Service 1st Financial «آسایش خانه را به عنوان یک سرویس» می فروشد، 20 میلیون دلار بودجه از سری B دریافت می کند، بدهی •

زمان مطالعه: 2 دقیقه

بیا با آن روبرو شویم: اکثر مردم، به خصوص وقتی صحبت از خانه هایشان می شود، پذیرنده اولیه نیستند. به عنوان مثال، آشپزخانه را در نظر بگیرید، جایی که بسیاری از مردم با وجود برتری القایی، هنوز اجاق گاز می خرند. دلیلش این نیست که همه مشغول زغال‌کردن فلفل‌ها روی شعله باز هستند – به این دلیل است که آن‌ها در اتخاذ تغییرات کند هستند.

وقتی صحبت از گرمایش و سرمایش می شود، این یک مشکل برای آب و هوا است. آنها با هم حدود نیمی از کل مصرف انرژی در خانه های ایالات متحده را تشکیل می دهند. گرمایش یک چالش خاص است زیرا تنها 40 درصد خانه ها از برق استفاده می کنند. بقیه گاز طبیعی، پروپان یا سایر سوخت های فسیلی می سوزانند. هنگامی که کوره قدیمی در حال مرگ است، جایگزینی آن معمولاً مشابه است. برای کاهش وابستگی به سوخت‌های فسیلی، روی آوردن به پمپ‌های حرارتی الکتریکی کلیدی است.

“اگر پیمانکار مورد اعتماد شما – که شما با او تماس می گیرید تا به خانه شما بیاید تا به شما کمک کند تا بفهمید با سیستم شما چه کاری باید انجام دهید – پمپ حرارتی ارائه نمی دهد، شما فقط قصد خرید آن را ندارید، درست است؟” انوج خانا، بنیانگذار و مدیر عامل سرویس 1st Financial گفت.

این شکاف بین آنچه که پیمانکاران ارائه می‌دهند و آنچه برای برق‌رسانی خانوارها لازم است، بخشی از دلیلی است که خانا Service 1st Financial را تأسیس کرد، که آنچه را «آسایش در خانه به عنوان یک سرویس» می‌نامد، ارائه می‌دهد. به طور انحصاری دریافته است که این شرکت امروز یک سری B 5.85 میلیون دلاری را اعلام می کند که شامل تسهیلات بدهی تبعی 15 میلیون دلاری است. خانا گفت که انتظار دارد سری B “قبل از پایان سال” بسته شود. سرمایه گذاری سهام توسط S2G Ventures، که تسهیلات بدهی تبعی را نیز رهبری می کرد، انجام شد. سایر سرمایه گذاران فاش نشدند.

5/5 - (1 امتیاز)

لینک کوتاه مقاله : https://5ia.ir/vgMVWX
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری
سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور هستم کارشناس مهندسی کامپیوتر و مدیر وبسایت نود و هشت زوم. چندین سال است که در حوزه وب فعالیت می کنم و تخصص های اصلیم طراحی سایت و سئو است بعد از یادگیری علاقه زیادی به آموزش دادن دارم

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *