5 بهترین درب بازکن هوشمند گاراژ که می توانید بخرید

زمان مطالعه: 8 دقیقه

در این مقاله تخصصی از مجله 98zoom میخواهیم از 5 بهترین درب بازکن هوشمند گاراژ که می توانید بخرید
با شما صحبت کنیم ، پس با یک مقاله مفید و آموزشی دیگر از تیم نود و هشت زوم همراه ما باشید :

در حالی که قصد دارید خانه خود را هوشمند کنید، چرا گاراژ وسایل نقلیه گران قیمت خود را کنار بگذارید؟ یک درب بازکن هوشمند گاراژ می تواند اضطراب باز گذاشتن درب گاراژ را زمانی که در خانه نیستید از بین ببرد. همچنین می تواند روند باز و بسته شدن گاراژ شما را بدون درز کند.

بهترین درب بازکن هوشمند گاراژ

انواع مختلفی از درب بازکن‌های هوشمند گاراژ وجود دارد که می‌توانید بخرید، از انواعی که از طریق یکیشن کار می‌کنند تا انواعی که دارای هستند تا هر بار که نزدیک می‌شوید و به‌طور خودکار در را باز می‌کنید، آن‌ها را تشخیص دهد. بسته به بودجه و مورد استفاده خود، می‌توانید از بین بهترین درب بازکن‌های هوشمند گاراژ که در لیست کوتاه قرار داده‌ایم، انتخاب کنید.

با این حال، قبل از اینکه به محصولات بپردازیم، در اینجا برخی از ابزارهای خانه هوشمند دیگر وجود دارد که ممکن است به آنها علاقه مند باشید:

1. myQ Chamberlain Smart Garage Control

این یکی از مقرون به صرفه ترین درب بازکن های گاراژ هوشمند است که می توانید آن را از یک برند معتبر تهیه کنید. این بسته شامل یک سنسور هوشمند و همچنین یک هاب برای نصب در گاراژ شما می باشد. سپس، می توانید آن را به شبکه وای فای خود متصل کنید تا آن را در زمان واقعی کنترل کنید و اعلان ها را دریافت کنید.

درب بازکن هوشمند گاراژ myQ یک ابزار سطح ابتدایی است که هیچ زنگ و سوت مانند دوربین یا فید ویدیوی زنده ندارد. در عوض، به حسگری متکی است که باز یا بسته بودن درب گاراژ شما را تشخیص می دهد. سپس می‌توانید دستورالعمل‌هایی را به هابی که با سنسور ارتباط دارد ارسال کنید تا درب گاراژ خود را باز کرده یا ببندید.

نصب آن آسان است اما با چند نکته. هاب باید نزدیک به سنسور نصب شود زیرا آنها از طریق بلوتوث جفت می شوند. این بدان معنی است که هاب باید نزدیک به یک شبکه Wi-Fi قرار گیرد، بنابراین روتر Wi-Fi شما نیز باید نزدیک به گاراژ باشد. برخی بررسی ها همچنین می گویند که دستورالعمل های ارائه شده واضح نیستند. اگر این مزاحمت ها را پشت سر بگذارید، نسبت به قیمت محصولی قابل اعتماد است.

از برنامه تلفن هوشمند می توان برای باز و بسته کردن درب گاراژ از راه دور استفاده کرد. همچنین می‌توانید برنامه‌ریزی کنید تا درب را در یک زمان خاص ببندید یا برای باز نگه داشتن درب گاراژ اعلان دریافت کنید.

2. درب بازکن هوشمند گاراژ meross

اگر می خواهید درب بازکن استاندارد خود را به یک هوشمند تبدیل کنید، این محصول یک گزینه مقرون به صرفه و قابل اعتماد است. این یک سنسور کوچک است که به درب بازکن موجود در گاراژ شما متصل می شود و سپس به Wi-Fi متصل می شود تا کنترل هوشمند درب گاراژ را به شما بدهد.

اگر نمی‌خواهید برای خرید یک درب بازکن هوشمند تمام عیار با دوربین هزینه کنید، می‌توانید روی درب بازکن هوشمند گاراژ سرمایه‌گذاری کنید. به درب بازکن موجود شما متصل می شود و برنامه ای برای کنترل آن در اختیار شما قرار می دهد. این بزرگترین مزیت است زیرا نصب و راه اندازی آن را آسان می کند.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  RadNet مجوز نسل سوم نرم افزار Quantib Prostate را دریافت می کند

طبق بررسی ها، محصول قابل اعتماد است و پس از اتصال به شبکه Wi-Fi شما بدون هیچ مشکلی کار می کند. مزیت بزرگ این درب بازکن Wi-Fi این است که با Apple HomeKit کار می کند که در این قیمت به ندرت دیده می شود. توجه داشته باشید که شبکه وای فای شما باید آنقدر قوی باشد که به گاراژ برسد تا این لوازم جانبی کار کند.

3. دربازکن هوشمند گاراژ Wyze با

Wyze برند دیگری است که در فضای خانه هوشمند به خوبی شناخته شده است. این محصول از برند، درب بازکن هوشمند پارکینگی است که به همراه دوربین عرضه می شود. در حالی که دو محصول قبلی برای بررسی باز بودن درب گاراژ به یک سنسور متکی بودند، شما یک دوربین با Wyze دریافت می‌کنید که به شما یک فید زنده از گاراژ شما می‌دهد.

برخی از کاربران ممکن است بخواهند فید زنده گاراژ خود را ببینند تا دوباره بررسی کنند که آیا همه چیز عادی است یا خیر. در چنین مواردی، بدیهی است که نمی توانید به یک سنسور تکیه کنید. Wyze راه حلی هوشمند در قالب درب بازکن هوشمند گاراژ با دوربین برای شما دارد. نحوه عملکرد محصول مانند موارد قبلی باقی می ماند – توپی به درب بازکن موجود در گاراژ شما متصل می شود و آن را کنترل می کند.

با این حال، تفاوت این است که شما در اینجا از یک دوربین برای تشخیص باز یا بسته بودن درب به جای سنسور استفاده می کنید. این به شما این امکان را می دهد که اتفاقات گاراژ خود را از یک مکان دور مشاهده کنید. این یک دوربین 1080p با دید در شب است، بنابراین لازم نیست نگران کیفیت خروجی در نور کم باشید.

طبق بررسی‌ها، تنظیم دوربین و هاب آسان است، با این تفاوت که سیم‌ها بسیار کوچک هستند، بنابراین ممکن است لازم باشد آنها را نزدیک یکدیگر قرار دهید. همچنین، دریافت بی سیم در این دوربین کمی ضعیف به نظر می رسد، بنابراین احتمالاً برای عملکرد مناسب به یک تکرار کننده وای فای در گاراژ خود یا یک شبکه مش نیاز خواهید داشت.

4. درب بازکن گاراژ بسیار آرام Chamberlain B2405

بسیار خوب، ما اکنون از سنسورها و دوربین هایی که به درب بازکن گاراژ فعلی شما متصل می شوند به درب بازکن های هوشمند کاملاً مستقل گاراژ که جایگزین مکانیسم موجود شما می شوند، حرکت کرده ایم. این یکی از چمبرلین به دلیل عملکرد هوشمند و ماهیت فوق العاده آرام آن بسیار محبوب است. تسمه ارائه شده صاف است که مکانیزم را بدون درز می کند و از این رو صدای باز و بسته شدن را کاهش می دهد.

اگر به دنبال مکانیزمی هستید که بی صدا و بسیار کاربردی باشد، درب بازکن هوشمند گاراژ چمبرلین یک انتخاب عالی است. این را به این دلیل می گوییم که جدا از عملکرد هوشمند باز و بسته کردن درب گاراژ از طریق تلفن هوشمند خود، یک عدد پد نیز برای قفل دستی درب گاراژ با یک پین دریافت می کنید.

این برند شامل برخی از سنسورهای ایمنی در بسته بندی است تا از بسته شدن درب گاراژ هنگام تشخیص انسداد جلوگیری کند. همچنین کنترل کننده های دیواری برای باز یا بسته کردن دستی درب گاراژ دریافت می کنید. نصب کمی پیچیده است زیرا جایگزین کل مکانیسم درب گاراژ شما می شود. بنابراین، اگر در مورد چنین چیزی بی تجربه هستید، بهتر است با یک متخصص تماس بگیرید تا آن را برای شما انجام دهد.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  چگونه فضای ذخیره سازی WhatsApp را در آیفون کاهش دهیم

برخی از بررسی های کاربرانی که مدتی است از این محصول استفاده می کنند نشان می دهد که طول عمر مکانیزم بازشدن خوب است. از آنجایی که این یک تعمیر اساسی مکانیزم است، گرانتر از یک سنسور ساده است. با این حال، این یک سرمایه گذاری است که در دراز مدت نتیجه خواهد داد، به خصوص اگر می خواهید یک درب گاراژ بی صدا داشته باشید که کل خانواده را از خواب بیدار نکند!

5. درب بازکن هوشمند گاراژ Genie 7155-TKV

این یک درب بازکن هوشمند مستقل دیگر است که جایگزین مکانیسم موجود شما می شود. همچنین بی صدا است و مجموعه ای از ویژگی های مشابه محصول چمبرلین را ارائه می دهد. با این حال بزرگترین تفاوت این است که این محصول از Genie دارای باتری است که می تواند درب بازکن گاراژ را حتی در صورت قطع برق تغذیه کند.

درب بازکن هوشمند گاراژ Genie یک انتخاب کاملاً محبوب برای درب بازکن هوشمند گاراژ است که عمدتاً به دلیل باتری پشتیبان موجود در دستگاه است. جدا از این، بی صدا است و راه های متعددی برای باز کردن قفل درب گاراژ درست از استفاده از گوشی هوشمند تا دستیارهای صوتی مانند دستیار گوگل و الکسا دارد.

USP دیگر این محصول که ممکن است قیمت اضافی را نسبت به گزینه Chamberlain توجیه کند، سهولت نصب است. در حالی که هنوز نصب آن در مقایسه با سنسور یا دوربین سخت تر است، Genie 7155 با دستورالعمل های نصب تعاملی سه بعدی ارائه می شود که فرآیند را بسیار ساده تر می کند. بنابراین، اگر به دنبال نصب آن به تنهایی هستید، ما این محصول را به شدت توصیه می کنیم.

همچنین قابل اعتماد است و قدرت زیادی دارد. بنابراین، اگر یک درب پارکینگ بزرگ دارید، این محصول شما را ناامید نخواهد کرد. مطمئناً گران است، اما شما از نظر راحتی ارزش پول خود را دریافت می کنید.

سوالات متداول در بازکن های هوشمند درب گاراژ

1. هزینه نصب درب بازکن هوشمند گاراژ چقدر است؟

این بستگی به نوع درب بازکن هوشمند گاراژی دارد که انتخاب می کنید. اگر یک سنسور را به درب بازکن موجود خود وصل کنید، ارزان تر خواهد بود. با این حال، اگر می خواهید یک واحد مستقل جایگزین درب بازکن گاراژ فعلی خود کنید، بسیار گران خواهد بود. اگر در نصب چنین دستگاه هایی تجربه ندارید، ممکن است بخواهید هزینه های نصب را نیز در نظر بگیرید.

2. آیا می توان درب های هوشمند گاراژ را هک کرد؟

هک کردن چنین دستگاه هایی به این سادگی نیست زیرا دارای سیستم عامل پیچیده ای هستند. با این حال، از آنجایی که دستگاه‌ها از طریق Wi-Fi کنترل می‌شوند، هر کسی که رمز Wi-Fi شما را داشته باشد می‌تواند درب بازکن گاراژ شما را کنترل کند.

3. آیا برای درب بازکن هوشمند گاراژ به وای فای نیاز دارید؟

بله، اگر می‌خواهید درب گاراژ خود را از راه دور کنترل کنید، اتصال Wi-Fi کاملاً ضروری است.

گاراژ خود را همیشه ایمن نگه دارید

درب بازکن هوشمند گاراژ نه تنها زندگی شما را راحت تر می کند، بلکه گاراژ شما را از متجاوزان نیز ایمن می کند. همچنین به شما این امکان را می دهد که گاراژ خود را از راه دور قفل کنید یا باز کنید که می تواند مفید باشد اگر بازدید کننده دارید یا فقط می خواهید خیالتان راحت باشد که بدانید فراموش نکرده اید درب گاراژ خود را قفل کنید.امیدواریم از این مقاله مجله نود و هشت زوم نیز استفاده لازم را کرده باشید و در صورت تمایل آنرا با دوستان خود به اشتراک بگذارید و با امتیاز از قسمت پایین و درج نظرات باعث دلگرمی مجموعه مجله 98zoom باشید

امتیاز بدهید

لینک کوتاه مقاله : https://5ia.ir/CzPbau
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری
سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور هستم کارشناس مهندسی کامپیوتر و مدیر وبسایت نود و هشت زوم. چندین سال است که در حوزه وب فعالیت می کنم و تخصص های اصلیم طراحی سایت و سئو است بعد از یادگیری علاقه زیادی به آموزش دادن دارم

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *