Minnesota Rubber & Plastics برای نمایش گرمانرم در MD&M West

Minnesota Rubber & Plastics (MRP)، که اکنون بخشی از Trelleborg است، قابلیت‌های نوآوری را در راه‌حل‌های الاستومر و ترموپلاستیک بسیار مهندسی شده برای کاربردهای دستگاه‌های پزشکی در MD&M West در 7 تا 9 فوریه به نمایش می‌گذارد.

MRP قابلیت‌های تولید دستگاه‌های پزشکی سرتاسر خود را برای اجزای حیاتی، از جمله دستگاه‌های پزشکی شسته‌کننده دارو، نشان می‌دهد. سازندگان دستگاه های پزشکی می توانند با کارشناسان MRP در مورد قابلیت های تکمیل دستگاه های استریل با و بدون مواد فعال دارویی صحبت کنند. آنها همچنین می توانند یاد بگیرند که چگونه پتانسیل کامل علم مواد را برای ارائه محصولات بسیار ارزشمند و متمایز به بازار باز کنند. از شرکت کنندگان دعوت می شود تا در مورد مرکز نوآوری اطلاعاتی کسب کنند که در آن مشتریان می توانند نمونه های اولیه با هدف تولید را با سرعتی بی نظیر از طریق تجربه ای همه جانبه از مهندس به مهندس توسعه دهند.

دان بونیتاتی، مدیر بخش پزشکی در Minnesota Rubber & Plastics، می گوید: «ما از پتانسیل بی حد و حصری که فرآیند ابزارسازی نمونه اولیه با هدف تولید می تواند برای مشتریانمان به ارمغان بیاورد، لذت می بریم. مرکز نوآوری جدید ما فرآیند مشارکتی را بهبود می‌بخشد و به ما امکان می‌دهد راه‌حل‌های پیشرو در صنعت، و همچنین صرفه‌جویی در زمان و هزینه کلی را در مراحل اولیه توسعه ارائه دهیم.

هر نوع هندسه یا ماده ای را می توان در مرکز نوآوری جدید ما توسعه داد و ایجاد کرد و به مشتریان و صنعت این امکان را می دهد که از مزایای محصولات جدیدی که سریعتر به بازار می آیند بهره ببرند. بازدیدکنندگان همچنین می‌توانند از آخرین اخبار و به‌روزرسانی‌های خرید اخیر Minnesota Rubber & Plastics توسط Trelleborg مطلع شوند.

تبدیل شدن به بخشی از Trelleborg Sealing Solutions، یک رهبر جهانی در راه‌حل‌های پلیمری، مزایای جدیدی را برای مشتریان MRP ایجاد می‌کند و به شرکت اجازه می‌دهد تا تعهدات خود را برای برتری و نوآوری انجام دهد و در عین حال دسترسی جهانی را گسترش دهد. MRP محصولات پلیمری Trelleborg را نمایش خواهد داد و مشتاق است تا در مورد هم افزایی و قابلیت های حاصل از ادغام اخیر بحث کند.

بونیاتی می‌افزاید: «ما بسیار هیجان‌زده هستیم که بخشی از خانواده Trelleborg هستیم و از نقاط قوت هر دو شرکت برای تبدیل شدن به فروشگاهی یک‌جا برای مشتریانی که به زمان بیشتری برای بازاریابی نیاز دارند، استفاده می‌کنیم. ما با هم شریک توسعه طبیعی برای مشتریان محلی و جهانی، به ویژه در بازار تجهیزات پزشکی هستیم.»

لیندا موروسکی، رئیس بخش مراقبت‌های بهداشتی و پزشکی جهانی Trelleborg و Trelleborg Sealing Solutions Marketing Americas، می‌گوید: «هدف ما گرد هم آوردن دو شرکت قوی و بهره‌گیری از بهترین‌های هر دو است، زیرا ما به طور مشترک به دنبال جاه‌طلبی Trelleborg برای ارائه راه‌حل‌های سفارشی نوآورانه به مشتریان با شتاب دادن هستیم. توسعه محصول و تقویت تحقیق و توسعه. همانطور که تیم‌ها و قابلیت‌های خود را ادغام می‌کنیم، از شرکت‌کنندگان در نمایشگاه دعوت می‌کنیم تا از غرفه‌های Minnesota Rubber & Plastics و Trelleborg بازدید کنند.

مشتریانی که علاقه مند به یادگیری در مورد عملیات جدید توسعه یافته و راه حل های پلیمری پیشرفته Trelleborg برای مراقبت های بهداشتی و پزشکی هستند تشویق می شوند از غرفه شماره 2301 بازدید کنند. قابلیت های پیشرفته Trelleborg در قالب گیری تزریقی ترموپلاستیک و الاستومر، شستشوی دارو، توسعه سریع، اکستروژن سیلیکون، به نمایش گذاشته خواهد شد. و مجموعه های یکپارچه، و همچنین ارائه های چند جزئی و میکرومولدینگ آن. Trelleborg همچنین اجزای لاستیکی Minnesota Rubber & Plastics را نمایش خواهد داد و در مورد هم افزایی و قابلیت های حاصل از ادغام بحث خواهد کرد.

امتیاز بدهید
اشتراک گذاری
سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور هستم کارشناس مهندسی کامپیوتر و مدیر وبسایت نود و هشت زوم. چندین سال است که در حوزه وب فعالیت می کنم و تخصص های اصلیم طراحی سایت و سئو است بعد از یادگیری علاقه زیادی به آموزش دادن دارم

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *