Variosystems جو هاجوست را به عنوان رئیس آمریکای شمالی منصوب می کند

Variosystems، شریک خدمات الکترونیک، جو Hajost را به عنوان رئیس جدید Variosystems در آمریکای شمالی منصوب کرده است که بلافاصله شروع به کار خواهد کرد.

هاجوست با بیش از 30 سال تجربه در صنعت الکترونیک و خدمات صنعتی، سابقه اثبات شده ای در پیشبرد رشد کسب و کار با ارائه تجربیات استثنایی به مشتریان دارد.

Hajost در نقش جدید خود، مسئول تقویت موقعیت شرکت در آمریکای شمالی، پشتیبانی از مشتریان خود با خدمات الکترونیک در کل زنجیره ارزش، از توسعه تا صنعتی‌سازی، تولید و مدیریت چرخه عمر راه‌حل‌های الکترونیکی خواهد بود. Hajost به عنوان عضوی از تیم رهبری اجرایی، توسعه و اجرای استراتژی شرکت به بازار در آمریکای شمالی را با تمرکز ویژه بر گسترش سبد خدمات و ردپای خود برای حمایت از ابتکارات نزدیک به مشتریان خود رهبری خواهد کرد.

حاجوست گفت: “من از پیوستن به Variosystems و رهبری عملیات آن در آمریکای شمالی هیجان زده هستم. من مشتاقانه منتظر همکاری با این تیم برای تقویت و گسترش سبد خدمات الکترونیکی خود هستم تا به مشتریان خود راه حل های صنعتی سازی را ارائه دهیم که نیازهای در حال تکامل آنها را برآورده می کند.”

Stephan Sonderegger، مدیر عامل Variosystems، افزود: “ما خوشحالیم که جو را به تیم خوش آمد می گوییم و معتقدیم تمرکز مشتری و مهارت های رهبری او به ما کمک می کند موقعیت خود را به عنوان شریک پیشرو خدمات الکترونیک در آمریکای شمالی تقویت کنیم.”

امتیاز بدهید
اشتراک گذاری
سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور هستم کارشناس مهندسی کامپیوتر و مدیر وبسایت نود و هشت زوم. چندین سال است که در حوزه وب فعالیت می کنم و تخصص های اصلیم طراحی سایت و سئو است بعد از یادگیری علاقه زیادی به آموزش دادن دارم

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *