MEDICA 2022 برای شرکت های Medilink UK Pavilion موفقیت آمیز اعلام شد

زمان مطالعه: 2 دقیقه

مدیلینک گفته است که MEDICA 2022 موفقیت بزرگی برای شرکت‌هایی بود که تصمیم گرفتند بخشی از پاویون بریتانیا باشند.

ترکیبی از صادرکنندگان جدید و با تجربه هیئت بریتانیا را تشکیل دادند و بخشی از 5000 غرفه‌دار از 70 کشور بودند که محصولات و خدمات خود را به 81000 بازدیدکننده از صنعت مراقبت‌های بهداشتی جهانی به نمایش گذاشتند.

غرفه داران سطوح بالایی از فعالیت را از روز اول گزارش کردند، از جمله فرصت های شبکه ای ارزشمند، ملاقات با مشتریان و توزیع کنندگان موجود، و تولید سرنخ های جدید از سراسر جهان.

به گفته تیم بین‌المللی مدیلینک، موفقیت این نمایشگاه توسط تعداد زیادی از غرفه‌دارانی که قبلاً فضای خود را برای نمایشگاه 2023 در غرفه مدیلینک تضمین کرده‌اند، نشان داده است.

این نمایشگاه به دلایل مختلفی برای خود مدیلینک موقعیت مهمی بود. نه تنها 25 سالگی این سازمان را نشان دادهفتم سالگرد، همچنین مصادف با 20 سالگی مدیلینک بودهفتم سال ارائه پاویون مدیلینک انگلستان در MEDICA. و با حضور 60 غرفه‌دار امسال، این غرفه بزرگترین غرفه تا به امروز بود.

در عصر روز اول، مهمانان به پاویون مدیلینک انگلستان برای پذیرایی کوکتل دعوت شدند تا ربع قرن فعالیت سازمان حمایت از مبتکران علوم زیستی در بریتانیا را جشن بگیرند. در طول این مدت، مدیلینک به صدها شرکت بزرگ و کوچک Medtech کمک کرده است تا به رشد، سودآوری و موفقیت تجاری دست یابند.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  ایتان مدیکال یک مرکز تولیدی جدید افتتاح کرد

مدیلینک مفتخر شد که از سرکنسول بریتانیا در دوسلدورف، Rafe Courage، مذاکرات را آغاز کند. کریستین گروسر، مدیر مدیکا و آقای ارهارد وینکمپ، مدیر عامل مس دوسلدورف نیز در این مراسم حضور داشتند.

این رویداد با حضور حدود 300 مهمان برگزار شد که شنیدند سرکنسول به مدیلینک به خاطر سابقه کمک به شرکت های علوم زیستی در نوآوری و شکوفایی با ارائه پشتیبانی مشاوره بین المللی، نظارتی و تجاری سازی تبریک می گوید.

مدیر عامل مدیلینک شمال انگلستان، تام الیوت، از طرف مدیلینک انگلستان تشکر کرد.

ما مفتخریم که سرکنسول توانست زمانی را از برنامه شلوغ خود صرف کند تا پذیرایی ما را باز کند و از حمایت او به ویژه در این شرایط اقتصادی چالش برانگیز تشکر کند.

ما همچنین از بسیاری از همکارانی که برای جشن گرفتن این نقطه عطف فوق‌العاده به ما پیوستند سپاسگزاریم و از آنها برای آرزوهای مهربانشان تشکر می‌کنیم، و از کریستین گروسر، مدیر Medica و آقای ارهارد وینکمپ، مدیر عامل Messe Düsseldorf که هر دو آمدند تشکر می‌کنیم. سالگرد ما را به ما تبریک بگو

مدیلینک در 25 سال گذشته به پیشبرد منافع شرکت های بریتانیایی در بخش علوم زیستی اختصاص داشته است و به حمایت خود از این بخش پویا و نوآورانه از اقتصاد بریتانیا ادامه خواهد داد. بار دیگر MEDICA بستر مناسبی را برای ارائه راه حل های پزشکی خود به مخاطبان جهانی و تعامل چهره به چهره با مشتریان و همکاران بالقوه فراهم می کند. برای همه غرفه دارانمان آرزوی موفقیت داریم.»

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  قرارداد جمعه سیاه Pixelmator Pro قیمت App Store خود را به نصف کاهش داد

به عنوان شریک بریتانیا از سازمان دهندگان نمایشگاه، مس دوسلدورف، مدیلینک بریتانیا از 50 شرکت دیگر از شمال انگلستان و مناطق میدلندز حمایت کرد که در مأموریت های تجاری با وزارت تجارت بین المللی (DIT) شرکت کردند.

امتیاز بدهید

لینک کوتاه مقاله : https://5ia.ir/tRP
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری
سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور هستم کارشناس مهندسی کامپیوتر و مدیر وبسایت نود و هشت زوم. چندین سال است که در حوزه وب فعالیت می کنم و تخصص های اصلیم طراحی سایت و سئو است بعد از یادگیری علاقه زیادی به آموزش دادن دارم

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *