Trelleborg تخصص آب بندی ایمن را در COMPAMED به نمایش می گذارد

بازدیدکنندگان غرفه تجربه خواهند کرد که چگونه Trelleborg می تواند به مشتریان کمک کند تا با راه حل های ایمن و بادوام، الزامات و استانداردهای جهانی صنعت بهداشت و درمان و پزشکی را برآورده کنند. از ایده اولیه تا محصول قابل تحویل و فراتر از آن، Trelleborg با مشتریان همکاری می کند تا آنها را در طول فرآیند توسعه راهنمایی کند، از جمله پشتیبانی در مشخصات مواد از جمله شیلنگ های مخصوص کاربرد، قالب های تزریق لاستیک سیلیکون مایع (LSR) و تولید قطعات با استفاده از فرآیندهای چند جزئی

فلورانس ورونلی، مدیر بخش مراقبت‌های بهداشتی و پزشکی اروپا، می‌گوید: “Trelleborg تخصص کاملی در انتخاب مواد، طراحی محصول و قابلیت‌های ساخت دستگاه‌های پزشکی ارائه می‌دهد. در COMPAMED نشان خواهیم داد که چگونه با مشتریان برای توسعه فناوری‌های حیاتی از همان ابتدا همکاری می‌کنیم.

در میان محصولاتی که در COMPAMED امسال معرفی شدند، لوله های LSR چند لومنی برای کاربردهای مختلف از جمله ضربان ساز و ایمپلنت های اورولوژی هستند. فرآیند اکستروژن GeoTrans اختصاصی Trelleborg، ایجاد تنوع بیشتری از هندسه‌های لوله را در حین اکستروژن امکان‌پذیر می‌سازد که امکان ایجاد طیف وسیعی از طرح‌های خاص مشتری را فراهم می‌کند. GeoTrans همچنین اجازه می دهد تا سیلیکون در طول اکستروژن سطح مقطع را تغییر دهد تا مراحل قالب گیری و اتصال ثانویه را حذف کند و یک طراحی قوی و بهداشتی ارائه دهد. این ویژگی ها خطرات، میزان کار درگیر در مونتاژ و فرآیندهای پایین دستی و کاهش هزینه ها را کاهش می دهد و در عین حال قابلیت استفاده محصولات پزشکی را به طور قابل توجهی بهبود می بخشد.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  SureScreen Diagnostics اندرو ویلچر را به عنوان مدیرعامل منصوب می کند

همچنین محصولات ترکیبی، که در آن یک دستگاه پزشکی دارای یک ماده دارویی فعال (API) است، مشخص شده است. با اهمیت فزاینده‌ای در درمان پزشکی، محصولات ترکیبی مستقیماً در محل آسیب‌دیده اعمال یا کاشته می‌شوند و مزایای زیادی نسبت به تجویز خوراکی، تزریق یا انفوزیون دارند. مزایا شامل توانایی ارائه دوز بسیار دقیق و کاهش عوارض جانبی خارج از محل آسیب دیده است.

این فرآیند را می توان برای تولید تکه های پوستی برای تسکین درد یا ایمپلنت های ضد التهابی برای درمان شرایطی از جمله بیماری های چشمی استفاده کرد. Trelleborg چندین نمونه از این گونه ایمپلنت ها را ارائه خواهد داد و تخصص ما را در توسعه کامل، ساخت و فرآیند مونتاژ اجزای دارورسانی، از جمله ماتریس سیلیکونی در ترکیب با یک یا چند API به نمایش می گذارد.

امتیاز بدهید

لینک کوتاه مقاله : https://5ia.ir/Qkc
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری
سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور هستم کارشناس مهندسی کامپیوتر و مدیر وبسایت نود و هشت زوم. چندین سال است که در حوزه وب فعالیت می کنم و تخصص های اصلیم طراحی سایت و سئو است بعد از یادگیری علاقه زیادی به آموزش دادن دارم

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *