Shawpak دستگاه جدید تاول سفت و سخت را راه اندازی کرد

زمان مطالعه: 2 دقیقه

شرکت ماشین آلات بسته بندی پزشکی Shawpak مستقر در بریتانیا، ماشین تاول سفت و سخت Shawpak جدید خود را راه اندازی کرده است.

این به شرکت ها امکان می دهد سینی های خود را بر اساس تقاضا تولید کنند. اضافه شدن دستگاه تاول سفت و سخت Shawpak به ما این امکان را می دهد تا مجموعه کاملی از راه حل های بسته بندی را در عرصه پزشکی و داروسازی به مشتریان خود ارائه دهیم.

این دستگاه بسته بندی که توسط Shawpak توسعه، طراحی و ساخته شده است، یکی از آخرین پیشرفت های موجود در مجموعه Shawpak است.

دستگاه تاول سفت و سخت Shawpak می‌تواند بسته‌های تاول‌های سفت و سخت را تا حداکثر اندازه ۶۰۰ در ۲۸۰ میلی‌متر ایجاد کند که عرض شبکه ۶۲۰ میلی‌متر و طول شاخص ۳۰۰ میلی‌متر را دارد. یک تاول واحد را می توان در حداکثر اندازه یا هر ترکیبی از تاول ها تولید کرد تا عرض 600 میلی متر را تشکیل دهد. مواد باریک تر را می توان تا حداقل عرض 250 میلی متر بر روی دستگاه قرار داد. تاول را تشکیل می دهد، مشخصات بیرونی را به صورت خودکار برش می دهد، آنها را به طور خودکار آماده برای استفاده در تولید می کند و شامل یک دفع زباله جداگانه می شود.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  7 بهترین راه حل برای عدم همگام سازی ایمیل اپل با جیمیل در مک

یکی از مزایای اصلی این دستگاه این است که به مشتریان تجهیزات پزشکی انعطاف‌پذیری کامل را در ساخت بسته‌بندی بر اساس تقاضا از رول استوک، به جای تکیه بر زنجیره‌های تامین، می‌دهد. ابزار را می توان به سرعت تغییر داد تا کنترل کامل را به دست آورد و به مشتریان اجازه می دهد تا سینی ها را زودتر از موعد بسازند، و از نیاز به ذخیره موجودی مازاد موجودی برای ماه ها جلوگیری می کند که فضا را اشغال کند و پول نقد را ببندد. این دستگاه می‌تواند به یکپارچه‌سازی زنجیره تامین شرکت کمک کند و به آن‌ها اجازه دهد تا سریال‌سازی و بازرسی را در حین ساخت بسته‌ها کنترل کنند و امکان کنترل کیفیت بهتر را فراهم کند.

درک مشکلات مشتری با زنجیره های تامین و محدودیت ها در راه حل های استاندارد فعلی بازار، کلید توسعه ماشین تاول سفت و سخت Shawpak بود.

5/5 - (1 امتیاز)

لینک کوتاه مقاله : https://98zoom.ir/shawpak-%d8%af%d8%b3%d8%aa%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%ac%d8%af%db%8c%d8%af-%d8%aa%d8%a7%d9%88%d9%84-%d8%b3%d9%81%d8%aa-%d9%88-%d8%b3%d8%ae%d8%aa-%d8%b1%d8%a7-%d8%b1%d8%a7%d9%87-%d8%a7%d9%86%d8%af%d8%a7/
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری
سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور هستم کارشناس مهندسی کامپیوتر و مدیر وبسایت نود و هشت زوم. چندین سال است که در حوزه وب فعالیت می کنم و تخصص های اصلیم طراحی سایت و سئو است بعد از یادگیری علاقه زیادی به آموزش دادن دارم

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *