Minnesota Rubber & Plastics برای نمایش گرمانرم در MD&M West

زمان مطالعه: 3 دقیقه

MRP قابلیت‌های تولید دستگاه‌های پزشکی سرتاسر خود را برای اجزای حیاتی، از جمله دستگاه‌های پزشکی شسته‌کننده دارو، نشان می‌دهد. سازندگان دستگاه های پزشکی می توانند با کارشناسان MRP در مورد قابلیت های تکمیل دستگاه های استریل با و بدون مواد فعال دارویی صحبت کنند. آنها همچنین می توانند یاد بگیرند که چگونه پتانسیل کامل علم مواد را برای ارائه محصولات بسیار ارزشمند و متمایز به بازار باز کنند. از شرکت کنندگان دعوت می شود تا در مورد مرکز نوآوری اطلاعاتی کسب کنند که در آن مشتریان می توانند نمونه های اولیه با هدف تولید را با سرعتی بی نظیر از طریق تجربه ای همه جانبه از مهندس به مهندس توسعه دهند.

تبدیل شدن به بخشی از Trelleborg Sealing Solutions، یک رهبر جهانی در راه‌حل‌های پلیمری، مزایای جدیدی را برای مشتریان MRP ایجاد می‌کند و به شرکت اجازه می‌دهد تا تعهدات خود را برای برتری و نوآوری انجام دهد و در عین حال دسترسی جهانی را گسترش دهد. MRP محصولات پلیمری Trelleborg را نمایش خواهد داد و مشتاق است تا در مورد هم افزایی و قابلیت های حاصل از ادغام اخیر بحث کند.

بونیاتی می‌افزاید: «ما بسیار هیجان‌زده هستیم که بخشی از خانواده Trelleborg هستیم و از نقاط قوت هر دو شرکت برای تبدیل شدن به فروشگاهی یک‌جا برای مشتریانی که به زمان بیشتری برای بازاریابی نیاز دارند، استفاده می‌کنیم. ما با هم شریک توسعه طبیعی برای مشتریان محلی و جهانی، به ویژه در بازار تجهیزات پزشکی هستیم.»

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  فناوری سلامت ولز فراخوانی را برای فناوری‌های غیر دارویی راه‌اندازی می‌کند

امتیاز بدهید

لینک کوتاه مقاله : https://5ia.ir/Hxp
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری
سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور هستم کارشناس مهندسی کامپیوتر و مدیر وبسایت نود و هشت زوم. چندین سال است که در حوزه وب فعالیت می کنم و تخصص های اصلیم طراحی سایت و سئو است بعد از یادگیری علاقه زیادی به آموزش دادن دارم

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *