Namecoach پول نقد جمع آوری می کند تا به کاربران بیاموزد چگونه نام ها را به درستی تلفظ کنند •

زمان مطالعه: 3 دقیقه

همه ما با نامی روبرو بوده ایم که تلفظ آن دشوار است. اما همه عواقب تلفظ اشتباه خود را در نظر نمی گیرند. مادومیتا مالیک، رئیس گنجاندن، برابری و تأثیر در Carta، در قطعه‌ای برای Fast Company، به یاد می‌آورد که چگونه نام او حتی زمانی که دانش‌آموز دبستانی بود منبعی از اضطراب شد.

در واقع مطالعات نشان داده است که وقتی همسالان و معلمان به اشتباه نام دانش آموزان رنگین پوست را تلفظ یا تغییر می دهند، آن دانش آموزان کمتر در کلاس شرکت می کنند و از نظر اجتماعی منزوی می شوند تا از ارتباط با نام خود اجتناب کنند. همانطور که نویسندگان مشترک یکی در سال 2012 نوشتند: «اقدامات و نگرش ها [students] تجربه شده در مدارس K-12 نوعی از “دیگر” فرهنگی را برجسته می کند که با اهداف ما برای محیط های چندفرهنگی مدرسه در تضاد است. [is] چیزی قابل توجه.”

Praveen Shanbhag، مدیر عامل Namecoach، شنید که یک سخنران در دانشگاه خواهرش هنگام فارغ التحصیلی از کالج، نام او را به زبان می آورد. این، همراه با تجربیات او به عنوان یک مهاجر نسل اول به ایالات متحده، او را الهام بخش کرد تا Namecoach را تأسیس کند، که ابزارهای تلفظ نام را توسعه می دهد که می توانند در پلتفرم های موجود مانند Salesforce، Canvas و Gmail جاسازی شوند.

Shanbhag از طریق ایمیل به گفت: “ما ماموریت داریم که تلفظ نادرست نام را برای همه به گذشته تبدیل کنیم.”

شانباگ در حین کار بر روی دکترای خود شروع به برنامه نویسی کرد. در فلسفه در استنفورد او تصمیم گرفت برنامه‌ای را کدنویسی کند که ضبط‌های دانش‌آموزان را جمع‌آوری می‌کند و نام‌هایشان را می‌گویند و آنها را برای فارغ‌التحصیلی در اختیار خوانندگان نام قرار می‌دهد که به Namecoach تبدیل شد. تا سال 2016، Shanbhag می گوید که صدها مدرسه از نرم افزار و خدمات Namecoach استفاده می کردند.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  مایکروسافت یک ابزار هوش مصنوعی راه اندازی کرد تا درد ایجاد وب سایت ها را از بین ببرد

Namecoach – که در نهایت پایگاه مشتریان خود را به برندهای مشتری گسترش داد – در بازار تنها نیست. NameShouts مجموعه ای قوی از ابزارهای تلفظ نام را ارائه می دهد، مانند ، اسلک و لینکدین. اما Shanbhag به من می گوید که در اوایل، او به دنبال متمایز کردن Namecoach با سرمایه گذاری هنگفت در هوش مصنوعی و ادغام بود.

اعتبار تصویر: مربی نام

به عنوان مثال، Namecoach از یک سیستم هوش مصنوعی برای پیش‌بینی تلفظ صحیح استفاده می‌کند، زمانی که نام فردی بر اساس عواملی مانند ملیت، قومیت، جنسیت و مکان دارای چندین تلفظ صحیح باشد. یکی دیگر از سیستم‌های این پلتفرم، گفتار را در شرایطی که صدای ضبط شده از نامی در دسترس نیست، ترکیب می‌کند.

در سطح بالایی، Namecoach تلفظ‌های نام را که توسط کاربر تولید شده و از پایگاه داده‌ای از تلفظ‌های نام صوتی گرفته شده را نشان می‌دهد. Shanbhag هنگامی که در مورد دقت سیستم و اینکه آیا کاربران می توانند اشتباهاتی را که ممکن است به پایگاه داده راه پیدا کنند را اصلاح کنند، گفت که Namecoach با کارشناسان زبان شناسی مشورت می کند و یک فرم ارسال را برای اصلاحات ارائه می دهد.

هنوز پخش نشده است، اما Shanbhag می‌گوید که Namecoach در حال توسعه یک هوش مصنوعی برای ارائه تلفظ‌هایی است که زبان مادری گوینده را در نظر می‌گیرد – نه فقط زبان صاحب نام. او گفت: «نام شما در هویت شما نقش اساسی دارد، و تلفظ دقیق، لحن را برای تعامل مثبت برای هر دو طرف تعیین می‌کند.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  4 بهترین تلویزیون کوچک برای آشپزخانه

پلتفرم Namecoach با سرویس‌هایی از جمله Teams، و Google Workspace کاملاً کار می‌کند و یک API و کیت توسعه نرم‌افزار ارائه می‌دهد تا به اشخاص ثالث اجازه دهد عملکرد Namecoach را در محصولات خود بسازند. Shanbhag می‌گوید، اما تمرکز طی چند ماه آینده، اولین برنامه مصرف‌کننده استارت‌آپ خواهد بود که سال آینده به عنوان یک افزونه کروم در دسترس قرار خواهد گرفت.

Namecoach – که امروز دور 8 میلیون دلاری سری A تحت رهبری Impact America Fund با مشارکت Authentic Ventures، Metaplanet، Engage.VC، Founders Fund، Bisk Ventures و دیگران را بست – همچنین قصد دارد تلاش‌های فروش و بازاریابی خود را افزایش داده و پلتفرم را گسترش دهد. مجموعه کانکتورها Shanbhag به قابلیت‌هایی فراتر از راهنمایی تلفظ اشاره کرد، از جمله درخواست‌هایی برای فعال کردن تعاملات گرم در سناریوهای فروش و بازخورد برای کمک به کاربران برای بهبود کلی‌تر مکالماتشان.

با توجه به مشتریان خیمه شب بازی Namecoach – Salesforce، Netjets و PwC، تمایل به برنامه های فروش منطقی است. فراتر از این سه، این استارت آپ 30 نفره ادعا می کند که بیش از 300 مشتری آموزشی و شرکتی در سراسر جهان دارد.

Shanbhag، که وقتی از Namecoach پرسیده شد، ارقام درآمدی فاش نمی کند، گفت: «تامین مالی سری A ما را قادر می سازد تا هدف خود را برای ادغام فناوری صوتی جدید در هر جریان کاری ارتباطی برای حل تلفظ نام در طیف گسترده ای از موارد استفاده در هر تعامل صوتی تسریع کنیم. . Namecoach در طیف گسترده‌ای از عمودی‌ها، موارد استفاده و اندازه سازمان مشتریان دارد، به این معنی که ما برای پیشرفت در شرایط رکود به هیچ زیربخشی وابسته نیستیم.

تا به امروز، Namecoach مستقر در پالو آلتو، 15 میلیون دلار سرمایه سرمایه گذاری کرده است.

امتیاز بدهید

لینک کوتاه مقاله : https://5ia.ir/imYYsV
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری
سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور هستم کارشناس مهندسی کامپیوتر و مدیر وبسایت نود و هشت زوم. چندین سال است که در حوزه وب فعالیت می کنم و تخصص های اصلیم طراحی سایت و سئو است بعد از یادگیری علاقه زیادی به آموزش دادن دارم

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *