Life Sciences Hub Wales مشارکت های بهداشتی و مراقبت اجتماعی را برجسته می کند

زمان مطالعه: 2 دقیقه

Life Sciences Hub Wales گزارش سالانه خود را منتشر کرده است که بر تأثیر کار با شرکای خود در زمینه بهداشت و مراقبت های اجتماعی تأکید می کند.

سیستم‌های بهداشتی و مراقبت اجتماعی در سراسر ولز با چالش‌های مهمی روبرو هستند: تعداد افراد معلقی که نیاز به دسترسی به خدمات دارند، جمعیت سالخورده، و محدودیت‌های منابع و مالی مؤثر بر تحویل.

تغییر این سیستم ها برای کمک به آنها برای برآوردن خواسته های فعلی و همچنین نیازهای آینده شهروندان که به تکامل خود ادامه خواهند داد، مهم است. نوآوری نقش مهمی در حمایت از تحول سیستم سلامت و مراقبت اجتماعی ایفا می کند.

Life Sciences Hub Wales با شرکای خود در سراسر NHS ولز، مراقبت های اجتماعی و صنعت همکاری می کند تا به رفع اولویت ها و بهبود سلامت و رفاه مردم در ولز کمک کند.

ارقام اخیر منتشر شده نشان می دهد که چگونه این امر محقق می شود:

  • کمک به تحویل 330 شغل در صنعت علوم زیستی در ولز
  • ارائه 18،150،000 پوند ارزش افزوده ناخالص (GVA)

حمایت از:

  • 319 سازمان در سراسر ولز
  • 26 پیشنهاد آماده پذیرش نوآوری
  • 17 پیشنهاد بودجه به ارزش 20,014,098 پوند
  • این گزارش نشان می‌دهد که چگونه Life Sciences Hub Wales از مراقبت‌های بهداشتی برای رسیدگی به نیازهای بازیابی و عقب‌افتادگی پس از همه‌گیری حمایت کرده است و با صنعت برای تسهیل توسعه و پذیرش فناوری‌های جدید در ولز مانند بیوپسی مایع، نظارت از راه دور و همکاری کرده است.
شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  چگونه می توان امنیت ویندوز نمایش سفید صفحه را در ویندوز 11 برطرف کرد

طیف گسترده ای از پروژه ها و جریان های کاری تحت پوشش قرار می گیرند، از جمله:

  • بررسی چالش‌ها و فرصت‌ها برای پیشبرد تشخیص و تشخیص زودهنگام سرطان با گرد هم آوردن 120 رهبر که در خط مقدم این زمینه با همکاری انجمن صنعت سرطان ولز کار می‌کنند.
  • حمایت از تیم جهانی Cytiva از طریق فرآیند تصمیم گیری آنها که منجر به سرمایه گذاری قابل توجه و توسعه تاسیسات تولیدی Cardiff Edge شد. سایت جدید توسعه یافته به افزایش 20 درصدی ظرفیت تولید جهانی Cytiva برای محصولات یکبار مصرف کمک می کند.
  • حمایت از توسعه یک شبکه جراحی با کمک رباتیک تمام ولز با مشارکت هیئت‌های سلامت و ابتکار Moondance Cancer. برنامه ملی جراحی با کمک رباتیک، جراحی کم تهاجمی را برای هزاران بیمار سرطانی در سراسر ولز فراهم می کند.

این گزارش همچنین استراتژی جسورانه و هیجان انگیز آینده ما را که از پیشرفت تغییر سیستم و نوآوری در یک سیستم یکپارچه بهداشت و مراقبت اجتماعی پشتیبانی می کند، توضیح می دهد.

Cari-Anne Quinn، مدیر اجرایی در Life Sciences Hub Wales، گفت: “2021-2022 سال قدرتمندی برای Life Sciences Hub Wales بود که بر اساس تجربه گسترده ما در حمایت از پذیرش نوآوری برای شرکای کار در بخش های مختلف کار می کند. ما برای ادامه این سفر هیجان‌زده هستیم، جایی که گام‌های جسورانه‌ای برای کمک به تغییر سیستم‌های مراقبت‌های بهداشتی و اجتماعی خود برای برآوردن نیازهای حال و آینده جمعیت و بهبود سلامت و رفاه برداریم.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  Spotify در حال تعطیل کردن Heardle، بازی حدس موسیقی شبیه به Wordle است که سال گذشته خریداری کرد

این گزارش برای دانلود کامل در سایت موجود است Life Sciences Hub Wales.

امتیاز بدهید

لینک کوتاه مقاله : https://5ia.ir/XMj
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری
سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور هستم کارشناس مهندسی کامپیوتر و مدیر وبسایت نود و هشت زوم. چندین سال است که در حوزه وب فعالیت می کنم و تخصص های اصلیم طراحی سایت و سئو است بعد از یادگیری علاقه زیادی به آموزش دادن دارم

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *