Pitch Deck Teardown: عرشه بذر 7 میلیون دلاری CleanHub

زمان مطالعه: 3 دقیقه

به گزارش سایت نود و هشت زوم Pitch Deck Teardown: عرشه بذر 7 میلیون دلاری CleanHub
که در این بخش به محتوای این خبر با شما کاربران گرامی خواهیم پرداخت

پلاستیک در اقیانوس بد پلاستیک در اقیانوس خوب نیست. به طور خلاصه، این موضوع برای CleanHub است. این شرکت یک مدل تجاری کامل و یک مدل ردیابی و ردیابی را طراحی کرده است، بنابراین برندها می توانند مطمئن باشند که پلاستیک هایشان به اقیانوس ها ختم نمی شود. این برندها چه کسانی هستند و در عوض چه اتفاقی برای پلاستیک می افتد، متأسفانه کمی رمز و راز است.


ما به دنبال زمین‌های منحصر به فرد بیشتری برای تخریب هستیم، بنابراین اگر می‌خواهید طرح خود را ارسال کنید، در اینجا نحوه انجام این کار آمده است.

در این عرشه اسلاید می شود

CleanHub از یک عرشه محکم و 12 کشویی برای رساندن هدف خود استفاده کرد. تنها ویرایش موجود در عرشه جزئیات مربوط به خروج قبلی لوئیس است. عرشه چند تکه اطلاعاتی را که من معمولاً می‌خواهم ببینم از دست می‌دهد، اما قبل از اینکه به آن برسیم، بیایید نگاهی به آنچه در آنجا وجود دارد بیندازیم.

 1. کاور اسلاید
 2. اسلاید تیم
 3. اسلاید ویژن
 4. اسلاید مشکل
 5. اسلاید ارزش پیشنهادی 1
 6. اسلاید راه حل
 7. اسلاید چشم انداز بازار
 8. اسلاید محصول
 9. مروری بر فناوری 1
 10. بررسی اجمالی فناوری 2
 11. اسلاید ارزش پیشنهادی 2
 12. اسلاید اندازه بازار
شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  سه‌گانه ابرقهرمان زن MCU در فیلم The Marvels با هم متحد می‌شوند

سه چیز برای دوست داشتن

CleanHub در حال ایجاد بازاری برای اقتصاد دایره ای پلاستیک است. این یک فضای جسورانه و چالش برانگیز است: ساختن بازارها بسیار سخت است، و زباله های پلاستیکی فروش سختی است. با این حال، برخی از اسلایدهای ترک خورده وجود دارد که ما را متقاعد می کنند.

یک نمای کلی عالی

[Slide 7] باید یک اسلاید نمای کلی خوب را دوست داشته باشید. اعتبار تصویر: CleanHub

CleanHub بر اساس یک ایده جسورانه ساخته شده است، و این نیاز به تغییرات بسیار بزرگی در بازار دارد. این اسلاید که جریان پول، داده و محتوا را مشخص می کند، راه جالبی برای شروع ساختن آن داستان است. نکته انه اینجا این است که هر سه این چیزها ارزش دارند. پول ارزش دارد (خب، به همین دلیل ما اینجا هستیم و این مقاله را می خوانیم)، اما ارزش ظریف تر داده های قابل تأیید، و داستان هایی که می توان با آن داده ها گفت، این موضوع را برجسته می کند.

ارزش دادن به ضایعات

[Slide 5] مانند اعتبار کربن، اما برای پلاستیک. اعتبار تصویر: CleanHub

بزرگ‌ترین نوآوری که CleanHub در این فضا به ارمغان می‌آورد، معرفی اعتبارات پلاستیکی است، که اگر این اسلاید را درست بخوانم، می‌تواند ضایعات را به گونه‌ای که قبلاً نبود، قابل معامله کند.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  AcuityMD با FEMSelect برای گسترش درمان اختلال کف لگن شریک است

من به طور کامل نمی‌دانم که چگونه این کار می‌کند (در ادامه در این مورد بیشتر توضیح می‌دهم)، اما در ابتدا، این داستانی است که قبلاً نشنیده‌ام، و کنجکاوی من را برمی‌انگیزد.

تیم تیمی!

[Slide 2] اگر تیم بزرگی دارید، تا جایی که می توانید به آن افتخار کنید. اعتبار تصویر: CleanHub

Founder/Market fit نام برای استارت‌آپ‌های در مراحل اولیه است، و این شرکت نشان می‌دهد که آن را به صورت گسترده نشان می‌دهد: هر سه بنیانگذار تجربه زیادی دارند و در اینجا همپوشانی زیادی وجود ندارد. تجربه راه اندازی از لوئیس، تخصص دامنه از جوئل، و تخصص فنی از فلورین وجود دارد. روی کاغذ (یا، خوب، روی عرشه اسلاید) به نظر می رسد که تیمی با تجربه و خوب شکل گرفته است.

CleanHub دو مدیر عامل مشترک دارد که به من مکث می کند. نقش مدیرعامل معمولاً به خوبی تعریف شده است و دو در این مورد همیشه بهتر از یک نیست. من تیم را به اینجا سوق می دهم و بر مهارت های حل تعارض تمرکز می کنم. پاسخ به این که چرا دو مدیر عامل وجود دارد می‌تواند باعث ایجاد تعدادی پرچم قرمز در مورد انسجام تیمی و قدرت ماندن شود.

در ادامه این حذف، به سه چیز که CleanHub می‌توانست بهبود ببخشد یا متفاوت انجام دهد، همراه با سکوی کامل آن می‌پردازیم!

امیدواریم از این مقاله مجله نود و هشت زوم نیز استفاده لازم را کرده باشید و در صورت تمایل آنرا با دوستان خود به اشتراک بگذارید و با امتیاز از قسمت پایین و درج نظرات باعث دلگرمی مجموعه مجله 98zoom باشید

امتیاز بدهید

لینک کوتاه مقاله : https://5ia.ir/jqxRZj
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری
سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور هستم کارشناس مهندسی کامپیوتر و مدیر وبسایت نود و هشت زوم. چندین سال است که در حوزه وب فعالیت می کنم و تخصص های اصلیم طراحی سایت و سئو است بعد از یادگیری علاقه زیادی به آموزش دادن دارم

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *