The Witcher 4: همه چیزهایی که تاکنون می دانیم

زمان مطالعه: 7 دقیقه

The Witcher 4 به طور رسمی در دست ساخت است، اگرچه ممکن است زمانی که در نهایت منتشر شود نامی از آن گذاشته نشود. ببینید، اصلی بعدی سری The Witcher در حال حاضر با نام Polaris شناخته می شود. ما هنوز آن را The Witcher 4 می‌نامیم، اما توجه داشته باشید که به نظر می‌رسد حماسه جدیدی را آغاز می‌کند.

در مارس 2022، توسعه دهنده CD Projekt Red در یک پست وبلاگی The Witcher 4 را معرفی کرد. چندین بازی The Witcher فاش شد که به هر کدام یک اسم رمز داده شد. بازی اصلی بعدی Polaris نامگذاری شد و اولین بازی از یک سه گانه جدید خواهد بود. گذشته از این، هنوز سوالات زیادی وجود دارد که هنوز پاسخی برای آنها وجود ندارد.

هنوز روزهای اولیه است، چرا که The Witcher 4 هنوز عنوانی رسمی ندارد، اما به لطف برخی شایعات و نظرات سازنده، ما ایده‌ای داریم که باید منتظر چه چیزی باشیم. برای اولین بار، The Witcher 4 با استفاده از Unreal Engine 5 توسعه خواهد یافت، و یک تصویر تیزر می تواند به سمت مدرسه جدید Witcher که تمرکز آن است، اشاره کند.

در اینجا چیزی است که تا کنون در مورد The Witcher 4 می دانیم، شامل آخرین اخبار و شایعات.

The Witcher 4: تعقیب و گریز

  • چیست؟ بازی اصلی بعدی The Witcher
  • چه زمانی می توانم آن را بازی کنم؟ TBC
  • روی چه چیزی می توانم بازی کنم؟ TBC

The Witcher 4: تاریخ انتشار و پلتفرم ها

سیری در The Witcher 3

(اعتبار تصویر: CD Projekt RED)

بیایید با تعدیل هیجان خود شروع کنیم. CD Projekt RED اعلام کرده است که The Witcher 4 در حال توسعه فعال است، اما این موضوع در یک پست وبلاگ نیز به وضوح مشخص شده است () که “هیچ جزئیات بیشتری در مورد تاریخ انتشار” در دسترس نیست.

اکنون، برای اینکه این موضوع را کمی در نظر بگیریم، تریلر اصلی نمایش Cyberpunk 2077 است () هفت سال قبل از عرضه واقعی بازی منتشر شد. برای بازگشت کمی به وضعیت، CD Projekt RED تریلر رونمایی عنوان Witcher 3: Wild Hunt را منتشر کرد. () تنها دو سال قبل از انتشار The Witcher 3.

به این معناست که ما احتمالا چندین سال تا انتشار The Witcher 4 فاصله داریم. تقویم های خود را برای سال 2024 زودتر علامت گذاری کنید، اگرچه احتمالا طولانی تر خواهد بود.

هیچ پلتفرمی برای The Witcher 4 نیز تایید نشده است، اما این تعجب آور نیست. ما انتظار داریم که CD Projekt Red از سخت افزار نسل فعلی استفاده کند، بنابراین انتشار روی PS5، Xbox Series X، Xbox Series S و PC تقریباً قطعی به نظر می رسد.

چیزی که می دانیم این است که The Witcher 4 اولین فیلم از یک سه گانه خواهد بود. این در اکتبر 2022 همراه با تعدادی پروژه جدید The Witcher و Cyberpunk فاش شد.

بیشتر ببین

The Witcher 4: داستان و محیط

جرالد ایگنی را روی یک هیولای بزرگ قرار می دهد

(اعتبار تصویر: CD Projekt Red)

اسپویلرهای سری بازی The Witcher

همانطور که در بالا ذکر شد، جزئیات کمی در مورد The Witcher 4 در دسترس است. پست وبلاگ رسمی فقط تایید می کند که این بازی در حال توسعه است و در Unreal Engine 5 ساخته می شود. اما، در طول سال ها، CD Projekt RED در مورد اینکه Witcher آینده چه خواهد شد، بسیار صحبت کرده است. بازی شامل خواهد شد.

برای شروع، واقعاً The Witcher 4 نیست.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  استارت‌آپ سخت‌افزار Telly یک تلویزیون هوشمند رایگان راه‌اندازی می‌کند که کاملاً توسط تبلیغات پشتیبانی می‌شود

کیسینسکی در مصاحبه ای گفت: «سه «Witchers» اول طبق تعریف یک سه گانه بودند، بنابراین ما به سادگی نمی توانیم نام بازی بعدی را «The Witcher 4» بگذاریم. البته این بدان معنا نیست که ما دنیای The Witcher را ترک خواهیم کرد.

در پایان The Witcher 3: Blood and Wine، گرالت شکارچی هیولا زنده و سالم بود. خوب، حداقل او زنده بود. اما قوس داستانی او به پایان رسیده بود، وحشی هانت به پایان رسیده بود. این بدان معنا نیست که او در این بازی جدید Witcher باز نخواهد گشت، اگرچه احتمالاً شخصیت اصلی نخواهد بود.

سازنده در سال 2013 گفت: “ما دنیا را نمی کشیم و از آن دور نمی شویم، اما قطعاً می خواهیم این بازی را به یک پایان بزرگ تبدیل کنیم.” (). حتی ممکن است گرالت را در بازی‌های بعدی به طور بالقوه بگنجانیم.

شاید بتوانیم کنترل را به سیری برسانیم – اگر تصمیم گرفته شود که او بطور متعارف از The Witcher 3 جان سالم به در برده است. به هر حال، در حال ساخت مجموعه‌ای است که مدت‌ها قبل از رویدادهای کتاب‌ها اتفاق می‌افتد، Blood Origin یک پیش درآمد است که ۱۰۰۰ سال قبل از رویدادهای The Witcher می‌گذرد.

تأیید اینکه مدالیون نشان داده شده در تصویر اعلامی بازی سیاه گوش است، مطمئناً نشان می دهد که بازی همه چیز را به سمت و سوی جدیدی خواهد برد. به طور بالقوه، این یک مدرسه کاملاً جدید ویچر را معرفی می کند.

نویسنده کتاب‌های ویچر، آندری ساپکوفسکی، قرارداد جدیدی را با این شرکت امضا کرد تا “رابطه آنها را بیشتر مستحکم کند”. بنابراین. استودیو آزاد است که از هر یک از داستان های کوتاه یا رمان او استفاده کند. (اگر می خواهید گرفتار شوید، در اینجا نحوه خواندن کتاب های ویچر به ترتیب آمده است.)

The Witcher 4: اخبار و شایعات

شکار وحشی به دوربین نگاه می کند که شعله های آتش در زیر شعله ور می شود

(اعتبار تصویر: CD Projekt Red)

The Witcher 4 کارگردان بازی خود را دارد
Sebastian Kalemba، انیماتور اصلی سابق The Witcher 3، به عنوان کارگردان بازی The Witcher 4 معرفی شده است.

بیشتر ببین

Polaris و یک سه گانه کاملاً جدید
در اوایل اکتبر سال 2022، CD Projekt RED مجموعه ای از عناوین جدید را معرفی کرد از طریق توییتر ()از جمله سه گانه جدید The Witcher. Polaris (چیزی که ما آن را Witcher 4 می نامیم) حماسه جدید را آغاز خواهد کرد، که پس از آن بیش از 6 سال از اولین نسخه پخش خواهد شد. بدیهی است که این یک تعهد بزرگ است، بنابراین باید منتظر بمانیم و ببینیم که آیا نتیجه می دهد یا خیر.

تایید دوباره شروع یک حماسه جدید
CD Projekt RED دوباره تایید کرد که The Witcher 4 یک حماسه راه اندازی خواهد کرد. در حالی که تعداد بازی‌ها را تأیید نکرد، آدام کیسینسکی، مدیر عامل شرکت، این نظرات را در طی تماس اخیر با درآمد انجام داد. ().

“ما گفتیم که حماسه جدیدی وجود خواهد داشت. البته اکنون در حال پیش تولید اولین بازی این حماسه هستیم. اما ما بیش از یک بازی را در نظر داریم. اولین حماسه سه بازی بود، بنابراین اکنون در حال فکر کردن هستیم. بیش از یک بازی. اما ما در مرحله پیش تولید اولین بازی از دومین حماسه ویچر هستیم.”

اولین راز حل شد: مدال یک سیاهگوش است
پس از اعلام جزئیات مبنی بر اینکه The Witcher 4 در حال توسعه است، CD Projekt Red به یک نکته از حدس و گمان طرفداران اشاره کرده است: مدالیون نشان داده شده در تصویر اعلامیه. به نظر می رسد، این یک سیاهگوش است، که نشان می دهد CD Projekt Red یک مدرسه کاملاً جدید Witcher برای بازی جدید ایجاد کرده است.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  نحوه تعویض دستگاه خروجی صدا در ویندوز 11

رابرت مالینوفسکی، مدیر ارتباطات جهانی به Eurogamer گفت: «می توانم تأیید کنم که مدال در واقع شبیه سیاهگوش است. ().

با این حال، در حالی که مدرسه سیاهگوش در داستان های رسمی ویچر ظاهر نمی شود، داستان هایی در مورد مدرسه در جای دیگری در اینترنت وجود دارد – در ویکی تخیلی طرفداران ویچر. (). در ویکی فن، مدرسه سیاهگوش پس از انحلال مدرسه گرگ تشکیل می شود. این مدرسه که توسط اعضای بازمانده – از جمله گرالت – تأسیس شد، در نهایت سرزمین خود را ترک می کند و قاره غربی را کاوش می کند.

با این حال، به یاد داشته باشید که همه اینها یک فن تخیلی است، و بنابراین بعید است شبیه داستانی باشد که CD Projekt برای RPG جدید خود کار می کند. برای شروع، Geralt ممکن است حتی در بازی جدید حضور نداشته باشد. در واقع، این اطلاعیه در مورد یک “حماسه جدید” صحبت می کند که نشان می دهد قصد ادامه دادن.

اعلامیه
با توجه به اینکه بیشتر اعلان‌های بازی با تریلرهای فاش فانتزی و وب‌سایت‌های جدید بزرگ ارائه می‌شوند، اخبار مربوط به The Witcher 4 نسبتاً خاموش است. CD Projekt RED یک پست وبلاگ منتشر کرد () با یک تکه هنر کلیدی و جزئیات اندک در مورد یکی از مورد انتظارترین بازی های RPG در تاریخ بازی.

سازنده می نویسد: «خوشحالیم که اعلام کنیم که قسمت بعدی سری بازی های ویدیویی The Witcher در حال ساخت است و حماسه جدیدی را برای این فرنچایز آغاز می کند.

در حالی که این پست به جزئیات در مورد تاریخ انتشار بازی یا حتی میزان پیشرفت تیم نمی‌پردازد، یک جزئیات مهم را شامل می‌شود: CD Projekt RED موتور بازی داخلی خود را کنار گذاشته است.

این تیم از زمان بازی The Witcher 2 از REDengine برای هر بازی استفاده کرده است. توسعه دهنده لهستانی که قادر به پشتیبانی از جهان های باز باشکوه است، سال ها صرف توسعه قابلیت های خود کرده است.

جهش بزرگی در کیفیت از The Witcher 2 به The Witcher 3 وجود داشت، با این فناوری که می‌توانست دنیاهای بسیار بزرگ‌تر و متراکم‌تری را مدیریت کند. با Cyberpunk 2077، این فناوری دوباره شروع به کار کرد. در حالی که ممکن است جهان بیشتر از دشت‌های باز و جنگل‌های پیچ‌خورده The Witcher 3 در محاصره خود احساس می‌کرد، شهر شب شهری مملو از فعالیت‌هایی بود که بالای شما در بلوک‌های آپارتمانی عمودی کشیده می‌شد.

با این حال، Cyberpunk در زمان عرضه از مشکلات فنی قابل توجهی رنج می برد و شاید این همان چیزی است که CD Projekt RED را وادار کرد تا موتور خود را به نفع یک استاندارد صنعتی پشت سر بگذارد: Unreal Engine 5.

عکسی از نسخه نمایشی فناوری Unreal Engine 5.  زنی به چشم انداز بیابانی نگاه می کند

(اعتبار تصویر: حماسه)

CD Projekt در این پست وبلاگ می نویسد: “ما در حال حرکت از REDengine به Unreal Engine 5 هستیم، با شروع یک همکاری استراتژیک چند ساله با Epic Games. این نه تنها مجوز، بلکه توسعه فنی Unreal Engine 5 و همچنین را پوشش می دهد. نسخه‌های احتمالی آینده Unreal Engine، در صورت لزوم. ما از نزدیک با توسعه‌دهندگان Epic Games همکاری خواهیم کرد و هدف اصلی آن کمک به طراحی موتور برای تجربه‌های جهان باز است.”

قبل از اینکه ما بازی‌هایی را برای پلی‌استیشن 5 ببینیم، نسخه نمایشی فناوری Unreal Engine 5 را در حال اجرا روی کنسول دیده بودیم. اپیک گیمز مشتاق است تا این نسخه جدید موتور خود را به عنوان فناوری برای نسل جدید کنسول ها معرفی کند. این واقعیت که The Witcher 4 در این فناوری ساخته می‌شود، هم چیزی است که Epic می‌تواند درباره آن فریاد بزند و هم طرفداران Witcher که توسط Cyberpunk سوزانده شده‌اند، می‌توانند آرامش داشته باشند.

البته موتور بازی فقط مجموعه ای از ابزارهاست، یک بازی را خوب یا بد نمی کند. و در حالی که بسیاری از افراد در CD Projekt RED از فناوری Unreal Engine در طول حرفه خود استفاده کرده‌اند، تغییر کل یک استودیو به مجموعه‌ای از ابزارها یک چالش تولید است که می‌تواند در بازی نهایی ظاهر شود.امیدواریم که این خبر مجله زوم نود و هشت مورد توجه شما قرار گرفته باشد

امتیاز بدهید

لینک کوتاه مقاله : https://98zoom.ir/the-witcher-4-%d9%87%d9%85%d9%87-%da%86%db%8c%d8%b2%d9%87%d8%a7%db%8c%db%8c-%da%a9%d9%87-%d8%aa%d8%a7%da%a9%d9%86%d9%88%d9%86-%d9%85%db%8c-%d8%af%d8%a7%d9%86%db%8c%d9%85/
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری
سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور هستم کارشناس مهندسی کامپیوتر و مدیر وبسایت نود و هشت زوم. چندین سال است که در حوزه وب فعالیت می کنم و تخصص های اصلیم طراحی سایت و سئو است بعد از یادگیری علاقه زیادی به آموزش دادن دارم

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *