Soft Robotics با ادامه کمبود کارکنان، 26 میلیون دلار جمع آوری کرد •

زمان مطالعه: 2 دقیقه

هفته گذشته را در بوستون گذراندم و با چندین استارت آپ برتر اتوماسیون منطقه ملاقات کردم. Soft Robotics – مستقر در بدفورد، ماساچوست – یکی از آن نام هایی است که زیاد مطرح می شود. از آنجایی که مفهوم گیره های رباتیک نرم به طور فزاینده ای مد شده است، شرکتی با همین نام بسیاری از این درآمد بادآورده را درو کرده است.

به عنوان مثال، امروز یک سری C با قیمت 26 میلیون دلار به رهبری تایسون ونچرز معرفی کرد. بازوی VC Tyson Foods در اینجا مناسب است. به هر حال، تولید غذا مدت‌هاست که بخش بزرگی از استراتژی Soft Robotics بوده است. گیره های سازگار آن در جمع آوری مواد غذایی شکننده و با اندازه های نامتناسب، از گوشت گرفته تا تولید، به خوبی کار می کنند – چالشی دیرینه برای سیستم های سفت تر.

راهول ری از تایسون ونچرز در بیانیه‌ای گفت: «در تایسون، ما به طور مداوم در حال کاوش در زمینه‌های جدید در اتوماسیون هستیم که می‌تواند ایمنی را افزایش داده و بهره‌وری اعضای تیم ما را افزایش دهد. فناوری انقلابی رباتیک، بینایی و پلتفرم Soft Robotics پتانسیل تغییر صنعت غذا را دارد و نقش کلیدی در سفر اتوماسیون هر شرکت ایفا خواهد کرد.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  صدای فضایی در ویندوز 11 چیست: راهنمای جامع

https://www.youtube.com/watch?v=YhfdyOa-XPQ

مارل و جانسونویل نیز به عنوان سرمایه گذاران جدید، پس از 23 میلیون دلار سری B با افزایش 10 میلیون دلاری که در ژوئن سال گذشته جمع آوری شد، به این دور پیوستند. در آن زمان، Soft Robotics از دست دادن شغل ناشی از بیماری همه گیر را به عنوان انگیزه اصلی در دور تأمین مالی ذکر کرد. بدیهی است که وضعیت شغلی چندان بهتر نشده است – به ویژه در صنایعی مانند بسته بندی گوشت – حتی با وجود کاهش شدید بودجه در سراسر جهان در سال گذشته.

این شرکت می‌گوید دور جدید بودجه به سمت تسریع استقرار سیستم mGripAI خود می‌رود که دید را با یک سیستم گرفتن نرم ترکیب می‌کند. Soft Robotics می‌گوید طوفان بی‌نقص مسائل ناشی از بیماری همه‌گیر منجر به “چهار فصل فروش بزرگ در تاریخ هشت ساله این شرکت” شده است.

امتیاز بدهید

لینک کوتاه مقاله : https://5ia.ir/NuiEBw
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری
سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور هستم کارشناس مهندسی کامپیوتر و مدیر وبسایت نود و هشت زوم. چندین سال است که در حوزه وب فعالیت می کنم و تخصص های اصلیم طراحی سایت و سئو است بعد از یادگیری علاقه زیادی به آموزش دادن دارم

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *