپارتمان تجارت بین المللی میدلندز) – نیروگاه شمالی در MEDICA 2022 برای نمایش یک برنامه تلفن همراه (دستگاه پزشکی) که کیفیت حرکت را به روشی اکولوژیکی و فرصت طلبانه اندازه گیری می کند.

امید است که این نویدبخش عصر جدیدی از نظارت مستمر و اندازه گیری حرکت برای افراد مبتلا به شرایط سلامتی باشد که تأثیر دائمی یا گذرا بر تحرک دارند.

Kinetikos Health یکی از شرکت‌هایی بود که توسط DIT Midlands (دپارتمان تجارت بین‌المللی میدلندز) دعوت شد – بازدید از بازار Powerhouse شمالی از MEDICA22، تا نوآوری سلامت دیجیتال اختلالات حرکتی خود را به خریداران بین‌المللی نشان دهد و مشارکت‌های جدیدی ایجاد کند. ما را در سالن 16 بیابید | پایه H25.

پدرو تکسیرا، توسعه‌دهنده کسب‌وکار Kinetikos Health گفت: «این فرصتی برای کشف و ارتباط با شرکت‌های نوآورانه بریتانیا و علوم زیستی جهانی، بیمارستان‌ها، کلینیک‌ها و سازمان‌های شخص ثالث است که می‌خواهند خدمات و راه‌حل‌های خود را از طریق یک راه‌حل دقیق نظارت از راه دور ارتقا دهند. .

ما با راه حل داخلی خود برای افراد مبتلا به بیماری پارکینسون، توانایی و ارتباط بالینی نظارت مداوم بر کیفیت حرکت را ثابت کرده‌ایم. از آنجایی که تقریباً هر وضعیت سلامتی می‌تواند تأثیر دائمی یا گذرا بر تحرک داشته باشد، ما اکنون به دنبال ایجاد مشارکت با شرکت‌هایی هستیم که ممکن است از این تجزیه و تحلیل داده‌های مرتبط با راه رفتن سود ببرند.

امتیاز بدهید
اشتراک گذاری
سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور هستم کارشناس مهندسی کامپیوتر و مدیر وبسایت نود و هشت زوم. چندین سال است که در حوزه وب فعالیت می کنم و تخصص های اصلیم طراحی سایت و سئو است بعد از یادگیری علاقه زیادی به آموزش دادن دارم

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *