BoomPop با طراحی سایت‌های خارج از سطح بالا برای دنیای دور اول جذابیت پیدا می‌کند •

زمان مطالعه: 4 دقیقه

هیچ چیز جذابی در مورد عقب نشینی های شرکتی وجود ندارد. اما BoomPop، یک لباس 26 نفره مستقر در سانفرانسیسکو که استودیوی استارت آپی Atomic در سال 2020 راه اندازی کرد، موفق شده است مقداری پیتزا را به صنعت طولانی فرمولیک القا کند. با توجه به آنچه BoomPop در حال ساخت است، حتی می‌توان مشاهده کرد که آن را به چیزی بیش از راهی برای شرکت‌ها برای برنامه‌ریزی آسان‌تر ملاقات‌های لوکس برای کارمندان دوردست خود می‌دانیم، که در حال حاضر تا حد زیادی به همین شکل وجود دارد. به عروسی ها، گردهمایی های خانوادگی، کنفرانس های تجاری و موارد دیگر فکر کنید.

طرح استارت آپ، حداقل، متقاعدکننده است. بر اساس مصاحبه ای که در اوایل امروز با مدیرعامل این شرکت، Healey Cypher انجام دادیم، اکنون می دانیم. این شرکت در طول همه گیری پاندمی متولد شد. Cypher که مدیر ارشد اجرایی Atomic نیز هست، قصد داشت روحیه همکارانش را بالا نگه دارد و شروع به ابداع راه‌های خلاقانه برای انجام آن کرد، از جمله از طریق مزه کردن شراب دره ناپا مجازی، نمایش‌های جادویی، ‌های سفارشی‌سازی شده و موارد مشابه. در طول مسیر، به ذهن سایفر و همکارانش در اتمی رسید که می‌تواند کسب‌وکاری در ایجاد یک بازار انتخاب شده از تجربیات مجازی وجود داشته باشد. Cypher که یک نوع رابط مشترک بود، 150 مخاطب را برای تبلیغ خدمات خود منفجر کرد و او می‌گوید تا پایان سال گذشته، 2500 مشتری به BoomPop اجازه دادند تمرین‌های تیم‌سازی مجازی خود را برنامه‌ریزی کند.

Cypher می‌گوید: به سرعت به امروز بروید و دوام کسب‌وکار حتی مطمئن‌تر است. او می‌گوید که برخی از مشتریانش قبلاً به BoomPop پرداخت کرده‌اند تا «۶۰ تا ۷۰» ملاقات‌های کوچک را برای آنها سازماندهی کند – هم مجازی و هم آفلاین. آنها همچنین گزینه های بسیار بیشتری برای انتخاب دارند. به گفته Cypher، BoomPop اکنون دارای «هزاران گزینه هتل، فضاهای ملاقات، فعالیت‌ها، عکاسانی است که می‌توانند حلقه‌های جذابی از این رویدادها ایجاد کنند و به شرکت‌کنندگان در هنگام بازگشت به خانه ارائه دهند».

BoomPop همچنین دعوت‌نامه‌ها را مدیریت می‌کند، صفحات رویداد را با دستور کار ایجاد می‌کند، زمان‌بندی و تغییرات بودجه را پیگیری می‌کند و پرداخت‌ها را انجام می‌دهد. (این یک حساب سپرده برای هر رویدادی ایجاد می کند که پس از پایان آن خاموش می شود.) به طور خلاصه، بسیاری از مینی بیزینس ها در یک واحد هستند و همه از پایه ساخته شده اند، سایفر، که ادعا می کند تا کنون، 4000 شرکت برای 150000 کارمند خود با قیمت متوسط ​​65000 دلار برای هر رویداد ترتیبی داده اند.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  آیا این برنامه جایگزین توییتر خواهد شد؟

اکثر این مشتریان – 73٪، می گوید Cypher – قبلا هرگز برنامه ریزی یا میزبانی خارج از سایت نداشته اند.

او می‌گوید که همه آنها هزینه ثابتی را پرداخت می‌کنند که BoomPop تضمین می‌کند که «حداقل 10 تا 20 درصد تخفیف در بهترین نرخ‌هایی که می‌توانید بخرید» است.

به نظر می‌رسد این اعداد نظریه Cypher را تأیید می‌کنند که با کاهش ردپای فیزیکی شرکت‌ها، همراه با هزینه‌های مربوط به تجهیز آن دفاتر، «پول‌های جدید، درخشان، پیدا شده» زیادی وجود دارد که به روش‌های مختلف خرج می‌شوند. احتمالاً در حال حاضر بیشتر برای گسترش باند شرکت‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد، اما درصدی از آن همیشه برای انطباق با دنیایی استفاده می‌شود که در آن کارکنانی که از خانه کار می‌کنند از انسجام اجتماعی بیشتری بهره‌مند می‌شوند. (این یک عمل نوع دوستی نیست. همکاران اغلب همان چیزی هستند که اغلب مشاغل می چسبند.)

جای تعجب نیست که BoomPop تنها در جاسوسی از خطوط روند نیست. بوم پاپ علاوه بر رقابت با Airbnb Experiences (که از هم گسسته تر است)، با تیم های برنامه ریزی رویداد داخلی در شرکت های بزرگ و موج رو به رشد استارت آپ ها، از جمله استارت آپ برنامه ریزی برای عقب نشینی انتها به انتها Flok، که بنیانگذار آن بود، مقابله می کند. مهندس سابق (این شرکت زمستان گذشته YC را پشت سر گذاشت) و Marco Experiences، یک سازوکار با سرمایه اولیه در LA که به طور مشابه در حال طراحی سایت‌های خارج از سایت و تجربیات دیگر برای مشتریان خود است.

با این حال، به نظر می رسد که BoomPop نسبت به برخی از این رقبا مزایایی دارد. اول، Atomic یک کارخانه شرکت‌سازی است که شناخته‌شده‌ترین برند آن شامل تجهیزات بهداشتی از راه دور Hims & Hers است که از طریق یک شرکت خرید با هدف ویژه در اوایل سال گذشته و OpenStore، ابزاری که ویترین فروشگاه‌های Shopify را می‌سازد، عمومی شد.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  حالت آرام اینستاگرام

اتومیک هنوز یک خروجی در سطح پایین نداشته است، اما تا به امروز موفقیت های زیادی را به خود دیده است، از جمله بر اساس اینکه تعداد زیادی از استارتاپ هایش دوره های بعدی را افزایش می دهند و با توجه به اینکه اینطور نیست. سرمایه زیادی را در ساخته های آن بریزید. خود BoomPop به‌همراه آرون لوی، بنیان‌گذار و مدیر عامل Box، در ماه فوریه، در ماه فوریه از ACME Capital و Atomic یک دور اعلام‌نشده قبلی جمع‌آوری کرد.

سایفر خودش هم بی‌تفاوت نیست، زیرا برخی از شرکت‌های اتمی را تأسیس کرده است، و همچنین شرکت خود را قبل از همکاری با اتمی تأسیس کرده است. آن استارت‌آپ قبلی، Oak Labs، یک آینه تمام قد با صفحه لمسی برای اتاق‌های رخت‌کن ساخت و سه سال پس از تأسیس آن، به ازای «ده‌ها میلیون» دلار، به‌ازای Cypher که زمانی مدیر نوآوری خرده‌فروشی در eBay بود، خریداری شد.

در واقع، در حالی که رکود مطمئناً می‌تواند کسب‌وکاری مانند BoomPop را بسته به شدت و طول آن نابود کند، داده‌هایی وجود دارد که در صورت عبور از آن، BoomPop می‌تواند به یک تجارت بزرگ تبدیل شود.

طبق داده‌های اخیر شرکت امنیتی Kastle Systems، در نظر بگیرید که حتی با وجود اخراج‌ها، دفاتر در ایالات متحده هنوز کمتر از نصف پر هستند. مردم واقعا دیگر نمی خواهند وقت خود را در ادارات بگذرانند.

شرکت‌ها با سرعتی که می‌توانند با این تغییر رفتار سازگار می‌شوند. بر اساس نظرسنجی ژوئیه از 250 شرکت آمریکایی از ارائه‌دهنده نرم‌افزار فضای کاری انعطاف‌پذیر رابین، 46 درصد از شرکت‌ها قصد دارند فضای اداری خود را در سال آینده کاهش دهند. از این لباس ها، 59 درصد گفتند که فضای خود را بیش از نصف کوچک می کنند.

از چپ به راست، بنیانگذاران BoomPop (به شکلی کنایه آمیز کت و شلوار پوشیده اند – به ما گفته می شود که آنها در واقع کت و شلوار نمی پوشند): Vaibhav Chauhan (درآمد/عملیات). هیلی سایفر (مدیر عامل)؛ و بلیک هودلسون (محصول/طراحی). بدون تصویر: جک آبراهام، مدیرعامل اتمی.

5/5 - (1 امتیاز)

لینک کوتاه مقاله : https://5ia.ir/sXOpfk
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری
سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور هستم کارشناس مهندسی کامپیوتر و مدیر وبسایت نود و هشت زوم. چندین سال است که در حوزه وب فعالیت می کنم و تخصص های اصلیم طراحی سایت و سئو است بعد از یادگیری علاقه زیادی به آموزش دادن دارم

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *