Spotify Anchor برای آیفون بهبود صوتی پادکست را راه اندازی کرد

زمان مطالعه: 3 دقیقه

بهبود صدا در Spotify Anchor برای آیفون نویز پس‌زمینه را کاهش می‌دهد و وضوح صدا را افزایش می‌دهد، گویی در مقابل میکروفون نشسته‌اید.

https://www.youtube.com/watch?v=wNim3sFSIu0

  • چه اتفاقی می افتد؟ Spotify یک ویژگی تک لمسی را راه اندازی کرده است که از برای سرکوب نویزها و بهبود وضوح صدا به میزان قابل توجهی استفاده می کند.
  • چرا مراقبت؟ ضبط صدای واضح به یک استودیوی خانگی و تجهیزات نیاز دارد. با استفاده از این برنامه می توانید صدا را در مکان هایی با صدای بلند مانند کافی شاپ ها یا مترو ضبط کنید.
  • چه باید کرد؟ برنامه Anchor Spotify را در آیفون خود دانلود کنید و از ویژگی جدید بهبود صدا برای چرخش استفاده کنید (آن را در یک محیط پر سر و صدا آزمایش کنید).

Spotify Anchor یک ویژگی تقویت صوتی جادویی به دست می آورد

سازندگان و تقریباً هر کسی که پادکست را ضبط می کند، دیگر نیازی به نگرانی در مورد محیط پر سر و صدا ندارد. با فشار دادن یک دکمه، Anchor صدای شما را بالا می‌برد. انجام این کار باعث حذف نویز پس زمینه و بهینه سازی صدای شما می شود. Spotify یک ویدیوی تبلیغاتی را به اشتراک گذاشت که این ویژگی را در عمل نشان می دهد، بسیار چشمگیر است.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  در حال ارتقا به پرچمدار Samsung Galaxy S24 Ultra برای قلم S ارزش آن را دارد

وبلاگ Spotify:

یک ضربه می‌تواند به‌طور خودکار نویز پس‌زمینه را کاهش دهد، در حالی که صدای شما را هم سطح می‌کند و آن را در خط مقدم قرار می‌دهد. این بدان معناست که برای افراد بیشتری ضبط پادکست‌ها بدون انتظار برای محیطی آرام و بدون حواس‌پرتی – یا راه‌اندازی یک استودیوی خانگی آسان‌تر است.

برای مشاهده عملکرد این ویژگی، ویدیو را تماشا کنید.

یک استودیوی پادکست در جیب شما

ظهور هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی در دهه گذشته انواع ویژگی‌هایی را که ما اکنون بدیهی می‌دانیم را فعال کرده است.

اما تصور کنید اگر کسی در روزهای اولیه سیری به شما بگوید که به زودی می‌توانید صدایی با کیفیت رادیو را در یک کافی‌شاپ با صدای بلند یا با گریه نوزادان در پس‌زمینه ضبط کنید – روی یک تلفن باتری‌دار در جیب خود – به سختی می توان آنها را باور کرد خواندن: نحوه غیرفعال کردن پخش خودکار در Spotify در iOS و macOS

چگونه با Spotify Anchor صدا را تقویت کنیم

نمای نزدیک زنی را نشان می‌دهد که آیفون را در دست دارد در حالی که دکمه Enhance در برنامه Spotify's Anchor را لمس می‌کند.
Spotify Anchor یک استودیوی پادکست را در جیب شما قرار می دهد | تصویر: Spotify

به سادگی ضبط را در برنامه شروع کنید و آن را لمس کنید افزایش دهید برای استفاده از ویژگی بهبود صدا، در گوشه پایین سمت راست را فشار دهید.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  Preply، برنامه زبان معروف به معلمان زنده خود، سری C را با قیمت 120 میلیون دلار تعطیل می کند و هوش مصنوعی را دو برابر می کند.

انجام این کار به میزان قابل توجهی نویز پس‌زمینه را کاهش می‌دهد و باعث می‌شود که «به نظر برسید که جلوی میکروفون نشسته‌اید». بهبود صدا در برنامه مستقل Anchor از Spotify برای iOS در دسترس است [App Store link] و اندروید. ویژگی رایگان است.

امتیاز بدهید

لینک کوتاه مقاله : https://5ia.ir/lXRnLj
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری
سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور هستم کارشناس مهندسی کامپیوتر و مدیر وبسایت نود و هشت زوم. چندین سال است که در حوزه وب فعالیت می کنم و تخصص های اصلیم طراحی سایت و سئو است بعد از یادگیری علاقه زیادی به آموزش دادن دارم

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *