وب سایت iCloud اپل یک طراحی مجدد به سبک ویجت دریافت می کند •

اپل بالاخره یک وب‌سایت جدید iCloud را راه‌اندازی کرد که برنامه‌ها به‌جای آیکون‌ها به‌صورت کاشی‌های ویجت‌دار ظاهر می‌شوند. ممکن است افراد به دسترسی به iCloud از طریق برنامه های بومی آیفون، آی پد یا مک عادت داشته باشند، اما این یک تغییر خوشایند برای افرادی است که از وب سایت برای دسترسی سریع به برخی عکس ها، اسناد، یادداشت ها و یادآوری ها یا حذف برخی از فایل های استفاده نشده برای رایگان استفاده می کنند. تا فضا

وب‌سایت iCloud همچنین برای افرادی که از رایانه دیگری در محل کار استفاده می‌کنند یا افرادی که آیفون و لپ‌تاپ ویندوزی دارند مفید است. برای مثال، برای دسترسی و ویرایش یادداشت‌های خود از رایانه، نیازی به نصب هیچ برنامه‌ای ندارید.

همانطور که MacRumors اشاره کرد، این شرکت چند هفته است که طراحی جدید را با کاشی های اپلیکیشن آزمایش کرده است و اکنون آن را برای همه کاربران عرضه می کند. طراحی قدیمی سایت iCloud فقط هنگام ورود به سیستم نمادهای برنامه را نشان می دهد، اکنون جزئیات زیر کاشی های برنامه مانند یادآورهای اخیر، یادداشت ها، اسناد، صفحات و عکس ها را نشان می دهد. حتی یک کاشی راه‌انداز با نمادهای برنامه برای دسترسی سریع به برخی از برنامه‌ها وجود دارد.

طراحی قدیمی وب سایت iCloud اعتبار تصویر: سیب

با طراحی جدید، می توانید با کلیک بر روی علامت + در نوار منوی بالا، یک سند صفحه جدید، یک یادآوری، یک یادداشت، یک ارائه کلیدی یا یک صفحه گسترده اعداد ایجاد کنید.

نماد شبکه در نوار منو به شما امکان می دهد به برنامه ها دسترسی داشته باشید. همچنین گزینه‌هایی برای بررسی فضای ذخیره‌سازی و تغییر طرح شما میزبانی می‌کند. طرح وب سایت اکنون قابل تنظیم است. وقتی روی دکمه «سفارشی کردن» کلیک می‌کنید، ویجت‌ها را می‌بینید که می‌لرزند – درست مانند آیفون یا آی‌پد – به طوری که می‌توانید آنها را جابه‌جا کرده یا حذف کنید.

5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک گذاری
سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور هستم کارشناس مهندسی کامپیوتر و مدیر وبسایت نود و هشت زوم. چندین سال است که در حوزه وب فعالیت می کنم و تخصص های اصلیم طراحی سایت و سئو است بعد از یادگیری علاقه زیادی به آموزش دادن دارم

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *