TestCard Elmer Monster را به عنوان مدیر اجرایی منصوب می کند

زمان مطالعه: 3 دقیقه

TestCard، مدیر سابق Roche، Elmer Monster را به عنوان مدیر اجرایی خود منصوب کرده است تا فاز بعدی رشد خود را مدیریت کند، زیرا یک برنامه توسعه سریع را اتخاذ می کند، هم از نظر راه اندازی محصولات جدید و هم از نظر گسترش به بازارهای جهانی.

Monster بیش از 20 سال تجربه در صنعت مراقبت های بهداشتی دارد. او نقش‌های رهبری ارشد مختلفی در زمینه‌های تجاری، مالی و استراتژی در Roche در هر دو بخش داروسازی و تشخیص داشت.

المر اخیراً مدیر مالی شرکت پزشکی سوئیسی Coretag بود که بر توسعه تصویربرداری سرطان و رادیوتراپی هدفمند تمرکز داشت. المر چندین سال مشاور تجاری TestCard بوده است و اوایل سال جاری به عضویت هیئت مدیره TestCard منصوب شد.

او به عنوان مدیر عامل از کریس کریگ وود که سهامدار قابل توجهی در آینده باقی می ماند، هدایت می شود.

کریس کریگ وود گفت: “من بسیار خوشحالم که باتوم رهبری را به المر سپردم زیرا وارد چنین مرحله هیجان انگیزی در رشد شرکت می شویم. ما همیشه برنامه‌ریزی کرده‌ایم که برای فصل بعدی به یک رهبر جدید با دانش عمیق مورد نیاز برای ایجاد پایه‌های محکمی که در حال حاضر وجود دارد، تغییر دهیم، به ویژه پس از امضای اخیر قرارداد مهم ما با Roche.

المر هیولا اضافه کرد: “این افتخار بزرگی است که مدیر اجرایی چنین شرکت نوآوری هستم. TestCard آزمایش را وارد عصر دیجیتال می‌کند و افراد را قادر می‌سازد تا در محل مراقبت، هم در خانه و هم در محیط‌های بالینی آزمایش کنند و امکان دسترسی به نتایج بهبود یافته بیماران را فراهم می‌کند.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  6 روش برتر برای رفع عدم کارکرد جستجوی WhatsApp در آیفون

TestCard یک شرکت تشخیص دیجیتال بریتانیایی است که هدف آن افزایش دسترسی و قابلیت تشخیصی آزمایش‌های غیرتهاجمی است.

TestCard با فناوری نوآورانه برنده جوایزی که می تواند تلفن را به یک اسکنر درجه بالینی تبدیل کند، اولین محصول تجاری خود، خودآزمایی عفونت دستگاه ادراری (UTI) را در پایان سال 2020 راه اندازی کرد که از طریق شرکای داروسازی در بریتانیا به فروش می رسد.

TestCard در ادامه ClearScreen را راه‌اندازی کرد – یک راه حل دیجیتالی خواندن، ضبط و گزارش برای آزمایش‌های پزشکی که با همکاری Guy's and St Thomas' NHS Foundation Trust و SureScreen Diagnostics در جولای 2021 توسعه یافت.

این راه حل شامل یک برنامه تلفن همراه است که خواندن و ضبط سریع نتایج آزمایش را در نقطه مراقبت فراهم می کند و در عین حال زمان مدیریت را برای کارکنان بیمارستان کاهش می دهد و قابلیت ردیابی را بهبود می بخشد.

نتیجه آزمایش اسکن شده را می توان در چند ثانیه در پرونده الکترونیکی بیمار به اشتراک گذاشت. امید است که برنامه ClearScreen که توسط Guy's and St Thomas's NHS Foundation Trust تایید شده است، اکنون بتواند در سایر NHS Trusts در عرضه شود.

TestCard در آخرین دور جمع آوری کمک های مالی خود در اوایل سال جاری بیش از 10 میلیون دلار جمع آوری کرد و اخیراً قرارداد همکاری با Roche امضا کرده است که در آن برنامه ClearScreen آن در جدیدترین راه حل مراقبت از Roche – سیستم پالس cobas گنجانده شده است.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  Hamamatsu Photonics سیستم جدید اسلاید اسکنر را راه اندازی کرد

هاوارد میتینر، رئیس TestCard، گفت: “ما از انتصاب المر به عنوان مدیر عامل خود برای مرحله بعدی تکامل خود – مرحله رشد سریع – خرسندیم. المر شغل بسیار موفقی در رشد کسب و کارهای مراقبت های بهداشتی در قاره های مختلف داشته است. این تجربه دامنه وسیع برای کمک به TestCard برای درک کامل پتانسیل خود در سال های آینده بسیار ارزشمند خواهد بود.

«هیئت مدیره مایل است از کریس برای مشارکت بسیار مهمش در ساخت TestCard در دو سال گذشته تشکر کند، زیرا این دوره بسیار مهمی در تقویت بنیان ما برای موقعیت شرکت برای مرحله بعدی رشد ما بوده است. ما مشتاقانه منتظریم تا همچنان از تجربه گسترده او در آینده استفاده کنیم زیرا TestCard همچنان به تکامل خود ادامه می دهد.

امتیاز بدهید

لینک کوتاه مقاله : https://5ia.ir/NQVZwx
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری
سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور هستم کارشناس مهندسی کامپیوتر و مدیر وبسایت نود و هشت زوم. چندین سال است که در حوزه وب فعالیت می کنم و تخصص های اصلیم طراحی سایت و سئو است بعد از یادگیری علاقه زیادی به آموزش دادن دارم

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *