TikTok آزمایش نسخه اولیه API تحقیقاتی پلتفرم خود را آغاز می کند •

زمان مطالعه: 2 دقیقه

اوایل سال جاری، اعلام کرد که در حال توسعه یک API تحقیقاتی برای بهبود دسترسی به داده‌های عمومی و ناشناس درباره محتوا و فعالیت در برنامه خود است. اکنون، این شرکت می‌گوید که آماده ارائه نسخه بتا از API تحقیقاتی پلتفرم خود است و از اعضای شورای مشورتی محتوا و ایمنی خود خواسته است تا نسخه اولیه API را آزمایش کنند.

TikTok در یک پست وبلاگی گفت: «برای شروع، ما از اعضای شورای مشورتی محتوا و ایمنی خود که در اطلاعات نادرست، افراط‌گرایی خشونت‌آمیز، رفتار تنفرآمیز و فناوری‌های نوظهور تخصص دارند، خواسته‌ایم تا نسخه اولیه API تحقیقات پلتفرم ما را آزمایش کنند. آنها به داده های عمومی دسترسی خواهند داشت، زیرا ما بازخورد آنها را در مورد قابلیت استفاده و تجربه کلی جمع آوری می کنیم. ما به شنیدن و ترکیب بازخورد آزمایش‌کنندگان و ایجاد یک API که نیازهای جامعه علمی و در عین حال احترام به حریم خصوصی جامعه ما را برآورده می‌کند، اختصاص داده‌ایم.»

در زمان اعلام اولیه، TikTok گفت که محققان در حال حاضر راه آسانی برای ارزیابی محتوا یا انجام آزمایش بر روی پلت فرم خود ندارند، به همین دلیل است که نیاز به یک API تحقیقاتی را می بیند.

علاوه بر API تحقیق پلت فرم، TikTok در حال توسعه یک API تعدیل محتوا است. این شرکت قصد دارد در ماه های آینده جزئیات بیشتری را به اشتراک بگذارد. API سیستم تعدیل خواهد شد به محققان منتخب بدهید راهی برای ارزیابی تعدیل محتوای TikTok سیستم ها و بررسی موجود محتوای موجود در برنامه محققان همچنین می‌توانند محتوای خود را آپلود کنند تا ببینند چگونه انواع مختلف محتوا مجاز، رد یا برای ارزیابی بیشتر به مدیران ارسال می‌شوند.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  چگونه یک مخاطب را در آیفون خود بی صدا کنیم

به‌روزرسانی TikTok در مورد کار API تحقیقاتی‌اش در بحبوحه تماس‌های مجدد از سوی کمیسر FCC، برندان کار برای ممنوع کردن این برنامه، ارائه می‌شود. این اولین باری نبود که کار این ایده را بیان کرد. پس از اینکه BuzzFeed News اطلاعات نادرست ناشی از ارتباطات داخلی فاش شده را گزارش کرد، کار در ماه ژوئن به و گوگل نوشت و این برنامه را یک “خطر امنیت ملی غیرقابل قبول” خواند و از شرکت ها خواست آن را از فروشگاه های برنامه خود حذف کنند.

5/5 - (1 امتیاز)

لینک کوتاه مقاله : https://5ia.ir/AOJkKm
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری
سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور هستم کارشناس مهندسی کامپیوتر و مدیر وبسایت نود و هشت زوم. چندین سال است که در حوزه وب فعالیت می کنم و تخصص های اصلیم طراحی سایت و سئو است بعد از یادگیری علاقه زیادی به آموزش دادن دارم

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *