TikTok با Warner Music همکاری می کند

جدیدترین اعلامیه این است که آنها با Warner Music همکاری می کنند! این یک نوع معامله بی نظیر است و این مشارکت نه تنها به نفع خوانندگان و ترانه سرایان وارنر موزیک است، بلکه به کاربران TikTok نیز با گزینه های جدید برای آهنگ های عالی کمک می کند!

این همکاری جدید به TikTok اجازه می دهد تا به کتابخانه موسیقی Warner دسترسی کامل داشته باشد. در واقع، CapCut، کتابخانه موسیقی تجاری TikTok و موسیقی TikTok در این معامله گنجانده خواهند شد! علاوه بر این، هنرمندان Warner Music به ویژگی‌های جدید درآمدزایی TikTok مانند کالا، خرید بلیط و کالاهای دیجیتال دسترسی خواهند داشت.

این خبر فوق العاده ای برای کاربران تجاری است که به دنبال دسترسی به کل کاتالوگ موسیقی TikTok هستند. از آنجایی که کسب‌وکارها به حقوق موسیقی در TikTok محدود شده‌اند، به شرکت‌های تجاری اجازه نمی‌دهند از برخی صداهای ویروسی استفاده کنند. اما، برنامه ویروسی تلاش کرده است موسیقی تجاری را حذف کند، و اکنون با معاملاتی مانند این، دیگر لازم نیست. با دسترسی به کتابخانه وارنر، کتابخانه موسیقی TikTok به همه کاربران اعطا می شود!

گروه موسیقی وارنر اولین برندی است که با TikTok همکاری می کند. شرکت‌های موسیقی می‌خواهند با TikTok برای اهداف تبلیغاتی شریک شوند، زیرا این برنامه توانایی خود را در ایجاد موفقیت یک شبه نشان داده است. قدرت پلت فرم رسانه های اجتماعی توسط هنرمندان و برچسب های آنها برای تولید رقص های محبوب با آهنگ های جدید مورد استفاده قرار خواهد گرفت!

ما قبلاً چندین خواننده با استعداد را دیده ایم که در فضای مجازی پخش شده اند. از صفر به میلیون ها فالوور در چند روز! ما شاهد هستیم که این روند همچنان در صنعت موسیقی ادامه دارد و خوشبختانه برای Warner Music، آنها از جلوتر هستند.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  5 بهترین رینگ لایت در سال 2023: پخش جریانی، جلسات آنلاین و سازندگان محتوا

TikTok یک نیروگاه در رسانه های اجتماعی است! با بیش از یک میلیارد کاربر در برنامه و بیش از 34 میلیون ویدیو در روز، این یک پیروزی بزرگ برای گروه موسیقی وارنر و است!

اگر تا اینجا خوانده‌اید، حتماً محبوب‌ترین آهنگ‌های ما را در این هفته در TikTok بررسی کنید. این وبلاگ هر هفته به روز می شود و اگر به دنبال الهام گرفتن از صدا هستید منبع خوبی است!

TikTok

امتیاز بدهید

لینک کوتاه مقاله : https://5ia.ir/MLKWij
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری
سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور هستم کارشناس مهندسی کامپیوتر و مدیر وبسایت نود و هشت زوم. چندین سال است که در حوزه وب فعالیت می کنم و تخصص های اصلیم طراحی سایت و سئو است بعد از یادگیری علاقه زیادی به آموزش دادن دارم

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *