Technimark توسعه تاسیسات لانگفورد را اعلام کرد

زمان مطالعه: 2 دقیقه

Technimark با گسترش فعالیت های خود در لانگفورد، 80 نقش جدید را در طی دو سال آینده ایجاد خواهد کرد، با 50000 فوت مربع افزوده، اندازه کارخانه فعلی خود را دو برابر می کند.

تکنیمارک 26 میلیون یورو برای توسعه ظرفیت این مرکز در تولید پزشکی، از جمله قالب‌گیری تزریقی دقیق، مونتاژ ارزش افزوده، مونتاژ دستگاه نهایی و ساخت قراردادی سرمایه‌گذاری خواهد کرد.

این پروژه توسط دولت ایرلند از طریق IDA ایرلند پشتیبانی می شود.

Taoiseach Micheal Martin گفت: “خوشحال است که امروز از Technimark در لانگفورد بازدید می کنم زیرا آنها سرمایه گذاری بزرگ و ایجاد حداکثر 80 شغل را اعلام می کنند. این روز مهمی برای Technimark، لانگفورد و منطقه گسترده تر است و گواهی بر جذابیت تداوم ایرلند به عنوان مکانی که در آن مشاغل با هر اندازه می توانند شکوفا شوند و پیشرفت کنند.

کریس پیوی، مدیر ارشد بازرگانی و رئیس بخش مراقبت های بهداشتی، گفت: «یک جزء کلیدی در استراتژی رشد ارگانیک ما این است که اطمینان حاصل کنیم که امکانات اتاق تمیز پیشرفته و ظرفیت باز برای پشتیبانی از نیازهای تولیدی فعلی و آینده مشتریان خود داریم. توسعه‌های متعدد ما در سراسر جهان، زیربنای این استراتژی است.”

علاوه بر توسعه ایرلند، Technimark اخیراً یک مرکز پزشکی به مساحت 204000 فوت مربع در مجاورت دفتر مرکزی خود در ایالات متحده خریداری کرد و در حال توسعه در تأسیسات در بریتانیا، آلمان و چین برای حمایت از رشد در بازار پزشکی است.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  نحوه اضافه کردن و ویرایش پس زمینه PDF با استفاده از Adobe Acrobat

برد ولینگتون، مدیر اجرایی، افزود: “Technimark متعهد به رشد کسب و کار خود در ایرلند است و ما بسیار هیجان زده هستیم که این فضای جدید را برای پایگاه مشتریان پزشکی جهانی خود در اختیار داریم. ایرلند شاهد رشد قابل توجهی در بازار medtech است و تاسیسات ما در موقعیت ایده آلی قرار دارد تا به مشتریان خود در منطقه خدمات ارائه دهد.”

علاوه بر افزایش فضای تولید، این توسعه شامل اولین مرکز نوآوری اروپایی Technimark نیز خواهد شد. این مرکز دارای فضای اداری برای اسکان طراحان و مهندسان و همچنین یک آزمایشگاه کامل تولید برای انجام ساخت نمونه اولیه خواهد بود.

امتیاز بدهید

لینک کوتاه مقاله : https://5ia.ir/nwH
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری
سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور هستم کارشناس مهندسی کامپیوتر و مدیر وبسایت نود و هشت زوم. چندین سال است که در حوزه وب فعالیت می کنم و تخصص های اصلیم طراحی سایت و سئو است بعد از یادگیری علاقه زیادی به آموزش دادن دارم

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *