Medovate قرارداد خرید گروهی جدیدی را برای SAFIRA اعطا کرد

زمان مطالعه: 2 دقیقه

Medovate Ltd – یک شرکت توسعه تجهیزات پزشکی بریتانیا مستقر در کمبریج – برای سیستم بیهوشی منطقه ای SAFIRA (تزریق SAFer برای بیهوشی منطقه ای) قرارداد خرید گروهی جدیدی با پریمیر دریافت کرده است.

پریمیر یک شرکت بهبود مراقبت های بهداشتی است که تقریباً 4400 بیمارستان و سیستم بهداشتی ایالات متحده و بیش از 250000 ارائه دهنده و سازمان دیگر را متحد می کند. پریمیر از طریق بیش از 3000 قرارداد مذاکره شده با تولیدکنندگان برجسته، دسترسی اعضای خود را به مجموعه قراردادهای قوی در صنعت فراهم می کند تا آنها را قادر سازد در هزاران محصول پزشکی صرفه جویی کنند.

از اول نوامبر 2022، این قرارداد به اعضای پریمیر اجازه می‌دهد تا به صلاحدید خود سیستم SAFIRA را از طریق قیمت‌گذاری و شرایط ویژه‌ای که پریمیر در دسته سینی‌ها و لوازم بیهوشی منطقه‌ای از قبل مذاکره کرده است، خریداری کنند.

کریس راجرز، مدیر فروش و بازاریابی Medovate گفت: “ما هیجان زده هستیم که اعلام کنیم سیستم SAFIRA ما اکنون از طریق یکی از بزرگترین برنامه های GPO ملی در ایالات متحده در دسترس است. این خبر واقعاً مثبتی برای Medovate است زیرا به ساده‌سازی خرید SAFIRA برای سازمان‌های مراقبت‌های بهداشتی که خدمات و درمان‌هایی را ارائه می‌کنند که از بیهوشی منطقه‌ای استفاده می‌کنند، مانند مراقبت‌های سرپایی و مراکز جراحی کمک می‌کند. این یک فرصت عالی برای افزایش دسترسی به فناوری تغییر دهنده ما برای پزشکان بیهوشی منطقه ای در ایالات متحده است تا به بهبود ایمنی بیمار در طول بلوک های عصبی محیطی کمک کند.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  چگونه یک پیام واتس اپ را ویرایش کنیم

روش فعلی بیهوشی منطقه‌ای معمولاً نیاز به یک دستیار برای تزریق داروی بیهوشی دارد در حالی که متخصص بیهوشی از راهنمایی اولتراسوند برای قرار دادن سوزن استفاده می‌کند. SAFIRA یک فناوری است که در کنار پزشکان متخصص بیهوشی در NHS توسعه یافته و برای کاهش خطر آسیب عصبی در طول بیهوشی منطقه ای طراحی شده است.

سیستم SAFIRA به طور خودکار فشار تزریق را به یک آستانه مشخص محدود می کند تا به کاهش خطر آسیب عصبی و بهبود ایمنی بیمار کمک کند. SAFIRA بیهوشی منطقه‌ای را به یک روش تک نفره تبدیل می‌کند و به بیهوش‌کنندگان این امکان را می‌دهد تا کل فرآیند بلوک عصبی را انجام دهند.

SAFIRA در سراسر ایالات متحده از طریق Mercury Medical در دسترس است.

امتیاز بدهید

لینک کوتاه مقاله : https://5ia.ir/JGu
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری
سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور هستم کارشناس مهندسی کامپیوتر و مدیر وبسایت نود و هشت زوم. چندین سال است که در حوزه وب فعالیت می کنم و تخصص های اصلیم طراحی سایت و سئو است بعد از یادگیری علاقه زیادی به آموزش دادن دارم

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *