TikTok خرید را با فید «خرید» جدید آزمایش می‌کند!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

آیا سعی می کند مانند باشد؟ همه ما می دانیم که اینستاگرام در حال حاضر سعی کرده است از خرید در برنامه خود سرمایه گذاری کند. اما آیا TikTok پلتفرم بعدی رسانه اجتماعی برای افزودن خرید به این ترکیب خواهد بود؟

در حالی که برای همه در دسترس نیست، ممکن است شما یکی از افراد “خوش شانس” باشید که فید فروشگاه جدید را آزمایش می کنید. به نظر می رسد به عنوان یک برگه جدید در کنار زیر و برای شما ظاهر می شود. همانطور که در اینجا از توییتی از مت ناوارا!

کشیدن انگشت به این برگه شما را مستقیماً به فروشگاه TikTok می‌برد. در اینجا می توانید محصولات، اقلام مورد علاقه خود را جستجو کنید و خرید کنید. این صفحه مشابه دیگر پلتفرم‌های تجارت الکترونیکی است که بخش‌هایی مانند «معاملات امروز»، «پیشنهاد خرید اول» را نشان می‌دهد و حتی ارسال رایگان و تخفیف‌ها را ارائه می‌دهد.

در حالی که ویژگی خرید هنوز در ایالات متحده مطرح نشده است، TikTok از موفقیتی که در بازارهای آسیایی خود دیده است پیروی می کند. تجارت درون جریانی در واقع جریان اصلی درآمد آن بازار است.

با این حال، در ایالات متحده، بارها و بارها شاهد بودیم که کاربران برای ادغام خرید با تجربه رسانه های اجتماعی خود مردد هستند! کاربران نمی‌خواهند که با اسکرول‌های روزانه TikTok تحت تأثیر تبلیغات خرید قرار بگیرند. مدتی طول کشید تا خرید در کاربران اینستاگرام رشد کرد و قطعاً هنوز ابهاماتی وجود دارد.

این تردید کاربران آمریکایی باعث شده است که TikTok یک گام از تلاش های قبلی خود عقب نشینی کند! آنها قبلاً با نتایج کمتر از مثبت بیشتر تلاش کرده بودند. اکنون، آنها با اندیشیدن به رویکردهای مختلف برای جلب علاقه به موضوع بازگشته اند.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  نحوه لغو همگام سازی مخاطبین از اینستاگرام

این فید «فروشگاه» جدیدترین رویکرد است. جالب است که ببینیم TikTok چگونه به آزمایش خود ادامه می دهد. فقط زمان نشان خواهد داد که دقیقاً چه چیزی با تجارت الکترونیک در ایالات متحده خواهد ماند!

امتیاز بدهید

لینک کوتاه مقاله : https://5ia.ir/RxJGUg
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری
سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور هستم کارشناس مهندسی کامپیوتر و مدیر وبسایت نود و هشت زوم. چندین سال است که در حوزه وب فعالیت می کنم و تخصص های اصلیم طراحی سایت و سئو است بعد از یادگیری علاقه زیادی به آموزش دادن دارم

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *