SponsorUnited سرمایه گذاری 35 میلیون دلاری را برای ایجاد پایگاه داده حمایت های برند خود تضمین می کند •

زمان مطالعه: 3 دقیقه

حمایت مالی یک صنعت چند میلیارد دلاری است. اما داده‌های مربوط به حمایت‌ها، مانند اینکه چه کسی از چه کسی حمایت می‌کند، به دلیل اشکال مختلفی که دارند – و کانال‌هایی که این حمایت‌ها در آنها انجام می‌شود (نه تنها به وب‌سایت‌ها و پست‌های رسانه‌های اجتماعی فکر کنید، بلکه علائم فیزیکی و حتی پیراهن‌های تیم‌های ورزشی را نیز در نظر بگیرید، دشوار است. ). هم برای برندها و هم برای دریافت کنندگان حمایت مالی، کمبود داده یک چالش است. برندها همیشه نمی دانند چقدر از حامیان مالی هزینه بگیرند، در حالی که حامیان مالی به طور مداوم از معاملات حمایت مالی در حال حاضر آگاه نیستند.

باب لینچ، معاون سابق شراکت های شرکتی برای دلفین های میامی، ناامید شده از ناشفاف بودن فضای حمایت، در سال 2017 SponsorUnited را تأسیس کرد، یک پلت فرم نرم افزار به عنوان یک سرویس که داده های تحلیلی را در مورد صنعت حمایت ارائه می دهد. SponsorUnited ادعا می کند که بیش از یک میلیون حمایت مالی را در 250000 برند، از جمله هر تیم ورزشی لیگ برتر مستقر در ایالات متحده، دنبال می کند.

لینچ در یک مصاحبه ی به گفت: «وقتی پس از یک دهه حضور در رسانه‌ها به میامی دلفین‌ها پیوستم، بلافاصله متوجه شدم که پیچیدگی قابل‌توجهی و عدم شفافیت و استانداردسازی در حمایت‌ها وجود دارد که شراکت بهینه را برای برندها و تیم‌ها دشوار می‌کند. با توجه به روند مشابهی در NBA و رویدادهای عرصه در حین حضور در بروکلین نتز، متوجه شدم که اگر می‌توانید دسترسی به داده‌های قرارداد حمایت مالی را که قبلاً غیرقابل دسترس بودند، دموکراتیک کنید، کل صنعت می‌خواهد به آن دسترسی داشته باشد.»

لینچ می‌گوید که SponsorUnited به حدود 2900 برند و دارایی خدمات ارائه می‌کند، از جمله شرکت‌های Fortune 500، آژانس‌های استعداد و برند و شرکت‌های رسانه‌ای – و به نظر می‌رسد سرمایه‌گذاران از رشد تا کنون راضی هستند. حامی یونایتد امروز دور سرمایه گذاری 35 میلیون دلاری سری A به رهبری Spectrum Equity با ارزش گذاری پسا پولی “شمال” 100 میلیون دلار بسته شد. همراه با سرمایه‌گذاری‌های قبلی مارک لاسری، مالک میلواکی باکس و ران فاولر، مالک مشترک سن دیگو پادرس، مجموع درآمد این استارت‌آپ به 38.6 میلیون دلار می‌رسد.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  10 روش برتر برای رفع عدم کارکرد برنامه Apple TV در آیفون و آیپد

لینچ گفت: «تا این مرحله، SponsorUnited حداقل سرمایه را جمع‌آوری کرده بود و ترجیح می‌داد در هنگام ساخت زیرساخت‌ها و پلتفرم جمع‌آوری داده‌مان، ناب بماند. اما از آنجایی که با برندها، رسانه‌ها، آژانس‌ها و گسترش بین‌المللی حجم حیاتی فراتر از ویژگی‌ها (به عنوان مثال، تیم‌ها و رویدادها) به دست آورده‌ایم، فرصتی برای تسریع بیشتر رشد با خودکارسازی و مقیاس‌بندی داده‌های ارزشمند دیدیم.»

لینچ SponsorUnited را به عنوان «ترمینال بلومبرگ مشارکت های بازاریابی» توصیف می کند. این اساساً یک لایه جستجو در بالای پایگاه داده‌ای از ورزش‌ها، ورزش‌های الکترونیکی، موسیقی، سرگرمی‌ها و معاملات حمایت مالی رسانه‌ها، مارک‌ها و املاک است. SponsorUnited تمام داده‌ها را مستقیماً بدون استفاده از منابع شخص ثالث به‌دست می‌آورد، و آن‌ها را به گونه‌ای ارائه می‌کند که به شرکت‌ها اجازه می‌دهد آن‌ها را با داده‌های دیگر پیرامون حمایت مالی، از جمله هزینه‌های داخلی، بازگشت سرمایه و مشارکت، ترکیب کنند.

یک جستجوی گذرا در گوگل نشان می‌دهد که چندین شرکت سعی در حل مشکل مشابه SponsorUnited دارند. GlobalData، SportBusiness و SponsorPitch با محوریت ورزش، برای نام بردن چند مورد وجود دارد. وقتی در مورد این رقبا و سایرین سؤال شد، لینچ خاطرنشان کرد که SponsorUnited نسبت به سایرین دسته‌های بیشتری از حمایت‌ها را دنبال می‌کند و سرمایه‌گذاری زیادی در پشته فناوری خود انجام داده است، که از هر دو روش خودکار و دستی برای جمع‌آوری داده‌های حمایت مالی استفاده می‌کند.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  این 6 ابزار جالب هوش مصنوعی آیفون را در Apple-OpenAI امتحان کنید

لینچ گفت: «ما مخزن وسیعی از اطلاعات – بیش از پنج میلیون نقطه داده در بیش از 500 نوع دارایی – را پرورش داده‌ایم، تازه‌سازی و گسترش داده‌ایم. ما به سرمایه‌گذاری در فناوری ادامه می‌دهیم تا فرآیندهایی را که توسط آن داده‌های حامی مالی ردیابی می‌شود، مقیاس‌بندی و تکرار کنیم.»

پس آینده SponsorUnited چیست؟ لینچ می‌گوید که روندهایی مانند حمایت‌های مالی در متاورس (تا جایی که یک چیز است)، معاملات ورزشکاران دانشگاهی که با تصمیم دادگاه عالی سال گذشته امکان‌پذیر شد، و دسترسی رو به رشد به مخاطبان جوان‌تر را دنبال می‌کند. او می‌گوید که این همه‌گیری یک موهبت برای SponsorUnited بوده و همچنان ادامه دارد، زیرا سازمان‌های بازاریابی به دنبال ردیابی چگونگی تغییر معاملات از رویدادهای زنده به دیجیتال هستند.

در یک خبر بالقوه خوب برای SponsorUnited، یک نظرسنجی در سال 2021 از Caravel Marketing نشان داد که 52٪ از شرکت ها قصد داشتند بودجه خود را برای حمایت مالی تیم های ورزشی در سال 2022 افزایش دهند و تنها 16٪ کاهش هزینه ها را پیش بینی کردند. لینچ این موضوع را مطرح می‌کند که این خرج‌کنندگان تمایل دارند در خدمات SponsorUnited مشترک شوند، حتی اگر اقتصاد در نهایت سقوط کند. او تاکید می‌کند که وقتی بودجه‌ها کاهش می‌یابد، کشف مشارکت‌های مناسب و «بهینه‌سازی» حمایت‌های فعلی ضروری می‌شود.

لینچ گفت: «پیچیدگی و تعداد دارایی‌ها و پلتفرم‌های بازاریابی که در این صنعت خرید و فروش می‌شوند، با سرعتی تصاعدی در حال افزایش است. “داده‌های ما بینش‌های ارزشمندی را نه تنها برای فناوری اطلاعات، بلکه در سرتاسر C-suite ارائه می‌کند – افسران ارشد بازاریابی، افسران ارشد درآمد، افسران ارشد مشتریان و دیگران.

لینچ افزود: SponsorUnited مستقر در استمفورد، کانکتیکات – که ارقام درآمدی را آشکار نمی کند – انتظار دارد تا پایان سال 100 کارمند داشته باشد.

امتیاز بدهید

لینک کوتاه مقاله : https://98zoom.ir/sponsorunited-%d8%b3%d8%b1%d9%85%d8%a7%db%8c%d9%87-%da%af%d8%b0%d8%a7%d8%b1%db%8c-35-%d9%85%db%8c%d9%84%db%8c%d9%88%d9%86-%d8%af%d9%84%d8%a7%d8%b1%db%8c-%d8%b1%d8%a7-%d8%a8%d8%b1%d8%a7%db%8c-%d8%a7/
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری
سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور هستم کارشناس مهندسی کامپیوتر و مدیر وبسایت نود و هشت زوم. چندین سال است که در حوزه وب فعالیت می کنم و تخصص های اصلیم طراحی سایت و سئو است بعد از یادگیری علاقه زیادی به آموزش دادن دارم

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *