TekniPlex برای نمایش فیلم های تشخیصی COC در Pharmapack

زمان مطالعه: 2 دقیقه

TekniPlex، ارائه‌دهنده راه‌حل‌هایی از طریق علم مواد و فن‌آوری‌های ساخت، نمونه‌هایی از طیف وسیعی از فیلم‌های تشخیصی کوپلیمر الفین حلقوی (COC) را به نمایش می‌گذارد که تولید اتاق تمیز، متمایزکننده‌ای در فضای مراقبت‌های بهداشتی است.

در غرفه B96-98، این شرکت همچنین یکی دیگر از نوآوری‌های اخیراً معرفی شده را برجسته خواهد کرد: بسته‌بندی تاول‌های سد میانی قابل افت کاملاً شفاف.

فیلم‌های COC TekniPlex که در محیط تمیز ISO کلاس 8 برای کاهش قابل توجه خطر آلودگی تولید می‌شوند، می‌توانند مطابق با نیازهای بازار عیب‌یابی سفارشی شوند. فیلم استاندارد و شفاف 140 میتری آن، خواص آب‌بندی عالی همراه با پس‌زمینه اتوفلورسانس UV پایین مورد نیاز برای مالتی پلکس کردن در تشخیص PCR را ارائه می‌دهد. علاوه بر این، این فیلم دارای دمای انتقال شیشه‌ای (Tg) 78 درجه سانتی‌گراد و سطح فوق‌العاده مسطح است که ساختار نانو را از طریق برجسته‌سازی داغ و لیتوگرافی نانو چاپی امکان‌پذیر می‌کند. این اجازه می دهد تا ساختارهای بسیار کوچک در ساختار پلیمری، مورد نیاز برای گریتینگ های میکروسیال و پراش که به فیلم حاصل ظاهری براق و رنگارنگ می دهد، تکرار شوند.

Michiel van den Berg، مدیر محصول جهانی TekniPlex، گفت: «فناوری فیلم قابل سفارشی‌سازی ما که در محیط اتاق تمیز تولید می‌شود، امکان ورود قابلیت‌های تشخیصی جدید را به بازار می‌دهد و به بیماران کمک می‌کند تا تشخیص داده شوند و در مسیر بهبودی سریع‌تر قرار گیرند. این نشان دهنده تعهد TekniPlex به توسعه راه حل های علم مواد است که محصولات مشتریان ما را موثرتر می کند و در نهایت به بهبود نتایج کمک می کند.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  5 بهترین بلندگوی قفسه ای بلوتوث

در Pharmapack Paris، TekniPlex همچنین دارای سیستم تاول‌های پایدار پیشگامانه خود است که قابلیت بازیافت مکانیکی آن توسط آزمایش‌های شخص ثالث تأیید شده است. تاول‌های سد میانی قابل بازیافت در مناطقی که جریان بازیافت شماره 5 (پلی‌پروپیلن) در دسترس است، دارای یک فیلم تاول پلی‌الفین همراه با یک فیلم پوششی مانع PP هستند. این اولین باری است که یک ترکیب تاول + درپوش به عنوان قابل بازیافت تأیید می شود – نقطه عطف مهمی در تلاش در حال تکامل برای پایدارتر کردن بسته بندی مراقبت های بهداشتی.

تکمیل پیشنهادات TekniPlex در Pharmapack پاریس مجموعه ای از فیلم ها و اجزای سازنده برای برنامه های کاربردی مراقبت های بهداشتی و دارویی خواهد بود. به عنوان مثال، طیف وسیعی از واشرهای لاستیکی پانچ شده این شرکت برای دریچه های آئروسل، عملکرد دریچه های استنشاقی با دوز اندازه گیری شده را بهبود می بخشد، در حالی که واشرهای پلاستیکی پانچ شده آن با کاربردهای اسپری بینی عملکرد خوبی دارند. راه حل های دیگر، مانند ساختارهای پوشش داده شده پلی وینیلیدین کلرید (PVDC) و لایه های Aclar این شرکت، برای محافظت از داروهایی با الزامات حفاظت از محیط زیست طراحی شده اند.

امتیاز بدهید

لینک کوتاه مقاله : https://5ia.ir/dBtjNO
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری
سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور هستم کارشناس مهندسی کامپیوتر و مدیر وبسایت نود و هشت زوم. چندین سال است که در حوزه وب فعالیت می کنم و تخصص های اصلیم طراحی سایت و سئو است بعد از یادگیری علاقه زیادی به آموزش دادن دارم

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *