Roku 200 کارمند ایالات متحده را به دلیل شرایط اقتصادی اخراج می کند •

زمان مطالعه: 2 دقیقه

Roku در یک پرونده جدید SEC نوشت که قصد دارد 200 شغل در ایالات متحده را به دلیل آماده شدن برای باد مخالف اقتصادی کاهش دهد. روکو گفت: به لطف کاهش نیروی کار، شرکت انتظار دارد هزینه غیرمعمولی بین 28 تا 31 میلیون دلار متحمل شود، که عمدتاً به دلیل پرداخت‌های اخراج، کمک‌های مزایای کارکنان، سایر هزینه‌های مرتبط و پرداخت اخطاریه «در صورت لزوم» است.

این شرکت اضافه کرد که انتظار دارد بیشتر هزینه های بازسازی در سه ماهه چهارم سال 2022 انجام شود و کاهش مشاغل، از جمله پرداخت های نقدی، تا پایان سه ماهه اول سال 2023 “به طور قابل توجهی کامل” خواهد شد.

در معاملات قبل از زنگ، سهام Roku نزدیک به 3 درصد کاهش یافت.

“با توجه به شرایط اقتصادی فعلی در صنعت ما، ما تصمیم دشواری را برای کاهش هزینه های سرشماری Roku تا 5٪ پیش بینی شده گرفته ایم تا سرعت خود را کاهش دهیم. [Operating Expenses] نرخ رشد. روکو در بیانیه‌ای رسمی گفت: این روی تقریباً 200 موقعیت کارمند در ایالات متحده تأثیر می‌گذارد. انجام این اقدامات در حال حاضر به ما امکان می‌دهد سرمایه‌گذاری‌های خود را بر روی اولویت‌های استراتژیک کلیدی متمرکز کنیم تا رشد آینده را افزایش دهیم و موقعیت رهبری خود را ارتقا دهیم.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  راز دیگری وجود ندارد؟ هیچ چیز Phone 2 به طور کامل قبل از عرضه به بیرون درز نمی کند

این خبر تاسف بار پس از نتایج سه ماهه سوم Roku منتشر شد، زمانی که به سرمایه گذاران هشدار داد که سه ماهه چهارم رضایت بخش را پیش بینی می کند، زیرا کل درآمد خالص تخمینی تقریباً 800 میلیون دلار یا کاهش 7.5 درصدی در سال نسبت به سال است.

بسیاری از شرکت های فناوری و رسانه اخیراً اخراج شده اند، از جمله برادران وارنر دیسکاوری، دیزنی، پارامونت گلوبال، ، اسنپ، ، و متا. آمازون جدیدترین شرکتی بود که دیروز کاهش عمده ای را انجام داد. هفته گذشته متا 13 درصد از نیروی کار خود را اخراج کرد که بر 11000 کارمند تأثیر گذاشت.

5/5 - (1 امتیاز)

لینک کوتاه مقاله : https://5ia.ir/DvNDPJ
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری
سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور هستم کارشناس مهندسی کامپیوتر و مدیر وبسایت نود و هشت زوم. چندین سال است که در حوزه وب فعالیت می کنم و تخصص های اصلیم طراحی سایت و سئو است بعد از یادگیری علاقه زیادی به آموزش دادن دارم

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *