Stellantis فیات 500e تمام الکتریکی جدید خود را در اوایل سال 2024 به آمریکای شمالی می آورد •

زمان مطالعه: 2 دقیقه

برند Stellantis فیات با 500e تمام الکتریکی جدید خود به ایالات متحده باز می گردد، یک وسیله نقلیه کوچک شهری که در اروپا فروش زیادی داشته است.

فیات 500e تمام الکتریکی مانند 500e اصلی نیست، که اساساً نسخه‌ای قدیمی از نسخه احتراق داخلی همان مدل بود. این بار، فیات 500e بر روی پلتفرم خود که برای خودروهای برقی طراحی شده ساخته شده است.

فیات 500e اعتبار تصویر: استلانتیس

فیات 500e اولین نمایش خود را در نمایشگاه خودروی لس آنجلس 2022 نشان داد تا ورود خود را به بازار آمریکای شمالی نشان دهد. اما مصرف کنندگان باید صبور باشند. به گفته این شرکت، 500e جدید در سه ماهه اول سال 2024 وارد آمریکای شمالی خواهد شد. در حالی که این اعلامیه در نمایشگاه خودروی لس آنجلس 2022 اعلام شد، مصرف کنندگان باید یک سال صبر کنند تا نسخه تولیدی 500e را که برای آمریکای شمالی طراحی شده است ببینند. این شرکت اعلام کرد که رونمایی رسمی از 500e آمریکای شمالی برای نمایشگاه خودرو لس آنجلس 2023 برنامه ریزی شده است.

فیات هیچ مشخصاتی در آمریکای شمالی برای خودروی 500e منتشر نکرده است.

آوردن Fiat 500e به آمریکای شمالی شرطی است که برخی از مصرف کنندگان در این منطقه دوستدار SUV اشتها برای یک خودروی الکتریکی کوچکتر دارند. نام تجاری Stellantis خود را به عنوان یک وسیله نقلیه جالب و بله، کوچک معرفی می کند که بدون فدا کردن مد، کاربردی است. این شاید جمعیتی خاص باشد. همچنین حداقل در آمریکای شمالی، برای گرفتن آن کاملاً باز است.

به عنوان بخشی از این افشاگری، برند فیات با خانه‌های طراحی آرمانی، کارتل و بولگاری برای ایجاد نسخه‌های تکی از خودروهای 500e همکاری کرد. در حالی که اینها به عنوان تمرین های طراحی برای به نمایش گذاشتن مهارت، خلاقیت و پیچیدگی ایتالیایی مطرح شده اند، این امکان وجود دارد (هرچند محتمل نیست) اگر تقاضا مطابق یا فراتر از انتظارات باشد، یکی یا همه آنها می توانند به گزینه ای برای مصرف کنندگان تبدیل شوند. مبادا فراموش کنید، این برند فیات 500 را توسط گوچی در سال 2011 عرضه کرد.

5/5 - (1 امتیاز)

لینک کوتاه مقاله : https://5ia.ir/UjT
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری
سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور هستم کارشناس مهندسی کامپیوتر و مدیر وبسایت نود و هشت زوم. چندین سال است که در حوزه وب فعالیت می کنم و تخصص های اصلیم طراحی سایت و سئو است بعد از یادگیری علاقه زیادی به آموزش دادن دارم

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *