SureScreen Diagnostics اندرو ویلچر را به عنوان مدیرعامل منصوب می کند

زمان مطالعه: 2 دقیقه

سازنده کیت های تست تشخیصی SureScreen Diagnostics اندرو ویلچر را به عنوان مدیر اجرایی جدید خود منصوب کرده است تا عملیات خود را هدایت کند و نوآوری های جدیدی را ارائه دهد که برای مقابله با آخرین بحران های بهداشتی در جهان طراحی شده اند.

این شرکت مستقر در دربی می گوید انتصاب ویلچر یک پیشرفت مهم است که راه را برای رشد بیشتر پس از عملکرد قوی در دو سال گذشته هموار می کند.

این شرکت در سال 1996 تأسیس شد و مدت‌هاست درگیر آزمایش‌های پزشکی در بریتانیا بوده است، و انتصاب ویلچر به دنبال سرمایه‌گذاری قابل توجهی در تأسیسات تولیدی در پارک تجاری شروود در آنرسلی، نزدیک هاکنال است که به عنوان بستری برای تشخیص‌های آینده عمل خواهد کرد.

پیشرفت‌های جدید اخیر شامل آزمایش جریان جانبی 10 دقیقه‌ای برای Mpox – نام پیشنهادی جدید سازمان بهداشت جهانی برای Monkeypox – و اولین آزمایش جریان جانبی مورد تایید بریتانیا برای تشخیص همزمان آنفولانزا و کووید است.

ویلچر در تمام دوران حرفه‌ای خود در بخش مراقبت‌های بهداشتی کار کرده است و قبل از پیوستن به SureScreen در بخش‌های دارویی و تجهیزات پزشکی فعالیت داشته است.

او گفت: «در طول سال‌ها، SureScreen خود را در لبه‌های پیشرفته تحقیق و توسعه در زمینه فناوری تشخیصی ثابت کرده است، و من از پیوستن به عنوان مدیر اجرایی در چنین زمان مهم و هیجان‌انگیزی هیجان‌زده هستم.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  7 روش برتر برای رفع عدم کارکرد Tidal در اندروید و آیفون

آزمایش‌های نتیجه سریع نقش مهمی در حصول اطمینان از اینکه سیستم‌های مراقبت‌های بهداشتی مانند NHS می‌توانند به نیازهای بیماران پاسخ دهند، می‌کنند، زیرا آنها قادر به تشخیص فوری و نشانگرها بدون نیاز به ارسال نمونه‌ها به آزمایشگاه هستند. هر سال مقدار زیادی در زمان و هزینه صرفه جویی می شود، به ویژه در بخش های مراقبت های ویژه مانند بخش های تصادف و اورژانس.

“نقش من این خواهد بود که اطمینان حاصل کنم که شرکت بر روی پلتفرم قوی ای که در سال های گذشته ایجاد کرده است ساخته می شود و در عین حال راه های جدیدی برای ایجاد هم افزایی با سایر حوزه های کسب و کار به منظور ارائه راه حل هایی برای کمک به تصمیم گیری های بالینی کاوش می کند.”

دیوید کمپبل، مدیر SureScreen، که شرکت را در کنار برادرانش، آلستر و الکس اداره می‌کند، گفت: «ما از همکاری با اندرو برای ساختن تاریخ 25 ساله خود خرسندیم.

اندرو تجربه گسترده ای در مراقبت های بهداشتی دارد که به ما امکان می دهد به نوآوری ادامه دهیم و آزمایش های قابل اعتماد و مقرون به صرفه را برای کسانی که بیشتر نیاز دارند عرضه کنیم.

امتیاز بدهید

لینک کوتاه مقاله : https://5ia.ir/PrFNcv
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری
سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور هستم کارشناس مهندسی کامپیوتر و مدیر وبسایت نود و هشت زوم. چندین سال است که در حوزه وب فعالیت می کنم و تخصص های اصلیم طراحی سایت و سئو است بعد از یادگیری علاقه زیادی به آموزش دادن دارم

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *