NewLimit که توسط برایان آرمسترانگ، مدیر عامل Coinbase تأسیس شده است، 40 میلیون دلار برای افزایش عمر جمع آوری می کند.

زمان مطالعه: 7 دقیقه

به گزارش سایت نود و هشت زوم NewLimit که توسط برایان آرمسترانگ، مدیر عامل Coinbase تأسیس شده است، 40 میلیون دلار برای افزایش عمر جمع آوری می کند.
که در این بخش به محتوای این خبر با شما کاربران گرامی خواهیم پرداخت

NewLimit، یک شرکت 1.5 ساله مستقر در سانفرانسیسکو و 17 نفر که هدف آن افزایش تعداد سالهای سالم زندگی هر فرد با برنامه ریزی مجدد سلول های اپی ژنتیکی است، امروز اعلام کرده است که 40 میلیون دلار سرمایه در سری A از Dimension جمع آوری کرده است. ، Kleiner Perkins، Founders Fund، و سایر سرمایه گذاران برای پیشبرد ماموریت خود برای افزایش سلامت و زندگی انسان ها.

دیروز با دو نفر از چهار بنیانگذار این شرکت، از جمله برایان آرمسترانگ، مدیرعامل کوین بیس و وی سی بلیک بایرز، که دارای دکترای مهندسی زیستی استنفورد است، صحبت کردیم. در طول آن گپ، بینش بیشتری در مورد این دور کسب کردیم، که همچنین فرد اهرسام، بنیانگذار Coinbase، گری تان رئیس Y Combinator، و Elad GI موسس-سرمایه گذار، به عنوان حامیان در نظر گرفته می شود. ما با آنها در مورد اینکه چگونه NewLimit می تواند خود را از شرکت های رقیب متمایز کند صحبت کردیم. ما همچنین از آرمسترانگ در مورد شوخی‌های اجتناب‌ناپذیری که میلیاردرهایی که سعی می‌کنند با پرتاب پول از مرگ فرار کنند، پرسیدیم.

TC: برایان شما به عنوان مدیر عامل Coinbase شغل دارید. بلیک، شما در اداره Byers Capital مشغول به کار هستید. چه کسی NewLimit را اجرا می کند؟

BA: چهار بنیانگذار شرکت وجود دارد. من واقعاً فقط یک سرمایه گذار و عضو هیئت مدیره هستم. دو بنیانگذار دیگر، گرگ [Johnson] و یعقوب [Kimmel] واقعاً در حال کار روزانه هستند.

آیا آنها مدیرعامل مشترک هستند یا شرکت یک مدیر عامل تمام وقت را استخدام می کند؟

BB: شرکت در حال حاضر یک مدیرعامل فنی تمام وقت ندارد.

چرا این چیست؟

BA: مرحله اولیه است و تیم موسس فعلی واقعاً خوب کار می کند، بنابراین ما هنوز آن را تعریف نکرده ایم.

اما شما تا به امروز 150 میلیون دلار جمع آوری کرده اید، آیا این درست است، و آیا در حال حاضر در مورد ارزش گذاری شرکت صحبت می کنید؟

BB: 110 میلیون دلار از طرف من و برایان یک تعهد در طول عمر شرکت است، بنابراین هنوز بودجه آن به طور کامل تامین نشده است، سپس این 40 میلیون دلار تعهد دیگری از VCها است. بنابراین ما در طول زمان به آن سرمایه دسترسی داریم، اما لزوماً آن مقداری نیست که در بانک است. نبود [talking about the valuation].

یک خبر قبلی گفته بود که شما با بازجویی از عوامل اپی ژنتیک پیری و توسعه محصولاتی که می‌توانند بافت‌ها را برای درمان جمعیت‌های خاص بیمار بازسازی کنند، شروع کنید. اول، فقط برای روشن شدن، محرک های خاص پیری که شما در مورد آن صحبت می کنید چیست؟ رژیم غذایی؟ ورزش؟ آسیب خورشید؟ سموم؟

BB: احتمالاً عوامل زیادی برای پیری وجود دارد. و ما اینجا نیستیم که همه آنها را روشن کنیم. ما بیشتر می گوییم، هی، ما فکر می کنیم که اپی ژنتیک به تنهایی یک محرک اصلی در پیری است. و بنابراین با نوعی برنامه ریزی مجدد اپی ژنتیک یک سلول، می توانید مقدار قابل توجهی از کاهش عملکردی را که با افزایش سن مشاهده می کنیم، معکوس کنید. و دلیل ما در این مورد این است که شما می توانید یک سلول پوست قدیمی را از یک حیوان بگیرید و آن را به یک حیوان تازه متولد شده تبدیل می کنید که زندگی کاملاً طبیعی در پیش دارد. و سپس شما واقعاً می توانید صبر کنید تا آن حیوان بزرگ شود و پیر شود و یکی از آنها را بگیرید آن سلول های پوست پیر شده و آن را به حیوانی تازه متولد شده با زندگی کاملاً طبیعی و با پوستی کاملاً سالم تبدیل می کند.

در واقع یک آزمایشگاه وجود دارد که این کار را برای بیش از 13 نسل انجام داده است [of mice] بیش از 22 سال، فقط به صورت متوالی، یکی پس از دیگری، همه از آن سلول والد – یک سلول پوست قدیمی – نشأت گرفتند. و موش ها همگی زندگی عادی داشتند. ما نمی دانیم که آیا این قرار است در انسان ها و انواع سلول های مختلف وجود داشته باشد یا خیر، اما به نوعی به شما نشان می دهد که چیزی بسیار قوی و قدرتمند در مورد توانایی برنامه ریزی مجدد سلول پوست یا نورون یا سلول قلب با استفاده از وجود دارد. اپی ژنتیک، حتی با وجود اینکه ما در حال مقابله با عوامل دیگری که می تواند در پیری نقش داشته باشد، نیستیم.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  ۹ روش برتر برای رفع مشکل عدم ورود به تلگرام در اندروید و آیفون

این فناوری تخمک مصنوعی و این ایده یا امید را به ذهن متبادر می کند که حتی زوج های مذکر همجنس ممکن است بتوانند بچه دار شوند اگر بتوانیم بفهمیم که چگونه هر سلولی را به تخمک تبدیل کنیم، کاری که با موش های نر انجام شده است. دقیقاً چه چیزی در نقشه راه شما وجود دارد؟

BB: در حال حاضر، این مرحله تحقیقاتی بسیار اساسی یک شرکت است. ما در تلاشیم تا بفهمیم این مکانیسم‌ها چگونه کار می‌کنند و چگونه می‌توانیم وضعیت اپی ژنتیکی سلول‌ها را کنترل کنیم و مجموعه‌ای از عوامل رونویسی را پیدا کنیم که می‌توانند سلول‌های پیر را به سلول‌های جوان تبدیل کنند. بنابراین این کاری است که ما در حال حاضر انجام می دهیم قبل از اینکه بتوانیم محصولی بسازیم، و ما در حال شروع از یک سلول ایمنی به نام سلول های T هستیم. ایده این است که روزی اگر ما موفق شویم، می‌توان سیستم ایمنی افراد مسن را جوان‌تر و کارآمدتر کرد. ما همچنین چند نوع سلول دیگر را اضافه خواهیم کرد. ما هنوز دقیقاً نمی دانیم که چه چیزی خواهد بود، اما یک مثال می تواند سلول های کبدی باشد که سلول های کبدی نامیده می شوند، یا سلول های مغزی، مانند نورون ها، جایی که می توانید عملکرد این سلول های سنی را ابی کنید.

NewLimit می‌گوید از مدل‌های یادگیری ماشینی برای درک چگونگی تغییر این سلول‌ها با افزایش سن استفاده خواهد کرد. چگونه می توانید یک خندق را در اطراف چیزی شبیه به این ایجاد کنید، جایی که شما در مورد مجموعه ای از اطلاعات در مورد سلول های انسانی صحبت می کنید، که یک مجموعه داده اختصاصی نیست؟

BB: می‌توانم بگویم تفاوت بزرگ توسعه این مدل‌های عمومی بر روی داده‌های عمومی این است که همه به داده‌های عمومی دسترسی دارند، از جمله این مدل‌های زبان بزرگ. برای ما، ما قبلاً روی داده‌های عمومی آموزش دیده‌ایم و در عرض دو ماه، مدل‌های ما چقدر خوب بودند، و اکنون باید خودمان داده‌ها را تولید کنیم تا مدل‌ها را حتی بیشتر بهبود ببخشیم. بنابراین هزینه و پیچیدگی زیادی دارد [centers on] چگونه حجم عظیمی از داده را در خانه تولید می کنید در حالی که هنوز بسیار کارآمد هستید.

دقیقاً چگونه داده های خود را در داخل تولید می کنید؟

BB: ما خودمان با اجرای آزمایش‌هایی در آزمایشگاه خود داده‌های علمی جدیدی تولید می‌کنیم. آنچه این آزمایش‌ها به نظر می‌رسند این است که ما فاکتورهای رونویسی انسانی را در سلول‌های انسانی مانند سلول‌های T وارد می‌کنیم، و سپس آن سلول را زیر نظر می‌گیریم و ببینیم بعد از معرفی آن فاکتور رونویسی چگونه تغییر می‌کند. به آن آزمایش بیش از حد بیان می گویند. سپس این کار را با 100 فاکتور رونویسی مختلف و سپس با ترکیبی از فاکتورهای رونویسی مختلف انجام می دهیم. و ما هر چیزی را که در مورد سلول می توانیم اندازه گیری می کنیم، از جمله اینکه چگونه بیان ژن را به سلول تغییر می دهد و چگونه اپی ژنتیک سلول را تغییر می دهد. و ما از همه این اطلاعات برای تغذیه به مدل‌های یادگیری ماشینی خود استفاده می‌کنیم که سپس به ما می‌گویند در مرحله بعد چه چیزی را آزمایش کنیم. بنابراین ما یک دسته از سلول‌های ایمنی انسانی داریم که در آزمایشگاه‌ها رشد می‌کنند که این مجموعه‌های فاکتور رونویسی را در آنها وارد می‌کنیم، و این چیزی است که داده‌ها را برای آموزش مدل‌ها تولید می‌کند.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  5 بهترین لپ تاپ گیمینگ با پردازنده گرافیکی RTX 3060 زیر 1500 دلار

این سلول های دهنده از کجا می آیند؟

BB: سلول‌های T را می‌توانید از خون‌گیری دریافت کنید، بنابراین دسترسی به این نوع از اهداکنندگان بسیار آسان است.

آیا با سیستم بیمارستانی کار می کنید؟

BB: من نمی خواهم وارد این موضوع شوم [the sources] دقیقا هستند، اما در صنعت بسیار استاندارد است. گروه‌های مختلفی وجود دارند که به خون‌گیری برای گروه‌هایی که روی پروژه‌های تحقیقاتی برای ساخت دارو کار می‌کنند کمک می‌کنند. و این همه اهداکنندگان رضایت دارند که از نمونه هایشان برای چه استفاده می شود آگاه هستند.

آیا می توان توضیح داد که در چه نقطه ای داده ها معنی دار می شوند؟

BA: خوب، چیزی در حدود 1700 فاکتور رونویسی در بدن انسان وجود دارد. و بنابراین، اگر بخواهید چند ترکیب از پنج عامل رونویسی را از 1700 مورد استفاده کنید، حدود 10 تا 10 خواهد بود. بنابراین عدد بسیار بزرگی است. شما می توانید آن را به عنوان فضای جستجوی ترکیب های بالقوه مختلف تصور کنید. آیا این مفید است؟

برای برخی از خوانندگان، امیدوارم! قبل از اینکه هر دوی شما را رها کنید، برایان، همیشه مردم اظهار نظر می کنند که میلیاردرها به تلاش برای افزایش عمر ادامه می دهند، زیرا نمی توانند میلیاردها را با آن ببرند. واکنش شما چیست؟

فکر سطح بالای من این است که اگر از نرم افزار پول درآورده اید، خوب است که پول را به روش هایی به جامعه بازگردانید که می تواند به بهبود وضعیت انسان کمک کند، و تحقیقات بیوتکنولوژی یکی از آن زمینه های واقعا مهم است. فکر نمی کنم بودجه کافی دریافت کند. اگر به تمام بیماری‌های عمده‌ای که انسان‌ها را می‌کشند نگاه کنید – بیماری قلبی، سرطان، دیابت، زوال عقل – ارتباط زیادی با افزایش سن دارند. به طور کلی، اینها بیماری افراد جوان تر نیستند. بنابراین برای من منطقی است که ما باید سعی کنیم به دنبال مشکلات بزرگ جاه طلبانه در جهان برویم. و من فکر می‌کنم در واقع نسلی از میلیاردرهای فناوری وجود دارد – سام آلتمن، پاتریک کولیسون و تعدادی از آنها – که سرمایه واقعی را برای برخی از این مشکلات سخت در جهان به کار می‌برند، و فکر می‌کنم باید از آن تجلیل کرد.

یک میلیاردر که فکر می کند تحقیقات ضد پیری خطرناک است، ایلان ماسک است. او گفته است که این امر می‌تواند منجر به پیری سریع جمعیت شود که منجر به کاهش بیشتر نرخ زاد و ولد و جامعه‌ای بسیار متلاشی شده که در آن ایده‌های جدید نمی‌توانند موفق شوند. نظر شما در مورد معایب احتمالی افرادی که بیشتر عمر می کنند چیست؟

بی‌ای: من فکر می‌کنم مهم است که اگر مردم قرار است طولانی‌تر زندگی کنند – که اتفاقاً، اگر بزرگ است. کار زیادی پیش روی ما است تا ببینیم آیا این امکان پذیر است یا خیر – که ذهن آنها پلاستیکی باقی بماند و آنها نیز برای ایده های جدید و چیزهایی از این قبیل باز باشند. بنابراین در یک دنیای ایده آل اینجا در آینده، راهی برای ما، بدنمان وجود دارد و ذهن ما برای جوان ماندن

BB: من همچنین اشاره می کنم که ما اساساً میانگین طول عمر انسان را در طول 100 سال گذشته دو برابر کرده ایم. و فکر می کنم همه موافق باشند که این چیز خوبی است. آیا واقعاً می خواهیم به عقب برگردیم؟ آیا ما فکر می کنیم که این واقعا بهینه است؟ یا می خواهیم به بهبود آن برای مردم ادامه دهیم؟ به نظر من دنیا بسیار مقاوم است. این کار زیبایی است که به مردم اجازه دهید در مدت زمان طولانی‌تری خود را ابراز کنند و زمان بیشتری را با افرادی بگذرانید که واقعاً در زندگی آنها را دوست دارند.

امیدواریم از این مقاله مجله نود و هشت زوم نیز استفاده لازم را کرده باشید و در صورت تمایل آنرا با دوستان خود به اشتراک بگذارید و با امتیاز از قسمت پایین و درج نظرات باعث دلگرمی مجموعه مجله 98zoom باشید

امتیاز بدهید

لینک کوتاه مقاله : https://5ia.ir/irf
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری
سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور هستم کارشناس مهندسی کامپیوتر و مدیر وبسایت نود و هشت زوم. چندین سال است که در حوزه وب فعالیت می کنم و تخصص های اصلیم طراحی سایت و سئو است بعد از یادگیری علاقه زیادی به آموزش دادن دارم

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *