6 بهترین برنامه تایمر برای اندروید

زمان مطالعه: 8 دقیقه

در این مقاله تخصصی از مجله 98zoom به بررسی موضوع 66 بهترین برنامه تایمر برای می‌پردازیم ، پس با یک مقاله مفید و آموزشی دیگر از تیم نود و هشت زوم همراه ما باشید :

 

ما زندگی پرمشغله ای داریم که در آن اندازه گیری و تخصیص زمانی که برای هر فعالیت صرف می کنید ضروری است. از این رو، داشتن بهترین برنامه های تایمر برای تلفن اندرویدی شما همیشه برای بهره وری شما مفید خواهد بود.

بهترین برنامه های تایمر برای اندروید

چه از جدیدترین پرچمدار اندرویدی استفاده کنید یا از یک گوشی هوشمند ارزان قیمت اندروید، این برنامه ها روی هر یک از این دستگاه ها کار می کنند و به سازماندهی کارآمد وظایف شما کمک می کنند.

معیارهای انتخاب بهترین برنامه های تایمر برای اندروید

قبل از اینکه به لیست بهترین برنامه های تایمر خود نگاه کنیم، بیایید به معیارهایی که برای انتخاب این برنامه ها تعیین کرده ایم نگاهی بیندازیم:

 • رابط کاربری (UI): یک برنامه تایمر باید یک رابط کاربری آسان برای استفاده داشته باشد. ما نمی خواهیم برای کشف هر گزینه وقت بگذاریم، درست است؟ از این رو، تمام برنامه های ذکر شده در اینجا لازم است که رابط کاربری خوبی داشته باشند و سهولت استفاده را ارائه دهند.
 • ویژگی ها و عملکرد: در حالی که ضروری نیست، داشتن ویژگی های جدا از زمان اولیه همیشه یک مزیت است. می‌توانید برنامه‌هایی را که ویژگی‌هایی مانند تایمرهای بازه زمانی ارائه می‌دهند را در این فهرست پیدا کنید.
 • سفارشی سازی: توانایی سفارشی کردن تایمر بر اساس نیاز شما می تواند ارزشمند باشد. علاوه بر این، امکان تنظیم زنگ های دلخواه، شخصی سازی تنظیمات برگزیده اعلان ها و ذخیره تنظیمات از پیش تعیین شده یک امتیاز مثبت است.
 • ادغام با سایر برنامه ها: برنامه های تایمر معمولاً برای بهره وری مورد نیاز هستند و اگر بتوانند به طور یکپارچه با این برنامه ها ادغام شوند، این یک مزیت بزرگ است.
 • باید نسخه رایگان داشته باشد: مطمئنا، توسعه دهندگان برای نان خود به پول نیاز دارند، اما پرداخت هزینه برای ویژگی های اولیه مانند تایمر بسیار زیاد به نظر می رسد. برنامه‌های موجود در لیست نسخه رایگان یا حداقل آزمایشی رایگان خواهند داشت.

بهترین برنامه های تایمر برای اندروید

اکنون که همه معیارهای ما را دیدید، بیایید به برنامه‌هایی نگاه کنیم که با آنها مطابقت دارند و می‌توانند برنامه تایمر شما باشند.

1. فوکوس متر – Pomodoro Timer برای اندروید

فوکوس متر دارای یک رابط کاربری ساده و حداقل است که می توانید مستقیماً از تایمر استفاده کنید. ما عاشق آموزش سریع بودیم که در آن با ویژگی های برنامه آشنا شدیم. ما از این واقعیت خوشمان آمد که می توانیم دو تایمر تنظیم کنیم. یکی برای بخش تولیدی است و دیگری برای ردیابی استراحت شما. بله، این زمان برای کسانی که می خواهند تکنیک پومودورو را دنبال کنند بهترین است.

با این حال، اگر مراحل جابجایی بین تایمرها به جای چندین ضربه، یک سوایپ دور باشد، بیشتر دوست داشتیم. علاوه بر این، یک تقویم برای پیگیری روزهای خود و برنامه ریزی بر اساس آن وجود دارد. همچنین می توانید برچسب هایی را به تایمر خود اضافه کنید تا تایمر را دسته بندی کنید. همچنین در صورت نیاز می توانید تایمر را به کرونومتر تغییر دهید.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  چگونه به پست های BeReal خود موسیقی اضافه کنید

با Premium، ویژگی‌هایی مانند سفارشی‌سازی تایمر، حالت‌های نامحدود، و خلاصه‌ای بر اساس داده‌های روزانه، ماهانه و هفتگی دریافت می‌کنید. این تایمر همچنین دارای ویجت شمارش معکوس و حالت تاریک است.

طرفداران

 • طراحی مینیمال
 • بهترین گزینه برای کسانی که می خواهند از روش پومودورو پیروی کنند
 • همراه با ویژگی های اضافی مانند ماشین حساب و کرونومتر

منفی

 • توانایی جابجایی بین تایمرها می تواند از بهبود استفاده کند

قیمت: رایگان؛ طرح های برتر: 2.49 دلار به بالا

2. برنامه ساعت Google – برنامه تایمر رایگان بدون تبلیغات

ما همیشه Google Clock را به دلیل طراحی مینیمال آن در گوشی های هوشمند اندرویدی خود نگه می داریم. امکان ایجاد چندین تایمر به طور همزمان وجود دارد. با این حال، مراحل تنظیم تایمر، یعنی تنظیم تایمر، می تواند گیج کننده باشد. علیرغم استفاده از این تایمر برای سال‌ها، هنوز مشکلاتی در تنظیم دقیقه یا ساعت مناسب داریم.

علاوه بر تایمرها، می‌توانید با استفاده از موسیقی Music به‌عنوان آهنگ زنگ هشدار، چندین زنگ هشدار تنظیم کنید. همچنین می توانید سایر عملکردهای ساعت اولیه مانند ساعت جهانی، تایمر و قابلیت تنظیم ساعت خواب را بیابید.

از آنجایی که این برنامه از Google است، هیچ آگهی یا طرح رایگان اختصاصی وجود ندارد. همچنین می‌توانید در دستگاه‌های wearOS به ساعت Google دسترسی داشته باشید. اگر از طرفداران طرح های مینیمال هستید، این برنامه برای شما مناسب است.

طرفداران

 • طراحی مینیمال
 • کاملا رایگان
 • دارای ویژگی هایی مانند کرونومتر، ساعت، و بسیاری دیگر

منفی

 • تنظیم زمان مناسب برای تایمر گیج کننده است

قیمت: رایگان

3. تایمر کرونومتر – تایمر بهره وری رایگان

نام برنامه تایمر کرونومتر است و این اولین عملکردی است که پس از راه اندازی برنامه مشاهده خواهید کرد. ما رابط کاربری را دوست داشتیم، که کمی با گزینه های دیگر لیست تفاوت دارد. ما همچنین از تنظیم تایمر، مانند چرخاندن کاشی، لذت بردیم.

خوشبختانه، گزینه ای برای تنظیم تایمر به طور معمول برای کسانی که می خواهند یک برنامه بدون زواید وجود دارد. همچنین گزینه ای برای داشتن چندین تایمر و گزینه های مرتب سازی برای مشاهده آنها ارائه می دهد. همچنین گزینه ای برای تغییر تم برنامه و سفارشی کردن بیشتر عناصر رابط کاربری آن وجود دارد.

یک گزینه عالی برای کسانی که می خواهند یک برنامه تایمر شخصی تر برای بهره وری داشته باشند. همچنین می‌توانید برای پرش بین هر صفحه تند بکشید، ویژگی که ما آن را راحت می‌دانیم. این برنامه یک برنامه پولی یکباره برای حذف تبلیغات ارائه می دهد. در حالی که تبلیغات بنری در صفحه اصلی برنامه با تبلیغات تمام صفحه گاه به گاه وجود داشت، ما آنها را آزاردهنده ندیدیم.

طرفداران

 • رابط کاربری قابل تنظیم
 • همه ویژگی ها در طرح رایگان موجود است
 • می تواند چندین تایمر ایجاد و مدیریت کند

منفی

 • تبلیغات رابط کاربری (با یک طرح پولی یک بار مصرف قابل حذف است)

قیمت: رایگان؛ حذف تبلیغات: 3.99 دلار

4. تایمر تاباتا – برنامه تایمر فاصله

تایمر تاباتا برای کسانی که به دنبال بهترین برنامه های تایمر در اندروید برای تمرین هستند مناسب تر است. به غیر از تمرینات ورزشی، می توانید از برنامه برای برنامه ریزی روز خود در فواصل زمانی منظم نیز استفاده کنید. صفحه کاربری چیزی نیست که در مورد آن بنویسید، زیرا توسعه دهندگان با طراحی کاربردی تری پیش رفته اند.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  6 روش برتر برای رفع تاخیر دوربین اسنپ چت در آیفون و اندروید

با این حال، طراحی کار می کند. شما به راحتی می توانید بفهمید که چه چیزی را انتخاب کنید و کجا بروید. در طول مدتی که با این برنامه کار کردیم، با هیچ تبلیغ یا چیز مزاحمی مواجه نشدیم. با این حال، توسعه دهندگان تایید کردند که تبلیغات در نسخه رایگان وجود دارد. بنابراین، ما حدس می زنیم که ما فقط خوش شانس بودیم.

نسخه رایگان برای اکثر کاربران کافی است. با این حال، اگر قصد دارید از توسعه دهنده حمایت کنید یا بیشتر می خواهید، می توانید طرح پریمیوم را دریافت کنید. این گزینه ایجاد تمرینات بی نهایت، اشتراک گذاری آن ها با دوستان، ایجاد نسخه پشتیبان از تمرین و تنظیمات، امکان افزودن صداها و موارد دیگر را ارائه می دهد.

طرفداران

 • می تواند با تمرینات با فواصل برنامه ایجاد کند
 • امکان اضافه کردن چندین تایمر
 • مقدار خوبی از ویژگی ها با طرح رایگان

منفی

 • رابط کاربری می‌توانست بهبود یابد

قیمت: رایگان؛ حق بیمه طرح: 0.99 دلار به بالا

5. تایمر پلاس – بهترین تایمر برای دانش آموزان

اگر می خواهید یک تایمر به شما کمک کند تا وظایف خود را جدی بگیرید، Timer Plus را در نظر بگیرید. این به دلیل تایمر تمام صفحه آن است که می تواند روی میز شما قرار گیرد و به شما امکان می دهد روی کار خود تمرکز کنید. این تایمر نیز یکی از بهترین گزینه ها برای دانش آموزان و کسانی است که ورزش می کنند.

هشدار صوتی آن ردیابی زمان را آسان تر می کند. می توانید بیشتر گزینه های صدا را در برنامه سفارشی کنید. علاوه بر این، ما واقعاً از میزان ویژگی های سفارشی سازی در نسخه رایگان شگفت زده شدیم.

علاوه بر این، شما همچنین می توانید از کرونومتر داخلی برای ردیابی زمان صرف شده برای انجام یک کار استفاده کنید. با این حال، پس از آزمایش ما، نتوانستیم تایمرهای متعدد ایجاد کنیم. اگر توسعه دهندگان بتوانند این ویژگی را اضافه کنند، این یک توصیه آسان از طرف ما خواهد بود.

طرفداران

 • رابط کاربری عالی
 • بسیاری از گزینه های سفارشی سازی
 • بدون تبلیغات یا برنامه های پولی

منفی

 • فاقد گزینه اضافه کردن چند تایمر است

قیمت: رایگان

امتیاز: Pomodor – تایمر آنلاین Pomodoro برای اندروید

اگر نمی خواهید یک برنامه تایمر برای پیروی از تکنیک Pomodoro نصب کنید، Pomodor را در نظر بگیرید. استفاده از این تایمر مبتنی بر وب آسان و کاملا رایگان است.

علاوه بر این، گزینه سفارشی کردن جلسات را مفید یافتیم. همچنین گزینه ای برای شخصی سازی صدای اعلان و حتی حالت تاریک وجود دارد. در حالی که گزینه ای برای ورود به سیستم برای ذخیره اطلاعات و تنظیمات شما وجود دارد که هنگام استفاده از دستگاه های دیگر مفید خواهد بود، اما این ضروری نیست.

با زمان همراه باشید

مدیریت زمان نقش مهمی در رشد شخصی و حرفه ای شما دارد. با لیست ما از بهترین برنامه های تایمر برای اندروید، امیدواریم بتوانید برنامه ای را پیدا کنید که مطابق با نیازهای شما باشد. با این حال، اگر پیشنهاد دیگری دارید، آن را در نظرات زیر ذکر کنید.

امیدواریم از این مقاله 6 بهترین برنامه تایمر برای اندروید مجله نود و هشت زوم استفاده لازم را کرده باشید و در صورت تمایل آنرا با دوستان خود به اشتراک بگذارید و با امتیاز از قسمت پایین و درج نظرات ما را در ارائه مقالات بهتر یاری کنید

5/5 - (1 امتیاز)

لینک کوتاه مقاله : https://5ia.ir/yCFSAm
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری
سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور هستم کارشناس مهندسی کامپیوتر و مدیر وبسایت نود و هشت زوم. چندین سال است که در حوزه وب فعالیت می کنم و تخصص های اصلیم طراحی سایت و سئو است بعد از یادگیری علاقه زیادی به آموزش دادن دارم

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *