TrollStore به نسخه 1.4.3 با فاکس برای اشکالی که بر حذف نصب برنامه تأثیر می گذارد به روز شد

ابزار امضای دائمی TrollStore توسط opa334 برای iOS و iPadOS 14.0-15.4.1 (و برخی بتای 15.5) به روز رسانی رفع اشکال دیگری را در اوایل صبح دوشنبه دریافت کرد که رسماً این ابزار را به نسخه 1.4.3 رساند.

لوگوی ترول استور

همانطور که در گزارش تغییرات صفحه GitHub اشاره شد، TrollStore نسخه 1.4.3 نگرانی زیر را برطرف می کند:

– رفع نشدن محفظه های گروه برنامه و پلاگین هنگام حذف نصب برنامه

به کاربران موجود TrollStore توصیه می‌شود که آخرین به‌روزرسانی را نصب کنند تا هنگام حذف برنامه‌هایی که با آن امضا شده‌اند، تجربه کاربری روانی داشته باشند. به‌روزرسانی به آسانی استفاده از مکانیسم به‌روزرسانی OTA (از طریق هوا) در برنامه TrollInstaller یا TrollStore است.

اگر قبلاً از TrollStore استفاده نمی‌کنید، می‌توانید آن را از صفحه رسمی GitHub پروژه دریافت کرده و با استفاده از یکی از دو آموزش گام به گام ارائه شده در زیر، آن را نصب کنید:

TrollStore به طور مشابه با ابزارهای جانبی بارگذاری مانند AltStore و Sideloady کار می کند، با این تفاوت که قابلیت های Perma-signing به برنامه های نصب شده با آن اجازه می دهد به جای اینکه فقط برای هفت روز، به طور نامحدود امضا شوند. این با یک اشکال منحصربه‌فرد CoreTrust امکان‌پذیر است که فقط روی نسخه‌های سفت‌افزار پشتیبانی‌شده ذکر شده در بالا کار می‌کند.

آیا آخرین نسخه TrollStore هنوز به دستگاه شما راه یافته است؟ در قسمت نظرات پایین به ما اطلاع دهید.

امتیاز بدهید
اشتراک گذاری
سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور هستم کارشناس مهندسی کامپیوتر و مدیر وبسایت نود و هشت زوم. چندین سال است که در حوزه وب فعالیت می کنم و تخصص های اصلیم طراحی سایت و سئو است بعد از یادگیری علاقه زیادی به آموزش دادن دارم

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *