PSA: Ubisoft در حال حذف «حساب‌های غیرفعال» و بازی‌هایی است که آن حساب‌ها خریداری کرده‌اند

آیا های زیادی در حساب کاربری یوبی سافت خود دارید؟ شما باید مراقب ایمیل خود باشید، سپس – فرصت “لغو بسته شدن حساب خود” را از دست بدهید و ممکن است مشاهده کنید که حساب خود حذف شده و همه بازی های خود را با آن حذف کنید.

این بر اساس یک پست جدید در رسانه اجتماعی است که در حال انجام است و ایمیلی واقعی از یوبی سافت نشان می دهد که به کاربر توییتر PC_enjoyer می گوید که اگر در 30 روز آینده وارد حساب کاربری خود نشوند و روی پیوند لغو بستن حساب کلیک نکنند، حساب کاربری و بازی های پیوست شده به آن ممکن است حذف شوند.

“ما متوجه شدیم که شما از حساب کاربری یوبی سافت خود استفاده نکرده اید [your email address]” در این ایمیل آمده است.

“ما به طور موقت حساب غیرفعال یوبی سافت شما را به حالت تعلیق درآورده‌ایم و طبق شرایط استفاده، ظرف 30 روز آن را برای همیشه می‌بندیم.

اگر می‌خواهید حساب کاربری یوبی‌سافت خود را حفظ کنید، می‌توانید بسته شدن آن را با کلیک بر روی دکمه لغو در زیر لغو کنید.

بیشتر ببین

جالب اینجاست که تیم پشتیبانی تایید شده خود یوبی سافت در پاسخ‌ها مستقیماً با حساب توییتر تماس گرفته و به بازیکن اطمینان می‌دهد که اگر روی پیوند کلیک کند، حساب و بازی‌هایش امن خواهند بود.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  آیا این من هستم یا 99 دلار برای یک کارت میکرو SD 1 ترابایتی معامله بسیار خوبی است؟

تیم پشتیبانی توضیح داد: «ما فقط می‌خواستیم بگوییم که می‌توانید با ورود به حساب خود در عرض 30 روز (از زمان دریافت ایمیل در تصویر) و انتخاب پیوند لغو بستن حساب موجود در ایمیل، از بسته شدن حساب خود جلوگیری کنید. ما مطمئناً نمی‌خواهیم دسترسی شما به بازی‌ها یا حساب کاربری خود را از دست بدهید، بنابراین اگر برای ورود به سیستم مشکلی دارید، لطفاً یک مورد پشتیبانی با ما ایجاد کنید.»

با این حال، برای برخی از افراد در نظرات پست بسیار دیر آمده است. یکی گفت که آنها “باختند [their] اکانت یوبی سافت و تمامی بازی های یوبی سافت [they'd] خریداری شده در حال حاضر بی فایده هستند، در حالی که یکی دیگر گفت: “من به آدرس ایمیل در حساب خود دسترسی ندارم زیرا سرویس ایمیل بسته شد و نمی توانم آن را تغییر دهم زیرا به کلیدهای CD موجود در حساب دسترسی ندارم… شوخی مطلق”.

یوبی‌سافت از هر دو بازیکن دعوت کرده است تا برای بازیابی حساب‌هایشان کمک بگیرند. به دیگر بازیکنانی که در مورد مشکل حذف اکانت در تماس بوده‌اند گفته می‌شود که یوبی‌سافت «اکانت‌های فعال را نمی‌بندد»، اگرچه هیچ‌کس کاملاً مطمئن نیست که چند بار باید به حساب خود وارد شوید تا آن را «فعال» نگه دارید.

ICYMI، Assassin's Creed: Codename Jade اکنون یک تاریخ شروع رسمی برای بتا بسته آن دارد: 3 آگوست.

یک بازی موبایل رایگان از Level Infinite، اسم رمز جید عنوانی جاه طلبانه و جهان باز است و به طرفداران این شانس را می دهد که “سفر در 2000 سال تاریخ” را داشته باشند. فرصت کاوش در «عصر بی‌سابقه تجارت و تبادل فرهنگی» در تاریخ چین می‌تواند کدنام جید را به یکی از بهترین iOS و بهترین بازی های بیرون وجود دارد.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  چگونه پین ​​اصلی ویدیو را در صورت فراموشی آن را بازنشانی کنید

علاقه مندان به کاوش اسم رمز Jade's جهان برای خودشان می توانند برای ثبت نام کنند نسخه بتای بسته در رسمی بازی.امیدواریم که این خبر مجله زوم نود و هشت مورد توجه شما قرار گرفته باشد

امتیاز بدهید

لینک کوتاه مقاله : https://5ia.ir/ZJLdQJ
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری
سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور هستم کارشناس مهندسی کامپیوتر و مدیر وبسایت نود و هشت زوم. چندین سال است که در حوزه وب فعالیت می کنم و تخصص های اصلیم طراحی سایت و سئو است بعد از یادگیری علاقه زیادی به آموزش دادن دارم

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *