NHS و medtech: چهار چیزی که در سال 2023 باید به آنها توجه کرد

زمان مطالعه: 4 دقیقه

اولی هادسون، مدیر محتوا در Wilmington Healthcare، برخی از موضوعات کلیدی و تحولات در NHS برای سال آینده را بررسی می کند.

با شروع سال جدید، به نظر می رسد NHS از بحرانی به بحران دیگر می رود. آخرین مقاله من برای Med-Tech Innovation News در اکتبر 2022 این موضوع را عمیقاً مورد بررسی قرار داد – و اگر چیزی باشد مشکلات از آن زمان حادتر شده اند.

مسائل مربوط به ظرفیت، نیروی کار، مالی و ادغام طوفانی کامل ایجاد می کند و باعث می شود تعداد بی سابقه ای از بیماران مراقبت های کمتر از حد مطلوب را تجربه کنند: عقب ماندگی در غربالگری، تشخیص، درمان و مراقبت، انتظارات گسترده و مشکلات دسترسی و خدمات عادلانه.

NHS در تلاش است تا با سیاست های مختلفی که برای بهبود سطح فعالیت، تقویت همکاری و به حداکثر رساندن کارایی در نظر گرفته شده است، به این مسائل رسیدگی کند.

با این حال، مبارزات آشکار است و تأثیر آن بر صنعت گسترده است. در این مقاله به چهار حوزه تغییر نگاه خواهیم کرد و شروع به ارزیابی نحوه واکنش medtech خواهیم کرد.

کار در چشم انداز یکپارچه جدید

چشم‌انداز یکپارچه جدید شبکه‌های جدیدی از تصمیم‌گیرندگان و سهامداران را ایجاد می‌کند که در گروه‌های ناآشنا، از جمله شبکه‌های بالینی، مشارکت‌های ارائه‌دهنده، و مشارکت‌های مبتنی بر مکان وجود دارند، که medtech باید آنها را درک کند و به آنها دسترسی داشته باشد، و آنها باید با آنها روابط جدیدی ایجاد کنند. برای سهولت دسترسی به نوآوری

برای شرکت‌هایی که به دنبال شراکت با NHS در شناسایی بیمار یا تغییر مسیر هستند، ممکن است نیاز باشد که نقش‌های دیگری مانند سرنخ‌های تحول را جستجو کنند. اگر نوآوری شما به فناوری دیجیتال بستگی دارد، ممکن است لازم باشد با یک برنامه پیشرو برای دیجیتال، در سطح سیستم مراقبت یکپارچه کار کنید.

تغییرات در تدارکات

تغییرات در تدارکات نیز تأثیر دارد و این امر در سال 2023 ادامه خواهد داشت.

به نظر می رسد مدیریت تدارکات برون سپاری در سطح ملی با زنجیره تامین NHS به پایان می رسد تا اکثریت قریب به اتفاق تدارکات پزشکی و عرضه بالینی داخلی را در اختیار بگیرد.

در این بیانیه توضیح داده شده است: «ما اکنون در یک محیط اقتصادی چالش‌برانگیزتر فعالیت می‌کنیم و باید نحوه کار و مشارکت تخصصی‌تر با ذینفعان خود را ساده‌سازی کنیم.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  8 روش برتر برای رفع همگام نشدن برنامه گالری سامسونگ با OneDrive

در این شرایط مالی، احتمالاً کارآیی‌های بیشتری از تدارکات مورد نیاز است و از تأمین‌کنندگان بیشتر خواسته می‌شود تا پیشنهادات خود را در مورد پایداری بهبود بخشند – نه فقط از نظر صفر خالص، بلکه از نظر دوام طولانی‌مدت خدمات NHS.

HSJ همچنین گزارش می دهد که تراست های NHS برای هر هزینه بالینی و غیر بالینی بیش از 10 میلیون پوند باید تأییدیه دفتر کابینه را دریافت کنند. NHS در لندن ابتدا کنترل‌های جدید را معرفی می‌کند و سپس طی دو سال آینده به سایر مناطق ارائه می‌کند.

این رژیم کنترلی جدید برای NHS و تراست های بنیاد، خدمات تدارکات مشترک و مراکز تدارکات، و شرکت های تابعه که سهامدار اکثریت آنها یک تراست اعمال می شود. این شامل فراخوان‌ها و موافقت‌نامه‌های چارچوب، تغییرات یا تمدید قرارداد، و تدارکات اعتماد مشارکتی اعطا شده به یک تامین‌کننده خواهد بود.

تمام هزینه‌های بیش از 10 میلیون پوند شامل قراردادهای جدید یا جایگزین یا لغو چارچوب‌ها، تغییرات یا تمدید قراردادها، خود توافق‌نامه‌های چارچوب و خرید مشترک بین چند تراست با یک تامین‌کننده واحد خواهد بود.

برای خریدهای با ارزش بالا، این مجموعه دیگری از معیارها را ارائه می دهد که باید در قراردادها و مناقصات برای صنعت مورد بررسی قرار گیرد.

کاهش بودجه و ارائه ارزش

در راهنمای برنامه‌ریزی منتشر شده در دسامبر 2022، NHS انگلستان بیان می‌کند که یکی از اولویت‌های اصلی این است که سیستم‌ها تا پایان سال از کار بیفتند.

زمانی که اکثر اعتمادها در معرض خطر هستند و منابع زیادی برای رسیدگی به خدمات اضطراری، استخدام کارکنان آژانس و تلاش برای رسیدگی به کارهای عقب افتاده انتخابی استفاده می‌شود، این امر بسیار دشواری است.

برخی از پرداخت‌ها برای تراست‌ها اکنون بر اساس پرداخت به نتیجه انجام می‌شود که هدف آن تشویق فعالیت است و این می‌تواند تمرکز برخی از تراست‌ها را بر میزان کار آنها در زمینه‌های بالینی خاص تغییر دهد.

هر جا که medtech مشارکت داشته باشد، ارزش برای NHS اهمیت بیشتری پیدا می کند. ارزش پیشنهادی باید اصلاح شود تا مشخص شود که چگونه دستگاه شما می تواند با در نظر گرفتن تمام هزینه های یک مسیر یا خط خدمات، کارایی را در کل سیستم ایجاد کند. زمان پرسنل، زمان تئاتر، ترکیبی از HCPهای مورد نیاز برای فعالیت و – به ویژه – مدت اقامت به فروش مربوط می شود زیرا ترخیص با تاخیر برخی از سیستم ها را در بر می گیرد و بیمارستان ها را قادر به کار با ظرفیت کامل نمی کند.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  Splunk ابزارهای هوش مصنوعی جدیدی را برای بهبود گردش کار امنیتی شما نشان می دهد

چالش ها در تحول خدمات

دستورالعمل برنامه ریزی همچنین تحول خدمات را در اولویت قرار می دهد. این می‌تواند شامل فناوری‌های دیجیتال و خدمات مجازی، مدل‌های مراقبت پیشگیرانه، تنظیمات مراقبتی جدید مانند مدل‌های مراقبت اجتماعی، و خودارجاعی و خود مدیریتی باشد.

متأسفانه به دلیل استرسی که بر سیستم وارد می‌شود، زمانی که تلاش زیادی باید توسط کارکنان NHS صرف شود تا خدمات اولیه ادامه یابد، زمان کمی برای بهبود و یادگیری از بهترین عملکرد وجود دارد.

این بدان معناست که medtech باید تلاش کند تا پروژه‌هایی را به صورت محلی در جایی که فرصت‌ها وجود دارد، با تکیه بر آنچه مؤثر بوده و شواهدی در دنیای واقعی وجود دارد که نشان می‌دهد تغییر می‌تواند مزایایی برای سایر بخش‌های NHS داشته باشد، ایجاد کند.

آنچه medtech می تواند انجام دهد

صنعت می تواند با درگیر شدن در چهار حوزه کلیدی کمک کند:

  1. توسعه مشارکت های معنادار چند سطحی با ذینفعان مناسب
  2. سرمایه گذاری زمان برای توسعه یک ارزش پیشنهادی چند بعدی
  3. ایجاد مسیرهایی برای هزینه و اثربخشی بالینی، و
  4. کمک به NHS برای توسعه مدل های تحویل جدید که روش های سنتی تفکر را مختل می کند

در اولین عنصر، این به معنای درک کامل و پایه‌گذاری در حوزه بالینی شما چه کسی است، با در نظر گرفتن تنوع محلی، با یک برنامه روشن برای مشارکت.

در مورد دوم، اطمینان از ارزش پیشنهادی شما، پایداری، دسترسی و کارایی را نه تنها برای بیمار و پزشک، بلکه برای خدمات و سیستم پوشش می دهد.

در مورد سوم، ایجاد بهبود کیفیت با تمرکز بر بهبود نتایج و همچنین ایجاد کارایی هزینه.

و چهارم، برهم زدن مدل‌های تحویل سنتی. پلتفرم سوزان کنونی وضعیت موجود را به چالش می کشد و به ما امکان می دهد در روش فعلی ارائه مراقبت های بهداشتی تجدید نظر کنیم.

موفقیت در این زمینه ها بدون شک یک شرکت را متمایز می کند، زیرا ما وارد سال نامطمئن برای NHS می شویم.

Wilmington Healthcare در نمایشگاه نوآوری Med-Tech در 7-8 ژوئن 2023 در NEC، بیرمنگام به نمایش گذاشته خواهد شد. برای اطلاعات بیشتر به www.med-techexpo.com مراجعه کنید.

امتیاز بدهید

لینک کوتاه مقاله : https://5ia.ir/wtQPbI
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری
سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور هستم کارشناس مهندسی کامپیوتر و مدیر وبسایت نود و هشت زوم. چندین سال است که در حوزه وب فعالیت می کنم و تخصص های اصلیم طراحی سایت و سئو است بعد از یادگیری علاقه زیادی به آموزش دادن دارم

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *