Twitch برای پخش جریانی با موضوعات جنسی، قمار و بازی‌های دارای رتبه M به برچسب‌های جدیدی نیاز دارد.

به گزارش سایت نود و هشت زوم Twitch برای پخش جریانی با موضوعات جنسی، قمار و ‌های دارای رتبه M به برچسب‌های جدیدی نیاز دارد.
که در این بخش به محتوای این خبر با شما کاربران گرامی خواهیم پرداخت

Twitch در حال بازنگری در نحوه پرچم‌گذاری محتوای بزرگسالان است و کلید موجود خود را با مجموعه‌ای دقیق‌تر از برچسب‌های موضوعی خاص عوض می‌کند.

این شرکت روز سه‌شنبه اعلام کرد که مجموعه جدیدی از برچسب‌های محتوا را معرفی می‌کند که از پخش‌کننده‌ها می‌خواهد زمانی که کانال‌هایشان حاوی مضامین جنسی، خشونت گرافیکی، «مواد مخدر، مسمومیت، یا مصرف بیش از حد دخانیات»، قمار یا فحاشی «مهم» یا ابتذال است، علامت دهند. این برچسب های جدید امروز برای همه کاربران Twitch منتشر می شود.

این برچسب‌ها همچنین زمانی که پخش‌کننده در حال انجام بازی با رتبه ESRB بالغ است، نمایش داده می‌شوند، که برای بازی‌های در نظر گرفته شده برای بازیکنان 17 سال به بالا اعمال می‌شود. در مورد بازی های دارای رتبه بالغ، این برچسب به طور خودکار اعمال می شود.

تام وریلی، مدیر ارشد تولید توییچ در یک پخش زنده در توضیح این تغییرات گفت: “انتظار ندارم این یک تغییر بزرگ باشد، اما ما می خواهیم مطمئن شویم که برای شما یک تغییر ترسناک یا تنبیهی نیست.”

“هدف ما در اینجا دوباره تفاوت های ظریف با پرچم بزرگسالان موجود است – این به شما کمک می کند در آن برچسب واضح تر باشید و به بینندگان و تبلیغ کنندگان کمک می کند تا تصمیمات بهتری در مورد نحوه نمایش آنها در محتوای شما بگیرند.”

Twitch مراقب است تاکید کند که هیچ چیزی در مورد قوانین آن که مشخص می کند چه چیزی در پلتفرم مجاز است و چه چیزی مجاز نیست تغییر نمی کند. در عوض، برچسب‌ها برای طبقه‌بندی و مرتب‌سازی محدوده‌ای از محتوای مجاز هستند، اما اکنون باید به درستی برچسب‌گذاری شوند.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  انگری برد چه ارزشی دارد؟

برچسب‌های جدید پویا هستند و در صورت نیاز می‌توان آنها را در طول یک جریان اضافه و حذف کرد، بنابراین اگر فقط یک بخش کوتاه از پخش زنده پنج ساعته حاوی محتوای جنسی باشد (مثلاً «محتوای با هدف جلب توجه به باسن، کشاله ران یا سینه‌های فرد برای مدت طولانی»)، آن برچسب را می توان برای آن بخش از جریان روشن و سپس دوباره خاموش کرد.

این طبقه‌بندی‌کننده‌های محتوا آشکارا بسیار پیچیده هستند و به نظر می‌رسد بسیاری از آنها فضای زیادی برای تفسیر باقی می‌گذارند – موضوعی که در طول سال‌ها شیوه‌های تعدیل اغلب بحث‌برانگیز Twitch را آزار می‌دهد. برای وضوح، توییچ بررسی عمیقی درباره زمان اعمال برچسب‌های مختلف منتشر کرد، سندی که بینش‌های فوق‌العاده‌ای را به دست می‌دهد، مانند اینکه چگونه «لیسیدن مداوم میکروفون در طول مدت پخش جریانی» به عنوان یک موضوع جنسی به حساب می‌آید و چگونه استفاده از «اصطلاحات» مانند f**k، c**t، یا p***y در هر جمله دیگر، یک برچسب برای شما به ارمغان می آورد.

این شرکت همچنین خاطرنشان می کند که پخش کننده ها به دلیل عدم اعمال برچسب های مربوطه با تعلیق حساب مواجه نمی شوند. از آنجایی که همه محتوا از قبل مجاز است، Twitch اخطارهایی صادر می‌کند و در نهایت ممکن است برچسب قفل‌شده برای «یک دوره چند روزه یا هفته‌ای» را روی کانال پخش‌کننده اعمال کند. در حالی که تهدید ممنوعیت قریب‌الوقوع نیست، پخش‌کننده‌ها بدیهی است که می‌خواهند طبق قوانین جدید بازی کنند تا از این سرنوشت جلوگیری کنند.

برچسب‌های جدید به گونه‌ای طراحی شده‌اند که Twitch را برای کاربران جوان دوستانه‌تر کنند و به تبلیغ‌کنندگان کمک کنند تا در نوع محتوایی که می‌خواهند در کنار آن ظاهر شوند، حرکت کنند و در عین حال اطلاعات بیشتری در مورد آنچه بینندگان می‌توانند از یک کانال معین از نظر محتوا و لحن انتظار داشته باشند، به دیگران منتقل می‌کنند. اینکه چگونه جامعه ینگ تغییرات را دریافت خواهد کرد، هنوز مشخص نیست، اما تعدادی از تصمیمات اخیر در توییچ باعث واکنش شدید و حتی عقب نشینی این شرکت شده است.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  5 بهترین جاروبرقی قابل شارژ در انگلستان

برچسب‌های محتوای جدید اکنون ظاهر می‌شوند، اما پخش‌کننده‌ها کمی مهلت برای یادگیری طناب‌ها خواهند داشت. هشدارهای صادر شده برای ماه آینده (تا 20 ژوئیه) انباشته نمی شوند و برچسب حساب قفل شده را راه اندازی نمی کنند، اما این موارد منجر به اعمال برچسب مربوطه می شود.

وریلی گفت: “اگر شما یک استریمر هستید، لطفا استرس نداشته باشید… لطفاً به یاد داشته باشید که آنچه ما در اینجا داریم اکنون یک دوره 30 روزه است که در آن اخطار دریافت خواهید کرد اما این هشدارها جمع نمی شوند یا هیچ نوع پیامدی ندارند.” این دوره 30 روزه برای کمک به کالیبره کردن شما طراحی شده است: “خوب من X را انجام دادم، به نظر می رسد اخطاری دریافت نکردم خوب است. من Y را انجام دادم، یک اخطار دریافت کردم، بسیار خوب، از دیدگاه Twitch بهتر می دانم این خط کجاست.»

امیدواریم از این مقاله مجله نود و هشت زوم نیز استفاده لازم را کرده باشید و در صورت تمایل آنرا با دوستان خود به اشتراک بگذارید و با امتیاز از قسمت پایین و درج نظرات باعث دلگرمی مجموعه مجله 98zoom باشید

امتیاز بدهید

لینک کوتاه مقاله : https://5ia.ir/cgRucO
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری
سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور هستم کارشناس مهندسی کامپیوتر و مدیر وبسایت نود و هشت زوم. چندین سال است که در حوزه وب فعالیت می کنم و تخصص های اصلیم طراحی سایت و سئو است بعد از یادگیری علاقه زیادی به آموزش دادن دارم

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *