MEDICA موفقیت را برای کسانی که روابط تجاری را تقویت می کنند، ثابت می کند

MEDICA 2022 یک رویداد تجاری برجسته برای مبتکران علوم زیستی انگلستان است که آماده صادرات هستند و به دنبال رشد هستند.

در سال جاری، وزارت تجارت بین‌المللی (DIT) با DIT اسکاتلند، DIT ایرلند، دولت ولز و انجمن‌های تجاری بریتانیا، از جمله انجمن صنایع سلامت بریتانیا (ABHI)، گامبیکا و مدیلینک، برای کمک به افزایش دید شرکت‌های بریتانیا در نمایشگاه چهار روزه

غرفه مشترک DIT & ABHI UK Pavilion فرصتی را برای مبتکران فراهم کرد تا به دولت بریتانیا بپیوندند تا نقاط قوت فناوری بهداشت و نوآوری بریتانیا را در صحنه بین المللی به نمایش بگذارند. غرفه داران بریتانیایی همچنین توانستند با کارشناسان DIT ملاقات کنند تا کسب و کار خود را تبلیغ کنند و به توصیه های یک به یک برای کمک به کشف پتانسیل جهانی خود دسترسی داشته باشند.

در مجموع 268 جلسه برگزار شد و شرکت کنندگان از کیفیت پشتیبانی برای کمک به ارتقای سطح خود و ایجاد ارتباطات ارزشمند تقدیر کردند. 9 شرکت بریتانیایی نیز به هیئت DIT ملحق شدند و بیش از 55 جلسه با شرکت‌های غیرانگلیسی برگزار کردند که تاکنون منجر به کسب 17 رهبر تجاری بین‌المللی جدید شده است.

مجموعه نوآوری‌های ارائه‌شده توسط شرکت‌های بریتانیایی طیف وسیعی از دستگاه‌های پایدار و غیرتهاجمی برای پایش مداوم قند خون، یک فناوری پیشرو برای ایجاد انقلابی در مسیرهای تشخیصی و نظارت بر بیماری‌های عصبی حرکتی، و طیف وسیعی از تشخیص‌ها، دستگاه‌ها و فناوری‌های سلامت دیجیتال پیشگام را شامل می‌شود. برای زمینه های کلیدی مانند مراقبت های ویژه، ارتوپدی، آموزش بالینی و جراحی.

غرفه‌دار ادوارد شپرد، مدیر بازاریابی محصول، Innovia Medical گفت: «ما با بسیاری از توزیع‌کنندگان و تعداد زیادی از مشتریان جدید بالقوه ملاقات کردیم، روابط را تقویت کردیم و مشتریان جدید را توسعه دادیم. استفاده از فضای ارائه شده توسط ABHI برای یک MEDICA موفق بسیار مهم بود. ما مشتاقانه منتظریم تا سال آینده دوباره با تیم نمایشگاهی داشته باشیم!»

دپارتمان تجارت بین‌الملل و متخصص علوم پزشکی و ژنومیک آن، دکتر نیل بنیزر، نیز برای ارائه چندین موضوع مهم، از جمله چارچوب مقرراتی بالقوه آینده UK MedTech، چشم‌انداز MedTech انگلستان و تغییرات IP از پایان سال ۲۰۱۹ به صحنه آمدند. دوره گذار برگزیت

دکتر نیل ابنزر گفت: «از اینکه امسال در MEDICA بودم و به شرکت کنندگان ارائه کردم بسیار خوشحالم. این نمایشگاه بار دیگر اهمیت و ارزش خود را در تسهیل جلسات با شرکای جهانی، فراهم کردن بستری برای نشان دادن نقاط قوت بریتانیا در سراسر بخش، و کمک به شرکت‌های بریتانیایی برای پیشبرد جاه‌طلبی‌های بین‌المللی خود ثابت کرد.»

آفرودیت سپانو، مدیر علم و فناوری DIT افزود: ماموریت ما این است که به صادرکنندگان بریتانیا همه ابزارها، پشتیبانی و فرصت‌های لازم برای موفقیت در سفر صادراتی خود را بدهیم. MEDICA یک فرصت بزرگ برای نمایش رهبران بازار فناوری پزشکی بریتانیا و جدیدترین محصولات، فناوری‌ها و خدمات استارت‌آپ‌های پیشگام به خریداران کلیدی از سراسر جهان ارائه کرد.

جدید در سال 2022، تئاتر ارائه بریتانیا بود که با مشارکت شرکت حقوقی Sidley Austin LLP و دولت ولز ارائه شد. منطقه اختصاصی، که در کل نمایشگاه اجرا شد، میزبان مجموعه‌ای از تظاهرات و ارائه‌های تعاملی در تمام چهار روز بود که جمعیت قابل توجهی را به خود جلب کرد و به شرکت‌ها فرصت‌های بیشتری برای نمایش محصولات خود و جذب سرمایه‌گذاری جهانی جدید ارائه کرد.

بیش از 81000 بازدیدکننده از بخش‌های مختلف صنعت مراقبت‌های بهداشتی جهانی برای شرکت در MEDICA 2022 و COMPAMED 2022 از 14 تا 17 نوامبر 2022 به دوسلدورف آلمان آمدند که شامل بیش از 5000 غرفه‌دار از 70 کشور بود.

رویداد امسال شاهد افزایش رزرو از سوی شرکت‌های شرکت‌کننده در کنار افزایش چشمگیر تعداد بازدیدکنندگان تجاری بود که جذابیت بین‌المللی مداوم نمایشگاه را به نمایش گذاشت – و جایگاه آن را به‌عنوان بزرگ‌ترین نقطه نوآوری در بخش مراقبت‌های بهداشتی تقویت کرد.

با توجه به اختلال در سفرهای بین‌المللی در سال‌های اخیر، این نمایشگاه بار دیگر اهمیت و ارزش خود را در تسهیل جلسات با شرکای جهانی، از جمله خریداران و سرمایه‌گذاران بالقوه – که بسیاری از آنها منجر به کسب و کارهای بین‌المللی جدید و فروش شده‌اند، ثابت کرد.

تمام فعالیت های انگلستان از MEDICA نیز در پلت فرم مجازی غرفه بهداشت و درمان انگلستان ثبت شده است. این فرصتی برای کشف و ارتباط با شرکت‌های نوآور علوم زیستی بریتانیا، بیمارستان‌ها، کلینیک‌ها و سازمان‌های کلیدی است.

این رویداد در تاریخ 13 تا 16 نوامبر 2023 به دوسلدورف، آلمان باز می گردد. برای اطلاعات بیشتر، به آدرس زیر مراجعه کنید: https://www.medica-tradefair.com/

امتیاز بدهید
اشتراک گذاری
سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور هستم کارشناس مهندسی کامپیوتر و مدیر وبسایت نود و هشت زوم. چندین سال است که در حوزه وب فعالیت می کنم و تخصص های اصلیم طراحی سایت و سئو است بعد از یادگیری علاقه زیادی به آموزش دادن دارم

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *