Natwest و PHTA برای تقویت کارآفرینی علوم زیستی شریک هستند

NatWest و Precision Health Technologies Accelerator (PHTA) برای تقویت کارآفرینی در بخش‌های بهداشت و علوم زیستی با هدف حمایت از رشد بخش‌ها در سراسر میدلندز غربی با یکدیگر همکاری می‌کنند.

در این مشارکت، طرح شتاب دهنده ایجاد کسب و کار NatWest با PHTA برای حمایت از کارآفرینان و کسب و کارهای کوچک در بخش علوم زیستی مرتبط می شود.

PHTA مرکز شاخص دانشگاه بیرمنگام است که به تحقیقات سلامت ترجمه اختصاص داده شده است، که به زودی در پردیس نوآوری سلامت بیرمنگام (BHIC) مستقر خواهد شد. این پردیس تنها پارک علمی میدلندز است که به تحقیقات علوم زیستی اختصاص دارد و با مشارکت دانشگاه و برونتوود سای‌تک ارائه می‌شود.

بخش علوم زیستی به دنبال راه‌حل‌های نوآورانه برای مقابله با مشکلات مراقبت‌های بهداشتی است، از جمله فناوری‌های جدید پزشکی مانند درمان‌های خودگردان، آزمایش‌های بالینی مبتنی بر داده‌ها و توسعه داروهای جدید که می‌توانند برای فرد طراحی شوند.

طبق داده های دولتی، بخش علوم زیستی حدود 80.7 میلیارد پوند گردش مالی در سطح ملی ایجاد می کند، با 6300 تجارت در سراسر بریتانیا، از جمله بیش از 550 تجارت در غرب میدلندز، که همچنین بزرگترین خوشه تجهیزات پزشکی در بریتانیا است.

این همکاری با همکاری با مؤسسات همفکر به تحقق جاه طلبی NatWest در حمایت از استارت آپ ها، کسب و کارهای با رشد بالا و اقتصاد گسترده تر کمک خواهد کرد.

این همکاری شاهد کار NatWest و PHTA برای حمایت مشترک از کارآفرینان منطقه خواهد بود و به آنها امکان دسترسی به آزمایشگاه ها و فناوری، طیف وسیعی از تحقیقات بالینی، آزمایشات و داده های بهداشتی را می دهد.

کارآفرینان همچنین مشاوره ایجاد کسب و کار از NatWest و متخصصان بخش و مربیگری در مورد همه جنبه‌های مهارت‌های تجاری، از رهبری گرفته تا ارائه و یافتن فرصت‌های سرمایه دریافت خواهند کرد.

پروفسور جینو مارتینی، مدیر عامل PHTA، گفت: «آنچه ما آرزوی ایجاد آن را در PHTA داریم، یک اکوسیستم واقعاً چند رشته‌ای است که در آن دانشگاهیان، پزشکان و کارآفرینان می‌توانند با یکدیگر همکاری کنند.

«مجموعه امکانات پیشرفته ما برای حمایت از شرکت‌های علوم زیستی برای راه‌اندازی، گسترش و شکوفایی طراحی شده است. ما مشتاقیم با کسب و کارهایی که مایل به همکاری با رهبران نظرات کلیدی ما در طیف وسیعی از تخصص‌های بالینی هستند، و کسانی که از فرصت همکاری با سایر مشاغل همفکر به نفع بیماران هیجان‌زده هستند، گفتگو کنیم.”

جیمز پاول، مدیر شرکت منطقه‌ای در NatWest، گفت: «ما بسیار هیجان‌زده هستیم که با PHTA و دانشگاه بیرمنگام برای حمایت از اکوسیستم تجاری منطقه‌ای گسترده‌تر از طریق این مشارکت همکاری می‌کنیم.

ما می دانیم که منطقه در حال حاضر جولانگاه استعدادها و نوآوری ها در علوم زیستی و فناوری پزشکی است و برخی از کسب و کارهای شگفت انگیز با رشد بالا وجود دارد که از حمایت تخصصی که این مشارکت می تواند به همراه داشته باشد، بهره مند خواهند شد. ما مشتاقانه منتظریم تا با PHTA همکاری کنیم زیرا یک مشارکت پر جنب و جوش برای حمایت از مشاغل برای پیشرفت در این بخش هیجان انگیز ایجاد می کنیم.

هاب شتاب دهنده NatWest در بیرمنگام بخشی از شبکه ای از 13 مرکز است که توسط بانک برای حمایت از کسب و کارها برای رشد و شکوفایی اداره می شود. این شبکه یکی از بزرگ‌ترین شبکه‌ها در نوع خود در سراسر بریتانیا است و در طول چهار سال گذشته، این برنامه از بیش از 3500 فرد و کسب‌وکار حمایت کرده است و به آنها کمک کرده تا به گردش مالی متوسط ​​301521 پوندی دست یابند و 198 میلیون پوند در کل سرمایه‌گذاری جمع کنند.

امتیاز بدهید
اشتراک گذاری
سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور هستم کارشناس مهندسی کامپیوتر و مدیر وبسایت نود و هشت زوم. چندین سال است که در حوزه وب فعالیت می کنم و تخصص های اصلیم طراحی سایت و سئو است بعد از یادگیری علاقه زیادی به آموزش دادن دارم

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *