QuantuMDx تاییدیه بریتانیا را برای سنجش کووید و آنفولانزا Q-POC دریافت کرد

زمان مطالعه: 2 دقیقه

QuantuMDx اعلام کرده است که آزمایش Q-POC SARS-CoV-2، آنفولانزای A/B و RSV برای فروش در بریتانیا تحت مقررات تجهیزات پزشکی (تأییدات دستگاه تست کروناویروس) (اصلاح) 2021 (“CTDA”) تایید شده است. همانطور که توسط آژانس امنیت سلامت بریتانیا (UKHSA) بررسی شده است.

این آخرین محصول ارائه شده توسط QuantuMDx برای دریافت تاییدیه CTDA است، پس از اعلام تایید CTDA برای سنجش Q-POC SARS-COV-2 در 22 فوریه 2022. هر دو سنجش، در کنار سیستم Q-POC، به صورت تجاری در دسترس هستند. و سراسر اروپا. Q-POC دارای علامت CE-IVD تحت مقررات تشخیصی در شرایط آزمایشگاهی (2017/746) است و هر دو تست دارای علامت CE-IVD تحت دستورالعمل تشخیصی آزمایشگاهی (98/79/EC) هستند.

جاناتان اوهالوران، مدیر اجرایی QuantuMDx، گفت: «آزمایش Q-POC SARS-CoV-2، آنفولانزای A/B و RSV ما یکی از معدود آزمایش‌های پانل تنفسی چندگانه است که توسط CTDA بر روی نمونه تأیید شده است. پلتفرم های to-answer و Point of Care. این اولین آزمایش سریع مولکولی چندگانه ما در دستگاه Q-POC ما است و امکان تشخیص سریع ویروسی که باعث علائم تنفسی بیمار می شود را می دهد. ما در این زمستان شاهد تعداد بالایی از آنفولانزا و RSV هستیم و مهم است که بیماران را به سرعت و به طور موثر تریاژ کنیم تا آنها و کارکنان مراقبت های بهداشتی خط مقدم خود را ایمن نگه داریم. انجام این کار بر روی دستگاه Q-POC ما، به جای ارسال این آزمایشات به آزمایشگاه، به این معنی است که این کار می تواند به سرعت انجام شود.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  نحوه فعال یا غیرفعال کردن Wrist Detection در Apple Watch

Q-POC یک ابزار خودکار نمونه به پاسخ است که برای تشخیص کیفی توالی های اسید نوکلئیک هدف توسط واکنش زنجیره ای پلیمراز مبتنی بر فلورسانس (PCR) طراحی شده است. Q-POC که برای استفاده توسط متخصصان مراقبت های بهداشتی برای آزمایش نزدیک به بیمار در نظر گرفته شده است، برای استفاده در طیف وسیعی از تنظیمات، مانند بیمارستان ها، کلینیک ها، داروخانه ها و آزمایشات محل کار طراحی شده است که نتایج PCR را در نقطه نیاز ارائه می دهد.

سنجش Q-POC SARS-CoV-2، آنفولانزای A/B و RSV یک کاست آزمایش یکبار مصرف برای تشخیص و تمایز SARS-CoV-2، آنفلوانزا A، آنفولانزا B و RNA ژنومیک RSV از هر دو ناحیه بینی است. -نمونه های شاخک یا بینی و گلو از افراد مشکوک به ع ویروسی تنفسی توسط ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی جمع آوری شده است. این سنجش مناطق به خوبی محافظت شده از ویروس ها را هدف قرار می دهد و با استفاده از بیوانفورماتیک پیشرفته، از جمله نقشه برداری به به روزترین توالی ها برای اطمینان از پوشش 100 درصدی همه گونه های شناخته شده SARS-COV-2، توسعه یافته است.

این شرکت قصد دارد مجموعه آزمایش‌های Q-POC را گسترش دهد و از جمله روش‌های سنجش عفونت‌های مقاربتی را به سنجش‌های تنفسی فعلی اضافه کند.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  Remini به دلیل "تصاویر هوش مصنوعی" ویروسی خود در صدر اپ استور قرار دارد، اما برخی می گویند که ویرایش های بدنه آن بسیار زیاد است.

امتیاز بدهید

لینک کوتاه مقاله : https://5ia.ir/IZnfRY
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری
سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور هستم کارشناس مهندسی کامپیوتر و مدیر وبسایت نود و هشت زوم. چندین سال است که در حوزه وب فعالیت می کنم و تخصص های اصلیم طراحی سایت و سئو است بعد از یادگیری علاقه زیادی به آموزش دادن دارم

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *