Captainer محصول جدید خود نمونه گیری خون را روانه بازار کرد

زمان مطالعه: 2 دقیقه

شرکت سوئدی medtech Captainer محصول جدیدی را برای نمونه گیری خود از خون عرضه کرده است. کارت نمونه برداری می تواند پنج برابر خون قبلی خود جمع آوری کند.

این محصول دامنه و فرصت بازار Captainer را با فعال کردن انواع مختلف تجزیه و تحلیل بیشتر می کند. همچنین اجرای آن برای آزمایشگاه ها آسان تر است.

Captainer در حال راه اندازی یک کارت خود نمونه برداری است که مقدار بیشتری خون (2×50 میکرولیتر) را جمع آوری و ذخیره می کند، که مکمل نسخه قبلی خود (2×10 میکرولیتر) است. این امکان اندازه گیری نشانگرهای زیستی بیشتری را در خون از همان نمونه فراهم می کند و طیف وسیع تری از آنالیزها را ارائه می دهد، زیرا برخی از مواد برای دقیق بودن آنالیز به مقدار بیشتری خون نیاز دارند.

محصولات Captainer برای خود نمونه برداری بر اساس خود بیمار (یا با کمک) جمع آوری خون با استفاده از یک کارت نمونه منحصر به فرد است. این کارت مقدار دقیقی از خون را جذب می کند که در یک دیسک کاغذی محافظت شده خشک شده است. سپس نمونه از طریق پست معمولی برای تجزیه و تحلیل به آزمایشگاه ارسال می شود – بدون نیاز به حمل و نقل در یخچال یا بسته بندی خاص.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  Nordic Capital اکثریت سهام را در شرکت های medtech به دست می آورد

حجم نمونه بیشتر به معنای سازگاری بهتر با سنجش‌ها، فرآیندها و تجهیزات آزمایشگاهی موجود است.

مدیرعامل کریستوفر اولین گفت: “این بدان معناست که آزمایشگاه‌های بیشتری فرصت تجزیه و تحلیل نمونه‌های ما را خواهند داشت. پیاده‌سازی و بهره‌برداری از راه‌حل‌های خودنمونه‌گیری ما آسان‌تر خواهد بود و فرصت‌های جدیدی را برای مناطق روستایی در کشورهای در حال توسعه ارائه می‌دهد.”

محصول جدید Captainer B 50، آنالیزهایی را که نیاز به حجم خون بیشتری برای حساسیت تحلیلی دقیق دارند، امکان پذیر می کند. اینها شامل PCR کمی است که برای مثال در HIV و هپاتیت اندازه گیری می شود. محصول جدید همچنین می تواند برای تجزیه و تحلیل موادی که در غلظت های پایین رخ می دهند مانند مواد دوپینگ استفاده شود.

Captainer یک پلت فرم کامل برای نمونه برداری از خون، پلاسما و ادرار خود ایجاد می کند. در بازار امروز Capitainer B (خون) و Capitainer B Vanadate (کارتی که برای امکان تجزیه و تحلیل صحیح PEth، یک نشانگر ضروری برای مصرف/سوء مصرف طولانی مدت الکل ایجاد شده است) وجود دارد.

امتیاز بدهید

لینک کوتاه مقاله : https://5ia.ir/dIYeqZ
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری
سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور

سروناز مقدم پور هستم کارشناس مهندسی کامپیوتر و مدیر وبسایت نود و هشت زوم. چندین سال است که در حوزه وب فعالیت می کنم و تخصص های اصلیم طراحی سایت و سئو است بعد از یادگیری علاقه زیادی به آموزش دادن دارم

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *