6 بهترین نور منظره خورشیدی در سال 2023

در این مقاله تخصصی از مجله 98zoom میخواهیم از 6 بهترین نور منظره خورشیدی در سال 2023 با شما صحبت کنیم ، پس با یک مقاله مفید و آموزشی دیگر از تیم نود و هشت زوم همراه ما باشید :

بهترین نوع نورهای منظره آنهایی هستند که با انرژی خورشیدی کار می کنند. شما به سادگی می توانید چراغ ها را نصب کنید و آنها را روی چمن خود بگذارید تا هر بار که خورشید بیرون می آید شارژ شوند. به این ترتیب می توانید فضای مورد نظر را روشن کنید و در هزینه برق نیز صرفه جویی کنید. اگر این چیزی است که در باغ خود به دنبال آن هستید، ما بهترین چراغ های منظره خورشیدی را که می توانید بخرید پیدا کرده ایم.

بهترین_چراغ_چراغ_خورشیدی

این چراغ های خورشیدی در فضای باز را می توان به زمین چسباند تا سطح را روشن کند. بنابراین، چه بخواهید یک مسیر ایجاد کنید یا صرفاً بخواهید نور کافی در فضای باز داشته باشید، می توانید این تجهیزات نورپردازی منظره خورشیدی را انتخاب کنید. اما قبل از اینکه به آنها برسیم –

1. چراغ های فضای باز خورشیدی Jkoeier

بسته: 8 عدد

چراغ های چشم انداز خورشیدی Jkoeier

به دنبال چراغ های مسیری هستید که بتوان آنها را به عنوان چراغ های منظره در زمین جاسازی کرد؟ چراغ های فضای باز Jkoeier دقیقا همین هدف را انجام می دهند. به سادگی چراغ ها را به زمین فشار دهید و با استفاده از باتری های خورشیدی قابل شارژ داخلی 600 میلی آمپر ساعتی آنها را روشن کنید.

هنگامی که چراغ های Jkoeier را در باغ خود نصب کردید، تنها کاری که باید انجام دهید این است که منتظر بمانید تا باتری ها در طول روز شارژ شوند. نکته خوب این است که هر نور جداگانه پنل خورشیدی خود را دارد که سلول داخلی را شارژ می کند. در مجموع هشت چراغ در یک بسته وجود دارد و نسبت به قیمت، نسبتاً سخاوتمندانه است.

طبق بررسی‌ها، چراغ‌ها می‌توانند تمام شب را که بین 8 تا 10 ساعت است با یک بار شارژ دوام بیاورند. و سپس سلول ها در طول روز شروع به شارژ شدن می کنند. علاوه بر روشن بودن، کاربران تحت تاثیر الگوی ایجاد شده توسط چراغ های Jkoeier روی زمین در هنگام روشن شدن قرار می گیرند. فراموش نکنید، چراغ ها همچنین ضد آب هستند تا بتوانند در برابر بارندگی جان سالم به در ببرند.

چراغ های خورشیدی Jkoeier یک گزینه عالی برای کسانی است که به دنبال چراغ های منظره بلند با طراحی زیبا هستند. اگر می خواهید طراحی ظریف تری بدون الگوهای نور داشته باشید، Jofios گزینه مشابهی دارد.

چیزی که ما دوست نداریم

 • همه ممکن است الگوی چراغ ها را دوست نداشته باشند

2. Rayolon Solar Ground Lights

بسته: 12 عدد

نورهای منظره خورشیدی ریولون

همه ممکن است نیازی به چراغ‌های بلند مانند چراغ Jkoeier نداشته باشند. اگر به دنبال چراغ های خورشیدی منظره مسطح هستید که زیاد بیرون نزنند، چراغ های زمینی خورشیدی Rayolon مناسب هستند. آنها همسطح با زمین می نشینند و خروجی روشنایی مناسبی ارائه می دهند.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  نحوه تغییر شبیه سازی فیلم در دوربین فوجی فیلم

هر چراغ زمینی Rayolon دارای هشت LED است که توسط پنل خورشیدی در مرکز شارژ می شود. بسته شامل 12 چراغ از این قبیل است، بنابراین شما می توانید یک منطقه مناسب را تنها با یک بسته پوشش دهید. در مقایسه با چراغ های Jkoeier، چراغ های زمینی Rayolon از نظر فیزیکی بسیار کوچکتر هستند. در نتیجه عمر باتری آنچنان خوب نیست.

بررسی‌ها نشان می‌دهند که نورها پس از قرار گرفتن در معرض نور خورشید در تمام صبح، نزدیک به شش ساعت دوام می‌آورند. در حالی که این ممکن است برای دوام شب کافی باشد، ممکن است نورها در اوایل صبح روز بعد شروع به خاموش شدن کنند. تقریباً تنها نقطه ضعف ذکر شده توسط کاربران این است که خار ارائه شده برای نصب چراغ ها در زمین بسیار ضعیف است. اگر سطح سختی دارید، ممکن است بشکند و نتوانید نور را نصب کنید.

بنابراین، ایده خوبی است که در طول مراحل نصب با احتیاط ادامه دهید. این برند نورهای منظره را در سه گزینه رنگی – سفید گرم، سفید سرد و RGB ارائه می دهد.

آنچه ما دوست داریم

 • سه گزینه رنگ موجود است
 • از زمین خارج نمی شود

چیزی که ما دوست نداریم

 • ساقه ها یا خارها می توانند به راحتی بشکنند

3. چراغ های نقطه ای خورشیدی Kaxiida

بسته بندی: 6 عدد

چراغ های خورشیدی kaxiida

در حالی که هر دو گزینه ذکر شده در بالا دارای نور پراکنده در یک منطقه بودند، چراغ های خورشیدی Kaxiida پرتاب متمرکزی دارند. در نتیجه شدت نور در یک جهت خاص بیشتر است. تقریباً مانند یک نورافکن در منظره شماست.

چه بخواهید منطقه خاصی را زیر نظر داشته باشید و یک امنیتی با دید در شب نداشته باشید، یا فقط بخواهید یک منطقه کوچک در پاسیو خود را روشن کنید، چراغ های خورشیدی Kaxiida مفید هستند. آنها نه به قد جکویر هستند و نه هم سطح زمین می نشینند. آنها تا قوزک پا بالا هستند، بنابراین هنگام عبور از یک مسیر، نورها در سطح عالی قرار دارند.

هر واحد از چراغ محوطه سازی ولتاژ پایین Kaxiida دارای 56 LED است. این همان چیزی است که آنها را روشن تر از چراغ های ذکر شده قبلی می کند. علاوه بر این، چراغ ها نیز 90 درجه قابل تنظیم هستند، بنابراین می توانید آنها را در جهت خاصی کج کنید. در واقع، این تنها شخصی سازی نیست که شما دریافت می کنید.

Kaxiida همچنین به شما امکان می دهد بین سه حالت روشنایی سوئیچ کنید – کم نور، روشن و برجسته. عمر باتری طبق بررسی ها بین 8 تا 12 ساعت متغیر است که فوق العاده است. چراغ های منظره Kaxiida یکی از بهترین گزینه های این لیست هستند. شما یک بسته شش تایی را با قیمتی مقرون به صرفه دریافت می کنید.

آنچه ما دوست داریم

 • سطوح روشنایی قابل تنظیم
 • عمر باتری طولانی

4. چراغ های منظره خورشیدی در فضای باز Aponuo

بسته بندی: 6 عدد

چراغ های منظره aponuo

تمام چراغ‌هایی که تا به حال ذکر شد دارای پنل‌های خورشیدی مجزا در بالای هر چراغ بودند. با این حال، چراغ های خورشیدی آپونیو از این نظر کمی متفاوت هستند. هر چراغ در بسته هشت تایی به یک واحد کنترل مرکزی با پنل خورشیدی متصل می شود.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  5 بهترین کیس Motorola Razr+ در سال 2023

چراغ های فضای باز Aponuo برای کسانی است که می خواهند ظاهری سفید گرم در باغ خود داشته باشند. حتی در تاریک ترین موقعیت ها، روشنایی 150 لومن نور فضای باز Aponuo برای روشن کردن یک منطقه با اندازه متوسط ​​کافی است. این بزرگترین نقطه قوت آن بر اساس بررسی است.

صحبت از نقاط قوت، یکی دیگر از مزایای بزرگ پانل خورشیدی یکپارچه برای همه چراغ ها است. مشکل پانل‌های خورشیدی منفرد این است که نور خورشید ممکن است به برخی از مناطق باغ/حیاط شما نرسد که در این صورت چراغ‌ها شارژ نمی‌شوند. با یک پنل منفرد مانند این، می توانید آن را در محلی قرار دهید که حداکثر نور خورشید را دریافت می کند تا چراغ ها همیشه روشن باشند.

اگر یک پرتو متمرکز از نور خورشید را در فضای باز فقط در یک منطقه خاص دریافت می کنید، چراغ های خورشیدی Aponuo راه حلی هستند.

آنچه ما دوست داریم

 • یک پنل خورشیدی برای شارژ تمام چراغ ها
 • سطوح روشنایی عالی

چیزی که ما دوست نداریم

 • پوشش آلومینیومی بیرونی با گذشت زمان رنگ خود را از دست می دهد

5. چراغ های خورشیدی InnoGear برای بیرون

بسته: 4 عدد

چراغ های خورشیدی innogear

چراغ های فضای باز InnoGear طراحی مشابهی با چراغ های خورشیدی Aponuo دارند. با این حال، پانل های خورشیدی در بالای هر لامپ قرار دارند. اما مزیت آن این است که پانل ها 180 درجه چرخش دارند بنابراین می توانید آنها را در جهت نور خورشید قرار دهید.

همراه با پنل های خورشیدی، هر چراغ می تواند 90 درجه بچرخد. این برند همچنین دو پیکربندی مختلف را برای تغییر شدت ارائه می دهد. یک پیکربندی پرتویی وجود دارد که در آن روشنایی زیاد است و نور متمرکز می شود تا مسافت بیشتری را طی کند. سپس، یک حالت کم نور با نور گسترده در سراسر وجود دارد.

InnoGear ادعا می کند که از پنل های خورشیدی پیشرفته استفاده می کند که انرژی خورشیدی را 30٪ سریعتر از چراغ های برندهای رقیب تبدیل می کند. در حالی که ما مطمئن نیستیم این ادعا چقدر صحت دارد، کاربران این چراغ های خورشیدی مطمئنا از عملکرد آنها راضی هستند. روشنایی کافی است و چراغ ها قابل اعتماد هستند.

با این حال، یک نقص مرگبار این است که به لطف طراحی آن، نور و پنل خورشیدی نمی توانند در یک جهت قرار بگیرند. بنابراین، اگر پانل را در جهتی قرار دهید که نور خورشید حداکثر است، نور به طور خودکار در جهت مخالف قرار می گیرد. در حالی که این تنظیم برای اکثر افراد کار می کند، ممکن است برای بسیاری ایده آل نباشد. از این رو، توصیه می‌شود یک بار منظره را بررسی کنید تا مشخص شود که می‌خواهید نورها به کدام جهت باشند.

آنچه ما دوست داریم

 • شدت عالی
 • انرژی خورشیدی را سریعتر جذب می کند

چیزی که ما دوست نداریم

 • پنل های خورشیدی و چراغ ها را نمی توان در یک جهت قرار داد

چشم انداز خود را روشن کنید

بهترین و کارآمدترین راه برای روشن کردن باغ، حیاط خلوت یا مسیر خود استفاده از هر یک از گزینه های لیست بهترین چراغ های منظره خورشیدی است که در بالا ذکر شد. آنها به محض غروب خورشید به طور خودکار روشن می شوند و با طلوع آن خاموش می شوند. به علاوه، لازم نیست نگران شارژ مجدد آنها باشید زیرا طبیعت این کار را برای شما انجام می دهد!

امیدواریم از این مقاله 6 بهترین نور منظره خورشیدی در سال 2023 مجله نود و هشت زوم نیز استفاده لازم را کرده باشید و در صورت تمایل آنرا با دوستان خود به اشتراک بگذارید و با امتیاز از قسمت پایین و درج نظرات باعث دلگرمی مجموعه مجله 98zoom باشید

امتیاز بدهید

لینک کوتاه مقاله : https://5ia.ir/LcJAYy
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری
سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور هستم کارشناس مهندسی کامپیوتر و مدیر وبسایت نود و هشت زوم. چندین سال است که در حوزه وب فعالیت می کنم و تخصص های اصلیم طراحی سایت و سئو است بعد از یادگیری علاقه زیادی به آموزش دادن دارم

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *