Omega Plastics ظرفیت قالب گیری تزریقی را افزایش می دهد

گروه Omega Plastics، یک گروه قالب‌گیری تزریق پلاستیک یکپارچه، اضافه شدن ظرفیت جدید پرس قالب‌گیری تزریقی را در Signal Plastics و Omega Plastics اعلام کرده است.

Signal Plastics، مستقر در واشنگتن، اخیراً یک دستگاه پرس قالب گیری تزریقی 700 تنی Yizumi را خریداری کرده است. هدف این خرید استراتژیک تقویت قابلیت‌های تولید و پاسخگویی به تقاضای فزاینده مشتریان فعلی به عنوان بخشی از افزایش تولید است. پرس 700 تنی جدید که به ربات Sepro برای قالب‌گیری و تسمه نقاله برای افزایش بهره‌وری مجهز شده است، کمک قابل توجهی به برآورده کردن نیازهای مشتری به طور مؤثر و مؤثر خواهد داشت.

علاوه بر گسترش مطبوعات، Omega Plastics مستقر در Gateshead، یک سلول آزمایشی ابزار اختصاصی برای پشتیبانی از اتاق ابزار و تولید ابزار داخلی خود در بریتانیا ایجاد کرده است که مستقل از فعالیت های تولید برنامه ریزی شده عمل می کند. این تسهیلات اعتبار سنجی تخصصی Omega Plastics را قادر می سازد تا ابزارهای جدید را بدون هیچ گونه تأثیری بر فرآیندهای تولید در حال آزمایش آزمایش و تأیید کند.

سلول آزمایشی مجهز به دو دستگاه قالب گیری تزریقی شامل یک دستگاه 40 تنی و یک دستگاه 100 تنی است. این منبع اختصاصی انعطاف پذیری و دقت مطلوب را در طول فرآیندهای اعتبارسنجی ابزار تضمین می کند و تجربه کلی مشتری را بهبود می بخشد.

سلول آزمایشی یک منطقه اختصاصی برای آزمایش جامع ارائه می دهد که امکان تجزیه و تحلیل ویژگی های کلیدی مانند الگوهای پر کردن، تصویربرداری حرارتی، مطالعات انجماد دروازه، بازده زمان چرخه و تأثیر مستقیم آنها بر کیفیت محصول نهایی را فراهم می کند. با معرفی این منبع آزمایشی اختصاصی، Omega Plastics می تواند با ارائه بینش و اعتبار سنجی تخصصی راه حل های ابزار، از مشتریان پشتیبانی کند.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  نحوه استفاده و اشتراک گذاری تقویم گوگل در آیفون

این سرمایه‌گذاری‌های اخیر در ظرفیت قالب‌گیری تزریقی اضافی و منابع ابزار اختصاصی بخشی از تعهد مداوم گروه پلاستیک امگا به بهبود مستمر و رضایت مشتری است.

در طول پنج سال گذشته، این گروه هفت دستگاه قالب‌گیری تزریقی اضافه کرده است که ظرفیت دستگاه قالب‌گیری تزریقی خود را به طور قابل توجهی از 23 به 30 دستگاه، از 40 تا 1300 تن افزایش داده است. سرمایه گذاری های قابل توجه دیگری در انبارداری و سیستم های جابجایی مواد برای پشتیبانی از ظرفیت قالب گیری اضافی انجام شده است.

در طیف وسیعی از پرس، گروه پلاستیک امگا می تواند قطعاتی با وزن شات از کمتر از 1 گرم تا 4 کیلوگرم تولید کند. این گروه توانایی قالب‌گیری بارهای دستی پیچیده فنی و قالب‌گیری بیش از حد به قالب‌گیری ربات کاملاً خودکار با سیستم‌های نقاله یکپارچه را دارد.

در این مدت سرمایه‌گذاری‌هایی نیز در اتاق ابزار انجام شده است، از جمله خرید تراش CNC Puma GT 2100، یک آسیاب سطحی جدید، یک مته Agie Carmilles EDM و یک Fanuc ROBOCUT سیم EDM، و همچنین در نرم‌افزار اندازه‌شناسی و قابلیت‌ها. این سرمایه‌گذاری‌ها به Omega Plastics اجازه می‌دهد تا به طور مداوم خواسته‌های مشتریان را برآورده کند و راه‌حل‌های ابزارآلات پیشرفته را ارائه دهد.

پیتر سییر، مدیر بازرگانی گروه در گروه پلاستیک امگا، گفت: “در گروه پلاستیک امگا، ماموریت ما ارائه ابزارهای قالب تزریق پلاستیک با کیفیت بالا، قطعات، مونتاژ، و راه حل های فنی به موقع و با خدمات استثنایی به مشتریان است. این توسعه ها و سرمایه گذاری های اخیر در توانایی ها و منابع ما نشان دهنده تعهد ما به مشتریان خود برای ارائه راه حل های نوآورانه است و تضمین می کند که ما همچنان به مشتریان خود در ارائه راه حل های نوآورانه ادامه می دهیم.”

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  مربی برای ایجاد مرکز بسته بندی استریل در ورشو

امتیاز بدهید

لینک کوتاه مقاله : https://5ia.ir/VEiIRK
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری
سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور هستم کارشناس مهندسی کامپیوتر و مدیر وبسایت نود و هشت زوم. چندین سال است که در حوزه وب فعالیت می کنم و تخصص های اصلیم طراحی سایت و سئو است بعد از یادگیری علاقه زیادی به آموزش دادن دارم

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *