Gel-Pak برای نمایش فیلم های سفارشی و حامل های دستگاه در MD&M

Gel-Pak، یک شرکت دلفون و متخصص جهانی در مواد و حامل های محافظ برای فناوری های پیشرفته، اعلام کرده است که قابلیت های اکستروژن و پوشش فیلم های سیلیکونی، TPU، و TPE سفارشی خود را به همراه حامل های زیست سازگار خود برای صنعت تجهیزات پزشکی به نمایش می گذارد.

ژل پاک فیلم های الاستومری سفارشی را برای انواع کاربردهای موجود و در حال ظهور در صنایع پزشکی و الکترونیک تولید می کند. این فیلم‌های بسیار مهندسی‌شده در یک محیط اتاق تمیز تولید می‌شوند و شفافیت نوری، مقاومت شیمیایی، پسماند کم و کنترل دقیق فرآیند را ارائه می‌دهند. این شرکت همچنین جعبه‌ها، سینی‌ها، اسلایدها و فیلم‌های زیست سازگار را ارائه می‌کند که به طور ایمن اجزای پزشکی را در طول حمل و نقل، پردازش و ذخیره‌سازی در جای خود نگه می‌دارد. سینی BTXF JEDEC جدید، ساخته شده با یک فیلم منحصر به فرد با بافت میکرو، که در قسمت پایین یک سینی صاف JEDEC لمینت شده است، دستگاه های پزشکی را با استفاده از نیروهای نگهدارنده غیر چسبنده بی حرکت می کند، اما امکان جداسازی آسان را فراهم می کند. این محصول به عنوان یک وسیله حمل و نقل در طول فرآیندهای تولید یا برای حمل و نقل استفاده می شود. این محصولات در اتاق تمیز کلاس 10000 دارای گواهی ISO تولید می شوند.

امتیاز بدهید
اشتراک گذاری
سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور هستم کارشناس مهندسی کامپیوتر و مدیر وبسایت نود و هشت زوم. چندین سال است که در حوزه وب فعالیت می کنم و تخصص های اصلیم طراحی سایت و سئو است بعد از یادگیری علاقه زیادی به آموزش دادن دارم

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *