Marvel’s Spider-Man 2: همه چیزهایی که تاکنون می دانیم

زمان مطالعه: 8 دقیقه

Marvel's Spider-Man 2 مطمئناً در صدر فهرست موردانتظارترین ‌های بازیکنان در سال 2023 قرار دارد. این بازی انحصاری PS5 خواهد بود و داستان پیتر پارکر و مایلز مورالس را ادامه می‌دهد که با دشمنان جدید روبرو می‌شوند.

در حالی که هنوز چیزهای زیادی در مورد دنباله موردانتظار Marvel's Spider-Man و Marvel's Spider-Man: Miles Morales وجود دارد، به لطف رونمایی اولیه بازی، جزئیات کمی را می دانیم. در سال 2023 عرضه خواهد شد، اگرچه هنوز زمان دقیقی نداریم. یک تریلر در کنار این افشاگری منتشر شد. ونوم را نشان می داد که از سایه ها به سمت پیتر و مایلز می رود. شایعه شده است که Kraven the Hunter نیز یکی از شخصیت های شرور است.

سؤالات زیادی وجود دارد که سونی و اینسومنیاک هنوز در مورد مرد عنکبوتی 2 مارول به آنها پاسخ نداده اند، اما هنوز روزهای اولیه است. با نزدیک‌تر شدن به تاریخ انتشار احتمالی، احتمالاً در مورد آنچه که باید از دومین بازی Spidey انتظار داشته باشیم، بیشتر بشنویم. در حال حاضر، در اینجا همه چیزهایی است که تاکنون می دانیم.

Marvel’s Spider-Man 2: به تعقیب و گریز

  • چیست؟ دنباله مرد عنکبوتی مارول که مورد تحسین منتقدان قرار گرفت
  • چه زمانی می توانم آن را بازی کنم؟ TBC 2023
  • روی چه چیزی می توانم بازی کنم؟ PS5

Marvel’s Spider-Man 2: تاریخ انتشار و پلتفرم ها

اسکرین شات از تریلر Marvel's Spider-Man 2 که گوشه ای از خیابان نیویورک را در شب نشان می دهد که توسط چراغ های خیابان و چراغ های داخل ساختمان ها روشن شده است.

(اعتبار تصویر: سونی)

Marvel's Spider-Man 2 قرار است در سال 2023 به طور انحصاری برای PS5 منتشر شود و به طور کامل از PS4 صرف نظر کند. در حال حاضر، ما تاریخ انتشار دقیق تری را خارج از آن پنجره انتشار 2023 نداریم، اگرچه انتظار داریم که توسعه دهنده Insomniac Games این تاریخ را در سال جاری محدود کند.

خبر خوب این است که طبق گفته Insomniac، Spider-Man 2 هنوز در مسیر انتشار خود در سال 2023 است. که در واکنش () حساب رسمی Insomniac Games به یکی از طرفداران نگران تاخیر در گفت: “ما در حال پیشرفت خوبی هستیم و هنوز برای سال 2023 برنامه ریزی شده است.”

اگرچه تایید نشده است، اما این احتمال وجود دارد که ما بتوانیم بازی Marvel's Spider-Man 2 را در تاریخ بعدی برای رایانه شخصی ببینیم. اخیراً شاهد هستیم که سونی تعداد بیشتری از عناوین اول‌پارتی خود را به رایانه‌های شخصی می‌آورد، با Marvel's Spider-Man که قبلاً روی پلتفرم قرار دارد و مایلز مورالز در ماه نوامبر وارد بازار می‌شود. ما انتظار نداریم که Marvel's Spider-Man 2 در زمان عرضه بر روی Steam در دسترس باشد، اما به نظر می رسد که نسخه PC بعداً در خط تولید قرار گیرد.

تریلر Marvel’s Spider-Man 2: تریلر

تریلر فاش کردن
بازی Marvel's Spider-Man 2 همراه با تریلر در نمایشگاه سپتامبر ۲۰۲۱ معرفی شد. این تریلر تنها حدود یک دقیقه و نیم است، اما جزئیات زیادی را به ما ارائه می دهد. برای نمونه، هم پیتر پارکر و هم مایلز مورالس را می‌بینیم که در حال جنگیدن هستند، که نشان می‌دهد ممکن است این بار به عنوان هر دو مرد عنکبوتی بازی کنیم.

در پایان، ما یک ظاهر غافلگیرکننده از شرور بدنام مرد عنکبوتی، Venom – یک همزیست دنیای بیرونی با اشتیاق به خشونت – داشتیم، بنابراین انتظار داریم که او یکی از شرورهای اصلی دنباله باشد. متأسفانه، هیچ گیم پلی برای تجزیه و تحلیل وجود نداشت، اما ما به طور خلاصه تصویری از پیتر را می بینیم که با بازوهای Iron Spider خود افزایش قدرت می گیرد، که نشان می دهد قدرت های لباس ممکن است در حال بازگشت باشند.

ما همچنین صدای شومی را می شنویم که در تریلر صحبت می کند، که نشان می دهد پیتر و مایلز یک شرور دیگر برای رویارویی با آنها خواهند داشت. بر اساس صحبت‌های آن‌ها در مورد جستجوی یک حریف چالش‌برانگیز و قدرتمند، ما پول خود را صرف این می‌کنیم که Kraven the Hunter باشد – یک شرور مرد عنکبوتی کلاسیک با نگرش مشابهی نسبت به طعمه‌ای که در کمیک‌ها به دنبال آن است. تریلر زیر را ببینید:

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  8 روش برتر برای رفع خطای واتس اپ Could Complete Backup در اندروید و آیفون

Marvel’s Spider-Man 2: اخبار و شایعات

اسکرین شات Marvel's Spider-Man 2 که پیتر پارکر و مایلز مورالس را با لباس مرد عنکبوتی در کنار یکدیگر نشان می دهد.

(اعتبار تصویر: سونی)

گیم پلی نشان می دهد ورودی؟
Millie Amand، تحلیلگر رسانه ای و داخلی مدعی شده است که به زودی نگاهی به گیم پلی Marvel's Spider-Man 2 خواهیم داشت. آماند با ادعای اینکه در حال حاضر “بیش از انتظارات برای مدیران ارشد مارول” است، توییت کرد که “به گفته یکی از کارمندان مارول، “سیال” و “پانچ بصری” قابل توجه است. او این را با گفتن اینکه ما به زودی فیلم گیم پلی را دریافت خواهیم کرد، پایان داد.

متأسفانه، Marvel's Spider-Man 2 در حالت بازی سپتامبر 2022 یا آنچه در اکتبر 2022 پخش شد ظاهر نشد. امیدواریم زمان زیادی از اولین نگاه واقعی ما به دنباله آینده Insomniac نگذرد.

بیشتر ببین

Co-op روی کارت ها؟
طبق شایعات، Marvel's Spider-Man 2 ممکن است فقط نوعی عنصر همکاری داشته باشد.

پس از انتشار Marvel's Spider-Man بر روی رایانه شخصی، دیتامینرها چیزی شبیه حالت چند نفره حذف شده را در فایل های بازی کشف کردند. پیدا شده توسط توییتر () کاربر DniweTamp (از طریق Reddit ()به نظر می‌رسد فایل‌ها اعلان‌های Co-op و چند نفره و همچنین نوعی حالت PvP را نشان می‌دهند که مایلز مورالز و پیتر پارکر را در مقابل یکدیگر در رقابت قرار می‌دهد.

این یک چیز بسیار هیجان انگیز است که باید کنار گذاشته شود، اما Insomniac در وهله اول هیچ برنامه ای برای حالت چند نفره اعلام نکرد. حالا طرفداران طبیعتاً از خود می‌پرسند که آیا ما می‌توانیم ببینیم این ویژگی به نوعی در Marvel's Spider-Man 2 ظاهر می‌شود یا خیر.

پست وبلاگ پلی استیشن () با اعلام بازی به صراحت گفت که دنباله یک تجربه تک نفره است، اما تریلر رونمایی به شدت بر مبارزه پیتر در کنار مایلز تکیه داشت، چیزی که می تواند به خوبی به همکاری تبدیل شود. اگرچه غیرممکن به نظر نمی رسد که Marvel's Spider-Man 2 بتواند واقعاً به عنوان یک تجربه تک نفره عرضه شود، اما در آینده یک عنصر همکاری به آن اضافه شود، ما فقط نمی توانیم در مورد برنامه های Insomniac مطمئن باشیم تا زمانی که به طور رسمی آنها را تأیید کند.

رمان‌نویس مایلز مورالز به اینسومنیاک گیمز می‌پیوندد
بریتنی ام. موریس، نویسنده رمان پیش درآمد مایلز مورالس، Wings of Fury، به عنوان نویسنده به Insomniac Games پیوست. موریس این خبر را در توییتر اعلام کرد و فاش کرد که اولین پروژه ای که قرار است روی آن کار کند، Marvel's Spider-Man 2 است.

اضافه شدن موریس به تیم مطمئناً خبر خوشایندی است. رمان او به خوبی مورد استقبال قرار گرفت و مطمئناً دانش او از شخصیت مایلز مورالس برای نوشتن دنباله‌ی آن موهبت خواهد بود.

بیشتر ببین

این یک دنباله تاریک تر مانند Empire Strikes Back خواهد بود
به نظر می رسد که ما واقعاً داریم بازی مرد عنکبوتی تیره تری را که همه می خواستیم دریافت می کنیم. در حین حضور در این هفته در پادکست مارول ()بیل روزمان، معاون خلاق مارول، توضیح داد که «اگر اولین بازی مرد عنکبوتی، جنگ ستارگان بود. [A New Hope]، مرد عنکبوتی 2 نوعی امپراتوری ماست [Strikes Back]. کمی تاریک تر می شود.»

این مطمئناً ما را در اینجا در TRG خوشحال می کند زیرا امیدواریم این بدان معناست که Spider-Man Insomniac نسخه متمایز خود باقی خواهد ماند و نه تقلیدی از نسخه خانوادگی تر که ما در MCU به آن عادت کرده ایم.

ستاره فیلم های ترسناک نقش ونوم را بازی خواهد کرد
بردن به مقام رسمی وبلاگ پلی استیشن () پس از نمایشگاه پلی‌استیشن ۲۰۲۱، استودیو Insomniac Games فاش کرد که ستاره فیلم‌های ترسناک تونی تاد (که نقش Candyman را در سری فیلم‌های اصلی به همین نام به تصویر می‌کشد) صداپیشگی ونوم را بر عهده خواهد داشت.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  6 بهترین براکت پشتیبانی GPU برای جلوگیری از افتادگی

تاد یک انتخاب عالی برای Venom است و مطمئناً صدای شوم و غم انگیزی را ارائه می دهد که ما را مجبور می کند هر زمان که Venom روی صفحه نمایش است پشت کاناپه پنهان شویم. بازیگران او همچنین امید ما را مبنی بر اینکه Marvel's Spider-Man 2 لحنی با مضمون ترسناک تری به خود می گیرد، پشتیبانی می کند، بنابراین ما از شنیدن نقش او بسیار خوشحال می شویم.

صحبت از صداپیشه ها شد، یوری لوونتال و ناجی جتر به ترتیب در نقش پیتر و مایلز بازی خواهند کرد.

Marvel’s Spider-Man 2: آنچه ما می خواهیم ببینیم

ویترین پلی استیشن

(اعتبار تصویر: سونی)

مرد عنکبوتی مارول
به نظر می رسد تریلر نشان می دهد که ما در نقش مایلز و پیتر بازی خواهیم کرد، و پایان بازی انفرادی مایلز این موضوع را تایید می کند، اما هنوز به طور قطع نمی دانیم. ما مطمئنا امیدواریم که بتوانیم به عنوان هر دو مرد عنکبوتی بازی کنیم، زیرا این امر به Marvel's Spider-Man 2 گزینه های داستانی و گیم پلی بیشتری می دهد (و دو برابر اکشن های تابی را به ما می دهد).

Spider-Duo در حال انجام حرکات ترکیبی در طول تیزر PlayStation Showcase 2021 دیده می شود که نشان می دهد ممکن است بتوانیم به عنوان هر دو به طور همزمان در نقاط مختلف بازی بازی کنیم، اما با توجه به اینکه همه اینها فقط یک فیلم سینمایی بود، راهی برای مطمئن باشید

جنبه ترسناک‌تر مرد عنکبوتی
با حضور Venom و (به طور بالقوه) Kraven the Hunter در Marvel's Spider-Man 2، به نظر می رسد Insomniac داستان خود را به سمت شرورهای ترسناک تر در گالری سرکش مرد عنکبوتی تنظیم می کند.

ما امیدواریم که Insomniac عمیق‌تر به این موضوع بپردازد و چندین شخصیت ترسناک دیگر مانند Lizard، Morbius (یا دیگر خون‌آشام‌های Marvel مانند Morlun) و شاید حتی شغال را در بر بگیرد. اگر گرین گابلین یا هاب گابلین هم ظاهر شوند، تعجب نخواهیم کرد.

کرت کانرز، دانشمند انسانی که به مارمولک تبدیل می‌شود، قبلاً در Marvel's Spider-Man: Miles Morales ظاهر شده بود که نشان می‌داد طرف شرور او می‌تواند به خوبی در دنباله ظاهر شود. همین امر در مورد نورمن آزبورن که یکی از شخصیت‌های کلیدی اولین بازی مرد عنکبوتی مارول بود، صدق می‌کند، بنابراین ممکن است مدت زیادی طول نکشد که او به گرین گابلین تبدیل شود.

بر اساس پایان DLC مرد عنکبوتی مارول، به نظر می رسد که ونوم می تواند هری آزبورن (پسر نورما) در این مجموعه باشد. اگر هری به سرنوشتی وحشتناک دچار شود – ظاهراً به دست مرد عنکبوتی – این می تواند چیزی باشد که نورمن آزبورن را به یک شرور سوق می دهد.

ما اعتراف می کنیم که Jackal و Morlun بسیار کم معنا هستند، زیرا آنها به داستان های بسیار طولانی تری مانند Spider-Man's Clone Saga و Spider-Verse گره می خورند که شایسته بازی اختصاصی خودشان هستند، اما باید منتظر بمانیم و ببینیم. .

دنیایی فراتر از نیویورک
در حالی که مرد عنکبوتی به عنوان یک قهرمان نیویورک شناخته می شود، ما دوست داریم قبل از اینکه شهر شروع به کهنه شدن کند، تماشاگر دیوار خزنده ما به مکان های جدیدی در Marvel's Spider-Man 2 سفر کند. در حالی که به نظر می رسد تیزر نشان می دهد که ما قطعاً در برخی نقاط در شهری مانند نیویورک خواهیم بود، به لطف حافظه SSD و قدرت PS5، Insomniac می تواند در مکان های بزرگ دیگری نیز برای کاوش بارگذاری شود.

یکی از گزینه‌ها – به خصوص اگر مسیر ترسناک را انتخاب کنند – می‌تواند شامل شخصیتی مانند دکتر استرنج باشد که می‌تواند ما را به قلمروهای ترسناک منتقل کند، یا ممکن است شاهد فرار قهرمانانمان در صورتی که کراون شکارچی را تهدیدی بسیار کشنده برای مقابله با آن بدانند، فرار می‌کنند. . هک، ما حتی می‌توانیم برای بازدید از سیمکاریا، خانه سیلور سیبل، و مکانی که پیتر در فیلم Spider-Man: Miles Morales از آن بازدید می‌کرد، برویم.

نیویورک به لطف آسمان‌خراش‌های روبه‌رویش که برای چرخش وب عالی هستند، قطعاً به‌عنوان محیطی برای بازی‌های مرد عنکبوتی عالی عمل می‌کند، اما با توجه به اینکه قبلاً در هر دو عنوان قبلی Insomniac وجود داشت، نگران هستیم که در نهایت خسته‌کننده شود.امیدواریم که این خبر مجله زوم نود و هشت مورد توجه شما قرار گرفته باشد

امتیاز بدهید

لینک کوتاه مقاله : https://5ia.ir/zGJ
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری
سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور هستم کارشناس مهندسی کامپیوتر و مدیر وبسایت نود و هشت زوم. چندین سال است که در حوزه وب فعالیت می کنم و تخصص های اصلیم طراحی سایت و سئو است بعد از یادگیری علاقه زیادی به آموزش دادن دارم

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *