RQM+ خدمات کارآزمایی بالینی را برای تکمیل پیشنهاد CRO راه اندازی می کند

RQM+ بخش خدمات کارآزمایی بالینی خود را راه اندازی کرده است تا مکمل خدمات سازمان تحقیقات قرارداد medtech (CRO) خود را تکمیل کند.

با تکیه بر 40 سال تخصص نظارتی و کیفیت با بزرگترین تیم جهانی جهان، RQM+ اکنون تست های آزمایشگاهی جامع، توسعه محصول، استراتژی بازپرداخت و خدمات آزمایشی بالینی را برای پشتیبانی از کل چرخه عمر محصول برای دستگاه های پزشکی، درمان های دیجیتال و تشخیص ارائه می دهد.

مدیر عامل شرکت مارگارت کیگان گفت: “ما به طور کامل توانایی های خود را برای تبدیل شدن به شریک انتخابی medtech برای مشتریانی که می خواهند با ارائه تمام خدمات مورد نیاز برای عرضه محصولات خود در بازار و حفظ آنها در بازار، ریسک تجاری سازی خود را کاهش دهند، توسعه داده ایم. با قوی ترین تیم مشاوره نظارتی در صنعت medtech، کارشناسان مورد اعتماد ما از مرحله توسعه اولیه تا تجاری سازی، همه در یک سازمان پشتیبانی می کنند. برای ارائه کارآزمایی‌های بالینی با کیفیت بالا که مشتریان ما انتظار دارند، ما از داشتن فردی با تخصص عمیقی که دیوید نووتنی به ارمغان می‌آورد برای رهبری تجارت خدمات آزمایشی ما خوشحالیم.»

نووتنی، مدیر عملیاتی خدمات آزمایشی، بیش از 20 سال تجربه رهبری کارآزمایی بالینی medtech در عملیات آزمایشی، مشاوره و تحقیقات دستگاه در سراسر آمریکای شمالی، اروپا و آسیا-اقیانوسیه دارد. او قبلاً سمت‌های رهبری استراتژیک را داشت و تمام خدمات آزمایشی را برای چندین CRO جهانی medtech مدیریت می‌کرد.

نووتنی گفت: “من از پیوستن به RQM+ برای ارائه چشم انداز یک پلت فرم تجاری سازی یکپارچه برای کمک به تولیدکنندگان فناوری پزشکی در کاهش خطر هیجان زده هستم. استراتژی ما شامل ابزارهای دیجیتال جدید برای اطمینان از شفافیت، سرعت و چابکی پیشرو در صنعت است که مشتریان را قادر می‌سازد تا تصمیمات بهتری را بر اساس داده‌ها برای بیماران اتخاذ کنند.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  6 بهترین راه حل برای خطای باز کردن ورودی VLC در ویندوز 11

او دارای مدرک لیسانس فیزیولوژی و مدیریت بازرگانی از دانشگاه آیووا است.

امتیاز بدهید

لینک کوتاه مقاله : https://5ia.ir/OqEfez
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری
سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور هستم کارشناس مهندسی کامپیوتر و مدیر وبسایت نود و هشت زوم. چندین سال است که در حوزه وب فعالیت می کنم و تخصص های اصلیم طراحی سایت و سئو است بعد از یادگیری علاقه زیادی به آموزش دادن دارم

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *