Trelleborg تخصص محلول پلیمری را در Pharmapack ارائه می دهد

Trelleborg Healthcare & Medical تخصص خود را در توسعه و ساخت راه حل های پلیمری مهندسی شده برای مشتریان در صنایع پزشکی و دارویی در Pharmapack در 1 به نمایش می گذارد.خیابان-2nd فوریه 2023.

Trelleborg توضیح خواهد داد که چگونه می توان با راه حل های ایمن و بادوام به مشتریان کمک کرد تا الزامات و استانداردهای جهانی صنعت مراقبت های بهداشتی و پزشکی را برآورده کنند. از ایده اولیه تا محصول قابل تحویل و فراتر از آن، Trelleborg با مشتریان همکاری می کند تا آنها را در طول فرآیند توسعه راهنمایی کند، از جمله پشتیبانی در مشخصات مواد از جمله شیلنگ های مخصوص کاربرد، لاستیک سیلیکون مایع (LSR) یا قالب گیری های تزریقی ترموپلاستیک، و تولید قطعات با استفاده از فرآیندهای چند جزئی

فلورانس ورونلی، مدیر بخش Healthcare & Medical Europe، گفت: “Trelleborg تخصص کاملی در انتخاب مواد، طراحی محصول و قابلیت های ساخت قطعات یا زیر مجموعه های دستگاه های پزشکی ارائه می دهد. در Pharmapack نشان خواهیم داد که چگونه با مشتریان برای توسعه فناوری های حیاتی از خیلی شروع

“Trelleborg Healthcare & Medical سرمایه گذاری زیادی در تحقیق و توسعه انجام می دهد و هشت مرکز شایستگی را در سرتاسر جهان راه اندازی می کند، از جمله یکی در اشتوتگارت، آلمان، و دیگری در Stein am Rhein، سوئیس. در مرکز توسعه سریع خود در دلانو، مینه سوتا، ایالات متحده، ما از فناوری های نوآورانه استفاده می کنیم. برای حمایت از توسعه محصول اجزای پزشکی و دارویی، و تولید و آزمایش چندین طرح در مدت زمان بسیار کوتاه برای تسریع آمادگی بازار.”

از جمله محصولاتی که در فارما پک امسال به نمایش گذاشته شده اند، لوله های LSR چند لومنی برای کاربردهای مختلف از جمله ضربان ساز و ایمپلنت های اورولوژیکی هستند. فرآیند اکستروژن GeoTrans Trelleborg، ایجاد انواع هندسه لوله در طول اکستروژن را امکان پذیر می کند و امکان ایجاد طیف گسترده ای از طرح های خاص مشتری را فراهم می کند. GeoTrans همچنین به لوله‌های سیلیکونی اجازه می‌دهد تا در طول اکستروژن سطح مقطع را تغییر دهند تا قالب‌گیری، مونتاژ کانکتور یا مراحل اتصال ثانویه را از بین ببرند و یک طراحی بهداشتی و قوی ارائه دهند. این ویژگی ها خطرات، میزان کار درگیر در مونتاژ و فرآیندهای پایین دستی را کاهش می دهد و هزینه ها را کاهش می دهد و در عین حال قابلیت استفاده محصولات پزشکی را به طور قابل توجهی بهبود می بخشد.

همچنین محصولات ترکیبی، که در آن یک دستگاه پزشکی دارای یک ماده دارویی فعال (API) است، مشخص شده است. با اهمیت فزاینده‌ای در درمان پزشکی، محصولات ترکیبی مستقیماً در محل آسیب‌دیده اعمال یا کاشته می‌شوند و مزایای زیادی نسبت به تجویز خوراکی، تزریق یا انفوزیون دارند. مزایا شامل توانایی ارائه دوز بسیار دقیق و کاهش عوارض جانبی خارج از محل آسیب دیده است.

این فرآیند را می توان برای چسب های پوستی برای تسکین درد یا ایمپلنت های ضد التهابی برای درمان شرایطی از جمله بیماری های چشمی استفاده کرد. Trelleborg چندین نمونه از این گونه ایمپلنت ها را ارائه خواهد داد و تخصص ما را در توسعه کامل، ساخت و فرآیند مونتاژ اجزای دارورسانی، از جمله ماتریس سیلیکونی در ترکیب با یک یا چند API به نمایش می گذارد.

Trelleborg Healthcare & Medical همچنین برخی از پیچیده‌ترین قابلیت‌های میکرومولدینگ را ارائه می‌دهد، قالب‌گیری بیش از حد LSR یا پلاستیک بر روی یک بستر دیگر، مانند قطعات فلزی یا الکترونیکی. این تکنیک می تواند اندازه کلی قطعه مونتاژ شده را کاهش دهد و نیاز به ترکیب چند جزء کوچک با هم در یک فرآیند ثانویه را از بین ببرد. قالب‌گیری چند جزئی می‌تواند گزینه‌های طراحی را گسترش دهد، همانطور که هیچ فناوری دیگری نمی‌تواند انجام دهد، و به توسعه‌دهندگان دستگاه‌های پزشکی این فرصت را می‌دهد که فراتر از عملکردشان بروند.

امتیاز بدهید
اشتراک گذاری
سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور هستم کارشناس مهندسی کامپیوتر و مدیر وبسایت نود و هشت زوم. چندین سال است که در حوزه وب فعالیت می کنم و تخصص های اصلیم طراحی سایت و سئو است بعد از یادگیری علاقه زیادی به آموزش دادن دارم

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *