Symend با سرمایه جدید قصد دارد سیستم جمع آوری بدهی بهتری ایجاد کند •

زمان مطالعه: 4 دقیقه

تحت فشار اقتصاد رکودی دوران کووید-19 و افزایش قیمت کالاهای روزمره، برخی از مصرف کنندگان به طور فزاینده ای به خطوط اعتباری روی می آورند تا زندگی خود را تامین کنند. بر اساس نظرسنجی سپتامبر 2021 از Bankrate.com، 42 درصد از بزرگسالان آمریکایی که بدهی کارت اعتباری دارند، موجودی خود را از زمان شروع همه گیری در مارس 2020 افزایش داده اند. گزارش جدیدتر از بانک فدرال رزرو نیویورک تخمین می زند که کل بدهی خانوارها در سه ماهه سوم سال 2022 به 16.51 تریلیون دلار رسید که 2.36 تریلیون دلار بیشتر از پایان سال 2019 بود.

مطالعه فدرال رزرو نیویورک همچنین نشان داد که سهم بدهی فعلی معوق تقریباً برای همه انواع بدهی، از وام مسکن گرفته تا وام خودرو، افزایش یافته است. اما حتی قبل از همه گیری و تورم فلج کننده، ایالات متحده مشکل بدهی معوق داشت. وایت پیپر در سال 2016 از انجمن بین المللی متخصصان اعتبار و جمع آوری نشان داد که بدهی از 150 میلیارد دلار به بیش از 600 میلیارد دلار در پنج سال گذشته افزایش یافته است. در همین بازه زمانی، آژانس‌های جمع‌آوری که بین 20 تا 50 درصد پول ابی شده را می‌گیرند، سالانه 7 درصد موفقیت داشتند.

برای حل آن – مطمئناً یک هدف بلندپروازانه – حنیف جوشقانی و تیفانی کمینسکی Symend را تأسیس کردند، شرکتی که از و یادگیری ماشینی برای خودکارسازی فرآیندهای حل بدهی برای مخابرات، بانک‌ها و شرکت‌ها استفاده می‌کند. Symend امروز اعلام کرد که در دور سری C به رهبری Inovia Capital با مشارکت Impression Ventures، Mistral Venture Partners، BDC's Growth Venture Co-Investment Fund، BDC Capital's Women in Technology Fund، Plaza Ventures و EDC، 42 میلیون دلار جمع آوری کرده است. جوشقانی، مدیرعامل سیمند، در حالی که به طور قابل توجهی کوچکتر از دور توسعه یافته سری B سیمند (95 میلیون دلار) است، خاطرنشان کرد که این “تمام حقوق صاحبان سهام” است و کل سرمایه جذب شده شرکت را تا به امروز به 140 میلیون دلار می رساند.

جوشقانی در یک مصاحبه ایمیلی به تک کرانچ گفت: «ما یک نمایه ترازنامه بسیار محافظه کارانه را حفظ کرده و ادامه می دهیم. “این جدیدترین تزریق سرمایه رشد به ما امکان می دهد تا تقاضای رو به رشد برای فناوری تعامل رفتاری خود را در سراسر جهان برآورده کنیم. در حالی که این زمان مناسبی برای بسیاری از کسب‌وکارها نیست که به منابع مالی روی بیاورند، اما برای Symend، این زمان ایده‌آلی بود زیرا تقاضا برای محصول ما افزایش می‌یابد و واقعیت‌های بازار فضای سفید عمیق‌تری را برای ما ایجاد می‌کند.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  5 بهترین لوازم جانبی ASUS ROG Allly در سال 2023

جوشقانی اهل صنعت مالی است و به عنوان مدیر مالی شرکتی و انجمن بانکداری سرمایه‌گذاری فعالیت داشته است. پیشینه کامینسکی بازاریابی است – قبل از موسس سیمند، او رئیس استراتژی فروش و بازاریابی در Frog3D، یک تجارت ساخت CNC بود.

نمونه‌هایی از پیام‌هایی که مشتریان ممکن است از برندهایی که با Symend کار می‌کنند ببینند.

آنها می گویند که جوشقانی و کمینسکی شخصاً تأثیر منفی بدهی را تجربه کردند. جوشقانی در خانواده‌ای بزرگ شد که اغلب مورد هدف تماس‌های جمع‌آوران بدهی قرار می‌گرفت، و کامینکسی با اولین کارت اعتباری خود در جوانی با مشکل جمع‌آوری‌ها مواجه شد.

جوشقانی گفت: «تا به امروز، اضطرابی را که هنگام دریافت تماس از مجموعه‌ها احساس می‌کردم، به یاد دارم و می‌دانستم که باید راه بهتری وجود داشته باشد – هم برای مشتریان و هم برای مشاغل. ما Symend را برای کمک به مصرف‌کنندگانی مثل خودمان تأسیس کردیم و همانطور که در شش سال گذشته رشد کرده‌ایم، این مأموریت ثابت مانده است – چشم‌انداز ما تغییر علم تعامل در مقیاس جهانی است.

Symend زمانی را شناسایی می کند که مشتریان در پرداخت صورت حساب ها مشکل دارند و تجزیه و تحلیل و ابزارهایی را با هدف کمک به شرکت ها در توسعه برنامه های جبران بدهی ارائه می دهد. از طریق گردش‌های کاری این پلتفرم، کسب‌وکارها می‌توانند با مشتریان تقریباً متخلف در نقاطی که محتمل‌ترین راه برای ایجاد چرخش هستند، تعامل داشته باشند. برای مثال، آنها می‌توانند Symend را برای ایجاد طرح‌های پرداخت و تخفیف‌های پرداخت با زمان محدود برای بخش‌های خاصی از مشتریان پیکربندی کنند، یا می‌توانند پلتفرم را به مشتریان در معرض خطر با ابزارهای برنامه‌ریزی مالی، منابع و برنامه‌های بازسازی اعتبار متصل کنند.

همانطور که جوشقانی به من توضیح داد، سیمند با سیستم‌های موجود یک شرکت برای «بهینه‌سازی تعامل» با مشتریانی که به دلیل بیماری، از دست دادن شغل، مشکلات خانوادگی و سایر شرایط پیش‌بینی‌شده و پیش‌بینی‌شده از قبوض عقب مانده‌اند، کار می‌کند. این پلتفرم به یک کسب و کار اجازه می‌دهد تا پیام‌های «بیش‌شخصی‌شده» را از طریق کانال‌های ترجیحی مشتری (مثلاً متن و ایمیل) ارسال کند و در عین حال دسترسی آن کسب‌وکار به کتاب‌های بازی برای سناریوهای مختلف وصول بدهی (مانند کارت اعتباری معوق) را فراهم می‌کند.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  توییتر "محدودیت نرخ بیش از حد" - در اینجا بهترین راه حل است

جوشقانی گفت: «مشتریان ما همچنان به استفاده از پلتفرم‌های تعامل همه منظوره برای مدیریت ارتباطات گسترده مشتری خود ادامه می‌دهند، اما Symend را به‌طور خاص برای حل چالش‌های پیچیده پیرامون پایگاه مشتریان دیررس خود به کار می‌گیرند.» توانایی ما در تولید علم رفتاری یکی از سه حوزه نوآوری کلیدی فناوری ما است که از هوش مصنوعی، یادگیری ماشینی و علم داده برای توسعه کتاب‌های نمایش رفتاری اثبات شده برای ارائه تاثیرات خارج از جعبه برای شرکت‌ها در صنایع مختلف استفاده می‌کند.

Symend در مورد عملکرد و زیربنای فنی پلتفرم خود نسبتاً مبهم است – آن کلمات عامیانه را به توضیحات ساده انگلیسی ترجیح می دهد. اما به نظر می رسد که این امر مشتریان را نترسانده است. جوشقانی مدعی است که سیمند در حال حاضر به موسسات مالی، وام دهندگان جایگزین، شرکت های خدماتی و اکثر ارائه دهندگان مخابراتی در آمریکای شمالی از جمله Telus خدمات می دهد.

بدون شک، افزایش خدمات خرید در حال حاضر، پرداخت دیرتر (BNPL) – که به کاربران امکان می دهد خریدها را در یک دوره کوتاه مدت ثابت به اقساط مساوی تقسیم کنند – کسب و کار جدیدی را به سمت Symend هدایت می کند. گزارش اخیر اداره حمایت مالی از مصرف کننده ایالات متحده نشان داد که معوقات خدمات BNPL به شدت در حال افزایش است زیرا فروشندگان مشتریان بیشتری را برای وام تایید می کنند.

جوشقانی افزود: مانند بسیاری از مشاغل در حال حاضر، شرایط فعلی بازار و عدم اطمینان اقتصادی باعث شده است که مشتریانی را با بودجه‌های محدودتر و تصمیم‌گیری ساده‌تر ببینیم. با این حال، این بودجه جدید نیاز بازار، تقاضای رو به رشد مصرف‌کننده برای رویکردی همدلانه و شخصی‌شده را در شرایطی که مصرف‌کنندگان با استرس مالی مواجه می‌شوند، و اعتماد سرمایه‌گذاران به سوابق اثبات شده شرکت با برخی از بزرگترین موسسات مالی و ارائه‌دهندگان مخابراتی در زمانی که هر دلار و مشتری مهمتر از همیشه شده است.»

5/5 - (1 امتیاز)

لینک کوتاه مقاله : https://5ia.ir/UlU
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری
سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور هستم کارشناس مهندسی کامپیوتر و مدیر وبسایت نود و هشت زوم. چندین سال است که در حوزه وب فعالیت می کنم و تخصص های اصلیم طراحی سایت و سئو است بعد از یادگیری علاقه زیادی به آموزش دادن دارم

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *