STIMULAN بیوکامپوزیت در مکزیک تاییدیه دریافت کرد

Biocomposites، یک شرکت تجهیزات پزشکی که مهندسی، تولید و بازاریابی محصولات پیشرو در جهان برای استفاده در مدیریت عفونت در استخوان و بافت نرم است، اعلام کرده است که STIMULAN تاییدیه جدیدی را به عنوان یک حامل آنتی بیوتیک برای استفاده در استخوان و بافت نرم دریافت کرده است. مکزیک.

تاییدیه صادر شده توسط COFEPRIS، سازمان تنظیم مقررات مکزیک، اجازه استفاده از STIMULAN را به عنوان حامل موادی مانند آنتی بیوتیک ها می دهد که توسط جراح به عنوان بخشی از استراتژی درمان عفونت انتخاب می شوند.

تاییدیه جدید مکزیک را به فهرست رو به رشدی از کشورهایی اضافه می کند که STIMULAN برای حمل آنتی بیوتیک در استخوان و بافت نرم تایید شده است، که در حال حاضر شامل بریتانیا، اتحادیه اروپا، کانادا و عربستان سعودی می شود. در کانادا، STIMULAN برای کمک به بهبود زخم و درمان عفونت باکتریایی در بافت نرم اطراف استخوان تایید شده است.

STIMULAN در بیش از 80000 مورد هر سال و در هزاران بیمارستان در سراسر جهان استفاده می‌شود و به جراحان انعطاف‌پذیری برای استفاده از آنتی‌بیوتیک‌های «خارج از قفسه» در سطوح غلظتی غیرقابل دسترسی سیستمی ارائه می‌دهد – به طور قابل توجهی نتایج بیماران را بهبود می‌بخشد و پذیرش مجدد در بیمارستان را کاهش می‌دهد.

مایکل هریس، مدیر اجرایی Biocomposites، گفت: «با ادامه افزایش تقاضا برای محصولات ما در سراسر جهان، ما خوشحالیم که مکزیک را به لیست کشورهایی اضافه کرده‌ایم که STIMULAN تنها حامل آنتی‌بیوتیک ماتریکس کلسیم است که برای استفاده در استخوان تأیید شده است. و بافت نرم STIMULAN به جراحان کمک می کند تا زندگی بیماران را تغییر دهند و ما همچنان به سرمایه گذاری برای در دسترس قرار دادن آن در دسترس هر چه بیشتر جراحان ادامه خواهیم داد.

امتیاز بدهید
اشتراک گذاری
سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور هستم کارشناس مهندسی کامپیوتر و مدیر وبسایت نود و هشت زوم. چندین سال است که در حوزه وب فعالیت می کنم و تخصص های اصلیم طراحی سایت و سئو است بعد از یادگیری علاقه زیادی به آموزش دادن دارم

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *