Plaid از Meta Exec سابق به عنوان سرپرست پرداخت جدید خود نام می برد •

زمان مطالعه: 4 دقیقه

پلید امروز اعلام کرد که جان اندرسون کهنه کار متا را به عنوان رئیس جدید پرداخت خود انتخاب کرده است.

استارت‌آپ فین‌تک به آرامی در حال توسعه پیشنهادات خود فراتر از محصول اصلی خود یعنی پیوند دادن حساب‌ها است. در اوایل سال جاری، به آن نقل مکان کرد تایید هویت و درآمد. به نظر می‌رسد که پرداخت‌ها یک تحول طبیعی در تجارت آن است.

در مصاحبه با ، اندرسون توضیح داد که در حالی که Plaid شخصاً پرداخت‌ها را از طریق پیشنهاد انتقال خود تسهیل می‌کند، همچنین به همکاری با ده‌ها شریک پرداخت خود که شامل بانک‌های Square، Stripe، Marqeta، Gusto و Silicon Valley هستند، ادامه خواهد داد. هدف نهایی آن این است که به طور کلی در پرداخت های بانکی به مصرف کنندگان حق انتخاب بیشتری بدهد.

نوآوری های زیادی در POS وجود دارد [point of sale] در 10 سال گذشته، اما تجربیات صرفاً دیجیتالی – بدون تعامل فیزیکی – برای پرداخت‌ها هنوز نوپا است. “این جایی است که ما متمرکز هستیم.”

اندرسون خاطرنشان کرد که به روش خاص خود، Plaid برای سال‌ها درگیر پرداخت‌های دیجیتال بوده است و تقریباً یک میلیارد تراکنش ACH را برای مواردی مانند تأمین مالی حساب و انتقال حساب به حساب فعال می‌کند. در طول مسیر، این شرکت با نزدیک به 50 شرکت پرداخت شریک شد.

به عبارت دیگر، Plaid خدمات خود را برای مشتریان دارد که از تأیید حساب تا ارزیابی و پردازش ریسک را شامل می شود. همچنین محصولات داده خود را با هدف “به حداکثر رساندن انتخاب” برای مشتریان خود و “در نهایت گسترش استفاده از پرداخت های بانکی” ماژولار ساخته است.

اندرسون گفت: «این زمان در سال گذشته، ACH در همان روز تقریباً 75 درصد سال به سال با اعدادی به تریلیون‌ها رشد کرد – این رشد برای تعداد قابل توجهی است. “بازار زیادی برای بسیاری از کنان وجود دارد و به طور کلی Plaid با شبکه گسترده ای از شرکای پرداخت کار می کند. ما قصد داریم در آن اکوسیستم و استراتژی سرمایه گذاری کنیم – نه تغییر آن.

اندرسون گفت، بنابراین به طور کلی، وقتی صحبت از پرداخت به میان می‌آید، Plaid بر ساخت محصولاتی متمرکز است که به شرکت‌ها کمک می‌کند تا پرداخت‌های بانکی مقرون‌به‌صرفه‌تر، کارآمدتر و انعطاف‌پذیرتر داشته باشند.

او گفت: “بیشتر این کار از طریق شرکای ما انجام می شود زیرا در نهایت می خواهیم انتخاب را برای مصرف کنندگان و مشاغل به حداکثر برسانیم.” به همین دلیل است که ما یک رویکرد اکوسیستمی را برای پرداخت ها در نظر می گیریم. این یک ما در مقابل آنها نیست، بلکه در عوض “ما” است که با هم کار می کنیم تا نوآوری کنیم و زیرساخت بهتری ایجاد کنیم که برای همه شرکت کنندگان ایمن تر، تر و سریع تر باشد.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  Daily Crunch: کمتر از یک سال پس از خرید Heardle، Spotify بازی موسیقی را در 5 می پایان خواهد داد.

همانطور که گفته شد، در میان شرکای پرداخت Plaid، frenemy Stripe است که در ماه می از محصول جدید خود رونمایی کرد. به طور خاص، اتصالات مالی Stripe به این منظور طراحی شده است که به مشتریان آن شرکت راهی برای اتصال مستقیم به حساب‌های بانکی مشتریان خود، دسترسی به داده‌های مالی برای سرعت بخشیدن یا اجرای انواع خاصی از تراکنش‌ها – دقیقاً همان کاری که Plaid در طول تاریخ انجام داده است، طراحی شده است.

اندرسون در کار با شرکای پرداخت خود در طول سال‌ها گفت که Plaid یک چالش ثابت را دید که معمولاً چندین روز طول می‌کشد تا انتقال ACH تکمیل شود.

او گفت: “این به این دلیل است که زمان تسویه حساب را برای پوشش ارزیابی بازده و تقلب فراهم می کند.” اما این سرعت انتقال برای بسیاری از مشتریان ما بسیار محدود است – اگر فردی مانند رابینهود هستید که می‌خواهید مشتریان را فوراً حساب خود را تامین مالی کرده و بلافاصله معامله را شروع کنند، زمان تسویه 2 تا 3 روز ACH مانند یک عمر است. “

تلاش برای حل آن چالش منجر به پیدایش پیشنهاد Plaid's Signal شد که uیادگیری ماشینی را برای تجزیه و تحلیل بیش از 1000 عامل خطر و ارائه امتیازات و بینش‌هایی ارائه می‌کند که Plaid می‌گوید “اطمینان بیشتری در مورد تسویه معامله” فراهم می‌کند، بنابراین یک شرکت می‌تواند بدون افزایش ریسک، دسترسی به آن وجوه را تسریع بخشد.

او گفت: «ما می‌خواستیم از سیگنال‌های داده هوشمند استفاده کنیم تا بتوانیم رویدادهای بودجه کم خطر ACH را شناسایی کنیم که می‌توانند فوراً پاک شوند. «با پیش‌بینی دقیق ریسک و تقلب، می‌توانیم به شرکت‌ها کمک کنیم تا راه‌حل‌های تأمین مالی در زمان واقعی تری بسازند تا مصرف‌کنندگان بتوانند بلافاصله به اهداف مالی خود برسند.

Signal امروز از نسخه بتا خارج می شود که در طی آن رابینهود یک مشتری آزمایشی بود. اندرسون گفت، علاوه بر Robinhood، فین‌تک‌هایی مانند WeBull و Uphold سیگنال را در مدل‌های ریسک خود گنجانده‌اند تا قفل ACH فوری را باز کنند.

او گفت: «در حال حاضر نزدیک به 3 میلیون تراکنش به ارزش نزدیک به 1.5 میلیارد دلار در هر ماه را از بین می بریم. ما هیجان‌زده‌ایم که این سرویس را به مشتریان بیشتری ارائه کنیم و به آنها قدرت دهیم تا کاربرد پرداخت‌ها و نقل و انتقالات بانکی مبتنی بر ACH را با خیال راحت‌تر و ایمن‌تر گسترش دهند.»

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  5 بهترین ماوس پد بازی RGB زیر 50 دلار: انتخاب برای همه اندازه ها

او گفت که با نگاهی به آینده، Plaid به طور فعال در حال ساخت و مشارکت در ریل پرداخت بلادرنگ است.

اندرسون گفت، محصولات RTP و FedNow Plaid برای کمک به پذیرش بیشتر پرداخت های بانکی طراحی شده اند، “نه تنها به دلیل سرعت و قطعیت تسویه حساب، بلکه از طریق نوآوری بیشتر در اکوسیستم مالی و پرداخت.”

ما می‌خواهیم مرحله بعدی پرداخت‌های بانکی را با تمرکز بر تجربه مصرف‌کننده عالی، تطبیق سیگنال برای عوامل خطر و کلاهبرداری نوظهور، و سایر فعالیت‌هایی که پذیرش پرداخت‌های بلادرنگ در ایالات متحده را از طریق شرکای پرداخت ما تسریع می‌کنند، باز کنیم. مشتریان،” اندرسون گفت.

همچنین در مصاحبه ای با ، اندرسون تصمیم خود را برای پیوستن به Plaid توضیح داد. این مدیر اجرایی در ماه مارس متا را پس از یک دوره 10 ساله ترک کرد که شامل مسئولیت او به عنوان رئیس پرداخت و بازرگانی آن شرکت بود.

اندرسون گفت که او به این فضا کشیده شده است زیرا به سادگی، “مالیات در قلب زندگی همه قرار دارند.” این مدیر اجرایی با اذعان به اینکه “جهان در حال افزایش نابرابری است”، دسترسی مالی را به عنوان “زمین بازی ناهمواری که بیش از پیش پر دست انداز می شود” توصیف کرد.

او گفت: «در بسیاری از این نسل شگفت‌انگیز خدمات مالی جدید، موضوع مشترک این است که Plaid در پس‌زمینه وجود دارد که به آنها کمک می‌کند دسترسی امن به داده‌ها، پرداخت‌های سریع و مدیریت ریسک و انطباق را ایجاد کنند.»

این اولین تلاش اندرسون در حوزه فین تک نیست. او یک یکیشن فین تک به نام GroupCard توسعه داد که ادامه یافت توسط InComm، یک شرکت فناوری پرداخت و پیش پرداخت 13 میلیارد دلاری. او همچنین در یک زمان در پرداخت در eBay کار می کرد.

او گفت: «به‌عنوان توسعه‌دهنده یک برنامه فین‌تک اولیه، چالش‌هایی را که امروزه بسیاری از مشتریان Plaid با آن مواجه هستند، تجربه کردم. در سطح شخصی، من به Plaid آمدم زیرا می‌خواستم محصولات بادوام و تأثیر اجتماعی در مقیاسی بسازم که نوه‌هایم به آن افتخار کنند.»

امتیاز بدهید

لینک کوتاه مقاله : https://5ia.ir/Gnl
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری
سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور هستم کارشناس مهندسی کامپیوتر و مدیر وبسایت نود و هشت زوم. چندین سال است که در حوزه وب فعالیت می کنم و تخصص های اصلیم طراحی سایت و سئو است بعد از یادگیری علاقه زیادی به آموزش دادن دارم

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *