Vygon خواستار افزایش استفاده از اکسیژن درمانی خودکار است

با توجه به آخرین گزارش بنیاد ریه بریتانیا در مورد اختلال انسداد مزمن ریه (COPD) که “تصویر نگران کننده ای از مراقبت های غیر استاندارد” را برای بیماران در بریتانیا برجسته می کند، Vygon از پزشکان می خواهد که اکسیژن درمانی خودکار را برای کمک به افرادی که در دیسترس تنفسی حاد هستند در نظر بگیرند.

مانیتور FreeO2 آن در کارآزمایی‌های بالینی و مطالعات بین بیش از 500 بیمار COPD مورد استفاده قرار گرفت و مشخص شد که سطوح اشباع اکسیژن بهینه را تا 56 درصد در مقایسه با نظارت دستی بهبود می‌بخشد – و 21 درصد صرفه‌جویی در هزینه را به همراه داشت.

در این مطالعه ثابت شد که FreeO2 عوارضی مانند هیپوکسی و هایپراکسی را محدود می کند و بنابراین زمان سپری کردن بیماران COPD در بیمارستان را تا 30 درصد کاهش می دهد.

این دستگاه که توسط پزشکان برای استفاده در بیماران حاد و مزمن دریافت کننده اکسیژن درمانی – از نوزادان تا بزرگسالان – طراحی شده است، نیاز O2 را بر حسب تقاضا، ثانیه به ثانیه، از طریق یک اکسیمتر کنترل می کند. سپس یک جریان تیتر شده (خودتنظیمی) از اکسیژن را ارائه می کند تا بیماران را در سطوح اشباع تعیین شده توسط متخصص مراقبت های بهداشتی نگه دارد.

بورلی جونز، مدیر توسعه کسب‌وکار در شرکت تجهیزات پزشکی Vygon، گفت: «FreeO2 اکسیژن درمانی را تغییر می‌دهد، زیرا جریان اکسیژن را خودکار می‌کند و نیاز به مداخلات برای مدیریت هیپراکسی یا هیپوکسی احتمالی را از بین می‌برد.

ما می دانیم که منابع کارکنان و فضای کافی تخت در بخش های شلوغ اورژانس در سراسر بریتانیا مسائل مهمی هستند، بنابراین حذف نیاز به تنظیم دستی سطح اکسیژن بیمار می تواند با رهایی کارکنان از یک فرآیند وقت گیر و کاهش فشار، تفاوت بزرگی ایجاد کند. .

“هزینه تخمینی سالانه COPD برای NHS بیش از 800 میلیون پوند است، بنابراین کاهش 30٪ اقامت در بیمارستان برای این بیماران مهم است، زیرا این امر باعث کاهش هزینه ها بدون به خطر انداختن مراقبت می شود.”

یک کارآزمایی تصادفی که FreeO2 را با تیتراسیون دستی اکسیژن در بخش تنفسی یک بیمارستان دانشگاهی مقایسه کرد، نشان داد که مدت اقامت در میان بیماران مورد مطالعه که میانگین سنی آنها 72 سال بود و همگی سیگاری فعلی یا گذشته بودند، از 9.5 به 6.7 روز کاهش یافت.

در بریتانیا 1.4 میلیون نفر با تشخیص COPD وجود دارد، اما گمان می رود که دو میلیون نفر تشخیص داده نشده باشند و 10٪ از افراد مبتلا به این بیماری تنها زمانی شناسایی می شوند که در شرایط اضطراری به بیمارستان مراجعه کنند.

بیماران مبتلا به COPD که به دلیل تشدید حاد در بیمارستان بستری می شوند، اغلب اکسیژن درمانی را به عنوان بخشی از درمان خود دریافت می کنند، همراه با دوره های هیپوکسمی و هیپراکسی گزارش شده است.

یک صفحه نمایش لمسی بصری به این معنی است که کارکنان مراقبت های بهداشتی می توانند به سرعت FreeO2 را کنترل کنند و سرعت جریان اکسیژن را بین 0 تا 20 لیتر در دقیقه تنظیم کنند. این فناوری به بیماران اجازه می‌دهد تا سریع‌تر از شیر گرفته شوند و نیاز به انتقال بیماران به مراقبت‌های ویژه را کاهش می‌دهد.

این دستگاه را می توان در سطح اعتماد و در بخش های بیمارستان از جمله مراقبت های کنار تخت، مراقبت های سرپایی و بیمارانی که تست استقامت ورزش را انجام می دهند، استفاده کرد.

جونز اضافه کرد: «ما دریافتیم که استفاده از FreeO2 بار کارکنان را سبک می‌کند و آن‌ها این اطمینان را از انطباق با پروتکل‌های بالینی در مورد اشباع اکسیژن خون (SpO2) دارند.

آنچه برای ما در Vygon بسیار مهم است این است که راحتی و ایمنی بیمار را نیز بهبود می بخشد.

در یک مطالعه جداگانه بر روی 50 بیمار COPD که تحت تمرینات استقامتی پیاده روی بودند، استفاده از FreeO2 آنها را قادر ساخت تا به طور قابل توجهی طولانی تر راه بروند و منجر به اکسیژن رسانی موثرتر شد.

امتیاز بدهید
اشتراک گذاری
سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور هستم کارشناس مهندسی کامپیوتر و مدیر وبسایت نود و هشت زوم. چندین سال است که در حوزه وب فعالیت می کنم و تخصص های اصلیم طراحی سایت و سئو است بعد از یادگیری علاقه زیادی به آموزش دادن دارم

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *