Lazurite در چندین بخش جوایز شناخته شده است

زمان مطالعه: 2 دقیقه

شرکت تجهیزات پزشکی و فناوری Lazurite از جوایز و رتبه بندی برتری شبکه تجهیزات پزشکی تقدیر شده است.

Lazurite در دسته‌های نوآوری، راه‌اندازی محصول و تحقیق و توسعه به‌عنوان مورد تقدیر قرار گرفت. تمام شرکت های ستوده در پایان سال وارد جوایز شبکه تجهیزات پزشکی خواهند شد.

بر اساس جوایز و رتبه‌بندی برتری شبکه تجهیزات پزشکی، «این شرکت پس از راه‌اندازی سیستم جراحی بی‌سیم ArthroFree خود قرار دارد که امکان جراحی کم تهاجمی را بدون نیاز به دوربین و سیم‌های نوری فراهم می‌کند». این شرکت در مارس 2022 با دریافت مجوز بازار از سوی سازمان غذا و داروی ایالات متحده برای سیستم ArthroFree به نقطه عطف مهمی دست یافت. این در سپتامبر 2022 با گام مهم دیگری دنبال شد زیرا اولین جراحی با استفاده از این سیستم توسط جراح ارتوپد لیث ام جزراوی، MD در NYU Langone Health انجام شد.

در ادامه بیانیه آمده است: «این شرکت در سال 2021 با همکاری مرکز امور بهداشتی، انجمن بیمارستان‌های شمال شرق اوهایو و شرکت خرید گروه CHAMPS وابسته به آن، با هدف ارائه ابزارهای جراحی جدید در بازار، گام‌هایی را برای معرفی بازار برداشته بود. و اتاق‌های عمل در شمال شرقی اوهایو و ایالات متحده به دنبال آن مشارکت‌های بیشتری با بیمارستان جراحی ویژه (HSS) در نیویورک، بیمارستان‌های دانشگاهی کلیولند و LG Electronics ایالات متحده آمریکا انجام شد.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  Redditors در حال حاضر از r/place برای رسیدگی به بحث‌های API استفاده می‌کنند

یوجین مالینسکی، مدیر عامل و یکی از بنیانگذاران Lazurite گفت: “ما مفتخریم که توسط شبکه تجهیزات پزشکی برای نوآوری، عرضه محصول، و تحقیق و توسعه در سال 2022 شناخته شده ایم. پلت فرم شبکه تجهیزات پزشکی به خوبی به عنوان صدای اقتدار در جهان شناخته شده است. صنعت. این شناخت به ما کمک می کند تا راه اندازی سیستم ArthroFree را در طی چند ماه آینده ادامه دهیم و با بازار هدف اولیه جراحان ارتوپدی و پزشکی ورزشی جذب شویم.

امتیاز بدهید

لینک کوتاه مقاله : https://98zoom.ir/lazurite-%d8%af%d8%b1-%da%86%d9%86%d8%af%db%8c%d9%86-%d8%a8%d8%ae%d8%b4-%d8%ac%d9%88%d8%a7%db%8c%d8%b2-%d8%b4%d9%86%d8%a7%d8%ae%d8%aa%d9%87-%d8%b4%d8%af%d9%87-%d8%a7%d8%b3%d8%aa/
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری
سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور هستم کارشناس مهندسی کامپیوتر و مدیر وبسایت نود و هشت زوم. چندین سال است که در حوزه وب فعالیت می کنم و تخصص های اصلیم طراحی سایت و سئو است بعد از یادگیری علاقه زیادی به آموزش دادن دارم

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *